Aktualizacja 19-07-2019: Stowarzyszenia 2.0

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Aktualizacja 19-07-2019: Stowarzyszenia 2.0

Post autor: Ethelnalen » 19 lip 2019, o 15:43

Stowarzyszenia 2.0

Nadszedł długo wyczekiwany czas aktualizacji Stowarzyszeń! Dzisiejsze zmiany całkowicie odmieniają ten element gry. Cały kod został przepisany od zera i oczywiście ogromnie rozbudowany. W jakim stopniu? A w takim, że od dzisiaj możecie stawiać budynki na swoim własnym Terenie Stowarzyszenia! Jest to teraz nieodłączny element społeczności graczy, który pozwoli Wam razem rozwijać swoje Stowarzyszenie. Jak wiecie są one przeznaczone głównie do gry w grupie ale ci co preferują grać samemu, nie muszą czuć się pominięci. Teren można rozbudowywać nawet grając samemu - zajmie Wam to więcej czasu i będzie trochę droższe ale jest to możliwe.
Mam tyle rzeczy do podzielenia się, że aż nie wiem od czego zacząć, także zawczasu przepraszam jeśli ogłoszenie będzie lekko chaotyczne.

Teren Stowarzyszenia

Wraz z założeniem Stowarzyszenia, otrzymuje ono swój kawałek ziemi. Jest to teren w rozmiarze 50x50 na którym można stawiać określone budynki. Wielkość jest przewidziana tak, aby wszystko na spokojnie się na nim zmieściło przy odrobieni planowania, więc jeśli rozrzucicie budynki byle gdzie, może Wam zabraknąć miejsca. Teren jest stały - wszystko co na nim postawicie już tam zostanie, nie będzie trzeba później dodatkowo za to płacić. Nie można go również powiększyć ani pomniejszyć. Macie za to dowolność w ustawianiu gdzie i co ma się znajdować.

Budynki

Głównym przeznaczeniem terenu jest oczywiście bycie miejscem dla budynków. Większość budynków jest unikalna, co znaczy że możecie posiadać jedynie jedną strukturę o danej nazwie na terenie. Budowa kosztuje Yeny, Materiały oraz czas, a każdy budynek daje unikalne bonusy! Zajrzyjcie do akapitu z krótkimi opisami efektów budynków aby co nieco się o nich dowiedzieć.
Yeny na budowę pochodzą z wpłat graczy. Wpłaty są dobrowolne i nie jest tu nic ograniczone ani wymagane - nadzorowanie tego należy do Lidera i zależy od Waszych własnych ustaleń. Materiały można czasami znaleźć w Dziczy ale są zdobywane głównie poprzez nową pracę "Zbieranie Materiałów". Czas budowy jest różny dla każdego budynku/ulepszenia. Pierwsze poziomy zajmują zazwyczaj nie dłużej niż 24h, ostatnie poziomy mogą trwać nawet kilka dni. Gracz może przyspieszyć budowę za PZ.
Osobna kategoria budynków to dekoracje - nie mają żadnej funkcji i służą jedynie za ozdoby. Na razie wybór nie jest zbyt duży ale planujemy to rozwinąć.

Rekrutacja, opcje, lista członków

Rekrutacja do Stowarzyszenia została solidnie ulepszona. Możecie teraz używać jednego z dwóch (lub obu na raz) sposobów rekrutacji: zaproszenie gracza przez członka oraz zgłoszenie się do Stowarzyszenia przez gracza. Zarówno gracz jak i Stowarzyszenie mają teraz dostęp do wygodnej listy zarządzania swoimi zaproszeniami i zgłoszeniami.
Zostało również dodanych sporo opcji do zarządzania Stowarzyszeniem. Główne z nich to oczywiście Logi Aktywności oraz Podsumowanie Wkładu. Pierwsze przedstawia akcje członków Stowarzyszenia takie jak wpłacane yeny, rozpoczynane Budowy, nowi rekruci, odejścia etc. Druga opcja podsumowuje wpłaty Yen, zdobyte Materiały oraz karmienie, aby Liderzy mogli oceniać wkład członków.
Poza tym znajdziecie w opcjach dodatkowe pole na opis dla członków - czyli miejsce na stały tekst, który zawsze będzie widoczny na górze ogłoszeń.
Lista członków została mocno ulepszona. Członkowie są sortowanie po Randze, która wyświetla się teraz jako nazwa a nie jedynie cyfra. Na liście widoczny jest również region oraz dokładne wyświetlanie kiedy ktoś był aktywny w grze.
Znajdziecie pewnie wiele więcej ulepszeń w zarządzaniu, po prostu ciężko je wszystkie wymienić.

