Wykąpana opinia

Dział będący miejscem, w którym możesz wyrazić swoją opinię na temat gry - czy to po miesiącu grania czy po roku. Będziemy wdzięczni za przedstawienie Waszych spostrzeżeń na temat gry.
kapkus

Wykąpana opinia

Post autor: kapkus »

Hej, jestem sobie Kapkus, gram kilka lat, ale z baardzo dużą przerwą. Co myślę o tej grze? W skrócie jest niesamowita i dużo lepsza od konkurencji. W moim odczuciu jest to zdecydowanie najlepsza gra przeglądarkowa. Jednak ma pewną potężną, olbrzymią wadę – serwer.
Bardzo proszę o rozwiązanie tego problemu. Niestety ja nie mogę dokonać żadnej wpłaty, jeżeli na serwerze czasami nie można grać :(

Awatar użytkownika
Edwis

Re: Wykąpana opinia

Post autor: Edwis »

Szczerze, grałem w te konurencyjne i nie spodobało mi się to ani trochę... Jakoś dziwnie tam jest
ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

blue7

Post autor: blue7 »

Też grałem i uważam,że PL jest najlepsza, po mimo tego, że serwer jest do kitu.

Awatar użytkownika
Shuzo

Post autor: Shuzo »

Dostaniecie nowy serwer jak gra będzie już upadała.

Awatar użytkownika
arsen

Post autor: arsen »

Bez sensu są te wszystkie zmiany i plany jak nie da się poklikać normalnie. Mieszkanie się pali a my ściany malujemy...
Obrazek

grz22

Post autor: grz22 »

Pewnie kiedyś wszystko bedzie działalo tak jak trzeba

Zwirek

Post autor: Zwirek »

Pokeobywatele rządają lepszego serwera!!
Ja klikając zwykle w nocy już jestem stratny, bo wczoraj nie zdołałem wyklikać swoich pa, a to raptem pierwszy dzień majówki xD
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

exilim

Post autor: exilim »

Rano ok 6:00 znowu się kompletnie zalogować do gry nie dało, czy wejsc na forum :/

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Post autor: Ethelnalen »

Jak już powtarzałem ostatnio, te problemy to nie jest kwestia, którą da się naprawić kupieniem lepszego serwera. Bo lagi nie sa powodowane przez zbyt mało ramu, czy miejsca, czy za słaby procesor. To dzisiaj w nocy to była nowa sytuacja, od północy do 4 w nocy próbowałem sprawdzać co jest nie tak, wyłączać niektóre elementy etc, wszystko wyglądało w porządku, żadnych błędów, żadnego nadmiernego obciążenia.

Także jeszcze raz - to nie kwestia tego, że ja to olewam czy ignoruje. ALe wygląda na to że za każdym razem kiedy znajdę rozwiązanie, okazuje się że albo to nie to, albo jednak coś innego zacznie serwer odwalać.

Włączyłem czat ponownie.
Wszelkie problemy zgłaszać w Centrum Pomocy w grze, nie na PW na forum.

kapkus

Post autor: kapkus »

Ethelnalen,
rozumiem że masz dużo pracy i nie lekceważę tego. Jednak mimo wszystko napisałem opinię w dziale feedback, w którym gracze piszą swoje subiektywne opinie. Przyznam że nie mam pojęcia o informatyce, więc może nie powinienem pisać o serwerze. To nic nowego i każdy już wie że to tak działa, a skoro podejmowane są tak radykalne działania jak naprawa serwera do 4 w nocy, to mam nadzieję że wysiłki się opłacą i znajdziesz rozwiązanie.

ODPOWIEDZ