Stare Stowarzyszenia na nowym systemie

Istniejące Stowarzyszenia zostały przeniesiony na nowy system. Większość danych została przeniesiona, z paroma wyjątkami.

• wszyscy członkowie zostali przeniesieni. Oznacza to, że będziecie mieli więcej członków niż pozwala na to Limit. Będziecie mogli budować jedynie Siedzibę, Drogę oraz Budynki Mieszkalne do czasu wyrównania ilości członków z limitem - poprzez rozbudową lub usuwanie członków
• rangi Stowarzyszenia nie zostały przeniesione, bo za dużo się w nich zmieniło. W związku z tym wszystkim członkom z wyjątkiem Liderów została ustawiona ranga Rekruta
• opisy uległy lekkiej zmianie - zostały wyłączone niektóre bbcody, głównie do grafik oraz linków. Dodatkowo zostało zmienione kodowanie w bazie opisów i ogłoszeń, także mogły się pojawić krzaczki w starych opisach/ogłoszeniach
• do 31 lipca macie czas dostosowania ilości członków do limitu. Po tym czasie nadmiarowi członkowie zostaną wyrzuceni ze Stowarzyszeń w kolejności od najnowszego członka

Ograniczenia i zasady

Nowe Stowarzyszenia mają również kilka ograniczeń i zasad:

• korzystać z efektów Stowarzyszeń można dopiero 24h po dołączeniu do niego. Wyjątkiem są pierwsze 4 osoby dołączające do nowego Stowarzyszenia - aby swobodnie można było zacząć budowę w małym gronie bez czekania całego dnia
• jednocześnie dołączyć do nowego Stowarzyszenia można dopiero 24h po odejściu z poprzedniego
• Stowarzyszenie może mieć maksymalnie 100 członków
• zabronione jest wykorzystywanie kont jako źródło Yenów dla Stowarzyszenia. Jeśli macie wiele kont i są one stale w Waszym Stowarzyszeniu i są poza tym aktywnie używane w grze, nie ma problemu. Zabronione jest natomiast dołączanie kont tylko na moment aby wpłacić Yeny czy podobne kombinowanie

Rankingi Stowarzyszeń

Stara lista Stowarzyszeń została zastąpiona rankingami. Dzięki temu możecie przeglądać Stowarzyszenia wedle paru kryteriów.

• Kolekcja Shiny - wyświetla ranking złapanych gatunków Shiny. Kiedy członek Stowarzyszenia złapie Shiny Pokemona, jest on dodawany do Kolekcji Stowarzyszenia (o ile jeszcze nikt go tam nie dodał). Aby brać udział w tym rankingu trzeba posiadać Dom Badacza - ale nie musicie się spieszyć, same złapane Shiny są zapisywane nawet jeśli jeszcze tego budynku nie posiadacie
• Punkty Ligowe - ten ranking przedstawia to samo co stara wersja, czyli listuje Stowarzyszenia zależnie od średniej ilości punktów Klasyfikacji generalnej ich członków. Wyświetla jedynie Stowarzyszenia mające 5 lub więcej członków
• Ilość Członków - nazwa mówi sama za siebie. Ranking dla osób szukających miejsca w dużych Stowarzyszeniach
• Otwarta Rekrutacja - wyświetla Stowarzyszenia, które mają otwartą rekrutację oraz wolne miejsca. Kolejnośc jest losowa za każdym wejściem
• i gratis, na samej górze Rankingów znajdziecie wyszukiwarkę Stowarzyszeń - wyszukiwać można zarówno po skrócie jak i pełnej nazwie

Samouczek Stowarzyszeń

Stowarzyszenia mają kilka specyficznych elementów, które może być Wam ciężko zapamiętać tak od razu. Dlatego na stałe dodałem do gry Samouczek Stowarzyszeń, który krótko opisuje takie koncepty jak start drogi, limit członków oraz skalowanie kosztów. Dostęp do niego znajdziecie na nagłówku zakładki Stowarzyszeń (przycisk na kolorowym pasku na górze zakładki).

Stowarzyszenia na telefonach

Starałem się przystosować teren Stowarzyszeń aby był w pełni funkcjonalny na telefonach i ekranach dotykowych. W związku jednak z samym konceptem, ilością budynków i rozmiarem, obsługiwanie Stowarzyszeń na telefonach nie jest zalecane. Głównie ze względu na mała wygodę w użytkowaniu, szczególnie przy stawianiu wielu elementów drogi czy wielu dekoracji.

Pozostałe różne zmiany

Przy okazji zostało wprowadzone kilka innych poprawek i zmian, niekoniecznie związanych ze Stowarzyszeniami:

• usprawniono możliwość używania polskich znaków nie tylko w pełnych nazwach Stowarzyszeń ale i w samych skrótach
• zarobki z pracy zostały na stałe zwiększone aż trzykrotnie
• na targu przedmiotów i TMów widać teraz Wasze własne przedmioty - oczywiście nie można ich samemu kupić
• podatek od sprzedaży Pokemonów na Targu został zrównany z podatkiem przedmiotów i wynosi teraz 5%
• zaktualizowano sposób mnożenia wartości złapanego Pokemona zależnie od różnych bonusów. Dla zwykłej rozgrywki nie powinno być żadnej różnicy, wartość będzie za to trochę mniejsza przy eventach/wydarzeniach dodatkowo zwiększających wartość złapanych Pokemonów
• poprawiono błąd z wypłoszeniem Pokemonów w Puszczy - nie jestem pewien czy miało to wpływ na rozgrywkę wcześniej, znalazłem go przypadkiem

Co dalej ze Stowarzyszeniami

Nie jest to oczywiście ostatnia aktualizacja Stowarzyszeń. Została jeszcze do dokończenia Farma ale jako że jest to bardziej odrębny element, odłączyłem ją od głównej aktualizacji. Pracę nad nią zacznę zaraz po sfinalizowaniu Stowarzyszeń. Poza tym w przyszłości czeka nas jeszcze z pewnością aktualizacja dodająca bardziej bezpośrednią rywalizację między Stowarzyszeniami - ale to pewnie najwcześniej w przyszłym roku. Poza tym oczywiście na bieżąco będę wprowadzał poprawki.

Lista budynków Stowarzyszenia

• Siedziba - główny budynek, bez niego nie można nic robić. Rozwijanie go udostępnia inne budynki. Koszt jest stały niezależnie od limitu członków
• Budynki mieszkalne - zwiększają limit członków (uwaga, zwiększenie limitu oznacza liniowe zwiększenie kosztów budowy!). Koszt jest stały niezależnie od limitu członków
• Droga - każdy budynek musi być z nią połączony. Koszt jest stały niezależnie od limitu członków
• Skarbiec - zwiększa pojemność na Yen Stowarzyszenia
• Magazyn - zwiększa pojemność na Materiały Stowarzyszenia
• Hotel Pokemon - budynek odpowiadający za dobrze Wam znaną funkcję karmienia Pokemonów. Codziennie można zyskać doświadczenie dla Pokemonów zależnie ile członków Stowarzyszenia te Pokemony karmi
• Prywatny Pokesklep - budynek głównie dla początkujących - daje zniżkę na jeden z podstawowych przedmiotów w Pokesklepie (np. Pokeballe)
• Arena Treningowa - zwiększa limit doświadczenia otrzymywanego w walkach 1v1 w Dziczy
• Klinika - zmniejsza koszt leczenia Pokemonów. Jest to duże zmniejszenie dla Pokemonów z niskimi poziomami i małe zmniejszenie dla wysokopoziomowych Pokemonów
• Tartak - daje bonusy do ilości zdobywanych materiałów i sam trochę ich produkuje. Ilość nie skaluje się z limitem członków
• Plac Zabaw - zwiększa ilość przywiązania z zabaw a nawet udostępnia jedną z nich za darmo
• Profesjonalna Hodowla - umożliwia losowanie dodatkowego Pokemona Dnia dla Stowarzyszenia
• Farma Jagód - umożliwia hodowanie Jagód. Nie wejdzie jeszcze w ten piątek, funkcjonalność zostanie dodana później
• Targowisko - umożliwia wystawianie ofert widocznych tylko dla Stowarzyszenia. W związku z tym podatek za takie oferty jest nieco wyższy
• Dom Badacza - umożliwia podgląd kolekcji Shiny, wyświetlanie Stowarzyszenia w rankingu shiny oraz zmniejsza czas odnowienia Medalionu Shiny
• Orzeźwiająca Fontanna - pozwala raz dziennie odnowić trochę PA całkowicie za darmo. Liczy sę jako wypicie jednego napoju energetycznego
• Kuźnia - lekko zmniejsza koszt naprawy przedmiotów trzymanych
• Wydział Technologiczny - umożliwia włączanie dodatkowych bonusów działających dla całego Stowarzyszenia. Aktywny bonus kosztuje dziennie trochę Yenów. Sam budynek jest bardzo drogi
Wszelkie problemy zgłaszać w Centrum Pomocy w grze, nie na PW na forum.

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Re: Aktualizacja 19-07-2019: Stowarzyszenia 2.0

Post autor: Ethelnalen » 19 lip 2019, o 15:53

Gra została włączona.

Awatar użytkownika
DzikiDzikDzikson

Post autor: DzikiDzikDzikson » 19 lip 2019, o 16:26

no i fajnie. Przynajmniej na chwile gra odzyła.

DrEmpoleon

Post autor: DrEmpoleon » 19 lip 2019, o 16:31

• opisy uległy lekkiej zmianie - zostały wyłączone niektóre bbcody, głównie do grafik oraz linków. Dodatkowo zostało zmienione kodowanie w bazie opisów i ogłoszeń, także mogły się pojawić krzaczki w starych opisach/ogłoszeniach

To jest tak ostatecznie? To były jedne z bardziej przydanych znaczników w opisach :/

Awatar użytkownika
Nikkelow

Post autor: Nikkelow » 19 lip 2019, o 18:33

Dlaczego nie ma nigdzie informacji o tym, że wpłata yenów do stowarzyszenia jest opodatkowana? Albo to przez brak skarbca mniej się do puli yenów stowa dodało? Nie działa też edycja grafiki, po kliknięciu nic się nie dzieje.

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Post autor: Ethelnalen » 19 lip 2019, o 18:44

Jeśli skarbiec nie ma miejsca, zostanie wpłacone tylko tyle ile jest możliwe, tyle samo zostanie też pobrane z konta, nie oryginalna wpisana kwota.

Grafiki na razie nie można ustawiać.

Awatar użytkownika
Nikkelow

Post autor: Nikkelow » 20 lip 2019, o 02:32

Mi chodziło o sytuację jeszcze bez skarbca, jaki jest maksymalny limit yenów (i przy okazji materiałów bez magazynu) bez skarbca, bo o ile nie przeoczyłam niczego, to nigdzie nie widziałam takiej informacji, a bardzo by się przydała.

Sandafiel

Post autor: Sandafiel » 20 lip 2019, o 09:51

Nikkelow pisze:Mi chodziło o sytuację jeszcze bez skarbca, jaki jest maksymalny limit yenów (i przy okazji materiałów bez magazynu) bez skarbca, bo o ile nie przeoczyłam niczego, to nigdzie nie widziałam takiej informacji, a bardzo by się przydała.
Siedizba daje pojemność 2kk yenów i 1k materiałów.

Awatar użytkownika
Nanami

Post autor: Nanami » 20 lip 2019, o 10:18

Ethelnalen ja mam pytanie dotyczące ogłoszeń w nowych stowarzyszeniach.
Dlaczego nie ma powiadomienia tak jak wcześniej o tym, że jest nowe ogłoszenie?
Nie każdy wchodzi codziennie w ogłoszenia i sprawdza czy coś nowego zostało dodane a tak jak było powiadomienie to było wiadomo, że pojawiło się coś nowego. Da się coś z tym zrobić?
Obrazek

triko

Post autor: triko » 20 lip 2019, o 10:37

a ja poprosze o przycisk do anulowania burzenia

AnonimowyD

Post autor: AnonimowyD » 20 lip 2019, o 10:52

Nanami pisze:Ethelnalen ja mam pytanie dotyczące ogłoszeń w nowych stowarzyszeniach.
Nie każdy wchodzi codziennie w ogłoszenia i sprawdza czy coś nowego zostało dodane a tak jak było powiadomienie to było wiadomo, że pojawiło się coś nowego. Da się coś z tym zrobić?
Dokładnie. Źle to teraz działa.

Azerus

Post autor: Azerus » 20 lip 2019, o 11:52

Przydałaby się możliwość skrócenia czasu burzenia za PZ.

Budynki i dekoracje można rozdzielić na osobne zakładki bo aktualnie jest to mało intuicyjne, a samo przechodzenie do dekoracji przy stawianiu ich większej ilości jest dość irytujące. Ewentualnie możnaby dodać opcję postawienia kilku na raz, tak jak drogę.

Fakt, że koszty zwiększają się w zależności od posiadanych budynków mieszkalnych, a nie ilości członków również zniechęca do zaplanowania terenu tak jak się chce.

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Post autor: Ethelnalen » 20 lip 2019, o 12:36

a ja poprosze o przycisk do anulowania burzenia
Jest przycisk anulowania burzenia.
Musiałem nie przenieść którejś części kodu ze starych Stowarzyszeń, w poniedziałek poprawię.
Przydałaby się możliwość skrócenia czasu burzenia za PZ.
Burzenie zawsze trwa 24h i w związku z tym, że traci się część materiałów i ogólnie trzeba wtedy budować od zera budynek, nie chce tutaj dawać przyspieszania.
Budynki i dekoracje można rozdzielić na osobne zakładki bo aktualnie jest to mało intuicyjne, a samo przechodzenie do dekoracji przy stawianiu ich większej ilości jest dość irytujące. Ewentualnie możnaby dodać opcję postawienia kilku na raz, tak jak drogę.
Wszystko już tak jest. Możesz budować kilka dekoracji jedna za drugą, a po anulowaniu stawiania gra odsyła z powrotem do zakładki dekoracji.
Fakt, że koszty zwiększają się w zależności od posiadanych budynków mieszkalnych, a nie ilości członków również zniechęca do zaplanowania terenu tak jak się chce.
W przyszłości dodam zapewne jakieś małe domy do dekoracji.

Azerus

Post autor: Azerus » 20 lip 2019, o 12:50

Wszystko już tak jest. Możesz budować kilka dekoracji jedna za drugą, a po anulowaniu stawiania gra odsyła z powrotem do zakładki dekoracji.
W takim razie sugerowałem się testem terenu. Mimo to uważam że przycisk dekoracji powinien być łatwiej dostępny.

Mam jeszcze pytanie odnośnie wydziału technologicznego. Jest tak jak zostało zaplanowane że cena jest mnożona przez ilość członków, czy może przez ilość miejsc?

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Post autor: Ethelnalen » 20 lip 2019, o 14:05

No testowego budowania nie zaktualizowałem, będzie usunięte za kilka dni, zostawiłem to jeszcze w razie gdyby ktoś tam swoje plany miał już zrobione. Będzie pewnie planer później udostępniony ponownie ale inaczej muszę go zrobić niż ten zlepek kodu co jest obecnie tam, bo to było tylko tymczasowe do testów.

Awatar użytkownika
Nikkelow

Post autor: Nikkelow » 20 lip 2019, o 16:50

Sandafiel pisze:
Nikkelow pisze:Mi chodziło o sytuację jeszcze bez skarbca, jaki jest maksymalny limit yenów (i przy okazji materiałów bez magazynu) bez skarbca, bo o ile nie przeoczyłam niczego, to nigdzie nie widziałam takiej informacji, a bardzo by się przydała.
Siedizba daje pojemność 2kk yenów i 1k materiałów.
Dzięki ;)

Gromash

Post autor: Gromash » 20 lip 2019, o 19:31

Po aktualce w BANie mamy takiego buga, że w stowie jest nas bodaj 21, jednak na różnych tych różnych stronach rankingowych itp itd jest pokazane że jest 25/30, zamiast 21/30. I tak trochę nie wiadomo z czego to

Awatar użytkownika
PanKurczak

Post autor: PanKurczak » 21 lip 2019, o 09:20

Hmmm...Tak sobie powoli buduje te budyneczki i cos mnie zastanawia. Skoro koszty rosna wraz z powiekszaniem limitu graczy, to co bedzie w przypadku wybudowania wszystkiego w te 5 osob, a potem dopiero rozbudowania limitu czlonkow?
Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

yowzah

Post autor: yowzah » 21 lip 2019, o 09:58

Nie można budować nic, poza drogą, siedzibą i budynkami mieszkalnymi, jeżeli liczba członków jest ponad limit.

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Post autor: Ethelnalen » 21 lip 2019, o 13:06

PanKurczak, nic, jeśli te pozostałe osoby chcą czekać miesiąc aż skończysz rozbudowywanie.

Awatar użytkownika
Nikkelow

Post autor: Nikkelow » 21 lip 2019, o 23:03

Dziwne, ja nie mogłam nic zbudować innego, bo coś mi wyskoczyło o tym, że potrzeba najpierw budynek mieszkalny zbudować :/ Albo to o brak wystarczającej ilości materiałów było, już sama nie pamiętam, ale na pewno po zbudowaniu kwatery nie mogłam postawić skarbca, tylko musiałam najpierw budynek mieszkalny dać.

Chciałam też zapytać o coś innego, bo chyba nie było o tym nigdzie. Czy będzie możliwość przesuwania zbudowanych już budynków? Czy jednak jest konieczne zburzenie ich, żeby postawić po tym na nowo?

Coolio

Post autor: Coolio » 22 lip 2019, o 03:22

@up to taki system po przenoszeniu stow na nowy system zeby nie mozna bylo po kosztach zbudowac w 30osob budynkow a dopiero pozniej zwiekszac limit graczy a co za tym idzie koszta. Tak dlugo jak dlugo stow ma wieksza ilosc czlonkow niz dostepnych miejsc tak dlugo nie mozna budowac nic poza siedziba i budynkami mieszkalnymi

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Post autor: Ethelnalen » 22 lip 2019, o 14:53

Tak, w normalnej sytuacji nie będzie się dało mieć członków ponad limit.
Czy będzie możliwość przesuwania zbudowanych już budynków? Czy jednak jest konieczne zburzenie ich, żeby postawić po tym na nowo?
Jeszcze nie wiem czy będzie taka opcja czy nie.

Poprawiłem dzisiaj liczbę członków w Stowarzyszeniach, kilka z nich miało policzone osoby, które były zgłoszone do stow przed aktualizacją. Możecie teraz zobaczyć czy już poprawnie policzyło.

Awatar użytkownika
Nikkelow

Post autor: Nikkelow » 22 lip 2019, o 17:15

No chyba, że w ten sposób, w takim razie wszystko jest okey.

Coolio

Post autor: Coolio » 23 lip 2019, o 02:36

Troche szkoda ze nie da sie w jakis sposob dzielic kosztem przyspieszania budowania lub nie ma opcji wplacania pz na konto stowa aby z tej puli byly przyspieszane budowy. #propozycja ;d

grz22

Post autor: grz22 » 23 lip 2019, o 07:06

Tak dla pewności

W LOG jest nas obecnie 27. Obecnie mamy postawiony budynek mieszkalny co daje miejsce dla 25 członków. Jak się klika na siedzibę to limit jest 30. Żeby nie usunięto nam członków stow, to musimy postawić jeszcze jeden domek? Wtedy też limit nam zwiększy do 32?

Awatar użytkownika
brains

Post autor: brains » 23 lip 2019, o 08:28

Bład w grze: Jeżeli lider opuści stowarzyszenie i wróci znowu do niego nie da się mu zmienić rangi
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Coolio

Post autor: Coolio » 23 lip 2019, o 12:01

Grz22 stowarzyszenie standardowo ma limit 5czlonkow. Blok mieszkalny podnosi limit o 25 osob czyli aktualnie macie 30 miejsc wiec wam wystarczy. (nawet w rankingu stow dosc jasno macie napisane 27/30 przy tabeli czlonkow)

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Post autor: Ethelnalen » 23 lip 2019, o 12:27

grz22 nie jestem pewien o co pytasz. Skoro już teraz macie 27 członków i limit 30, nikt nie zostanie ze Stow usunięty, macie jeszcze 3 wolne miejsca. Podstawowe 5 miejsc liczy się jak normalny limit z budynków, nie trzeba tego jeszcze dodatkowo pokrywać budynkiem.

DragonMaster

Post autor: DragonMaster » 23 lip 2019, o 21:46

Dało by radę przy następnej aktualizacji stowarzyszeń dać możliwość robienia ankiet w ogłoszeniach stowarzyszenia ?

ODPOWIEDZ