Feedback Gryfka nt. mobilnej wersji.

Dział będący miejscem, w którym możesz wyrazić swoją opinię na temat gry - czy to po miesiącu grania czy po roku. Będziemy wdzięczni za przedstawienie Waszych spostrzeżeń na temat gry.
Awatar użytkownika
Gryfek
Posty: 412
Rejestracja: 11 cze 2013, o 13:07

Feedback Gryfka nt. mobilnej wersji.

Post autor: Gryfek » 29 lip 2018, o 18:07

Wersja androida: 8.0
Przeglądarka: Opera Touch
Problem dotyczy zarówno wersji komputerowej na urządzeniu mobilnym (choć tutaj kosmetyczny), jak i wersji mobilnej.

Ogólnie
Nie działa autouzupełnienie tekstu. Trzeba za każdym razem logować się na nowo, co jest trochę męczące. Na kompie by to nie przeszkadzało, aż tak - wygodniejsza klawiatura, ale na kom, można się pomylić, trzeba zmieniać wielkość znaków itp i to jest uciążliwe. Zwłaszcza jeśli napiszesz literówkę i zaczynasz od nowa :>

Wersja mobilna - pionowy ekran
Wszystko działa spoko. Poza tym, że jak włączysz chat i nie klikniesz w inne miejsce aby zniknął. To w innej zakładce się to buguje. Chciałem zrobić screena, ale tym razem czat nie bugował innej zakładki. natomiast jak wracam na chat jest puste:
Obrazek

Wersja mobilna - poziomy ekran
Tutaj nie mam zastrzeżeń. Problem stanowi to, że lepiej się klika i tak w wersji komputerowej na poziomym ekranie. Ale jeśli włączę chat na pionowej wersji mobilnej, robi się coś takiego:
Obrazek

Wersja pecetowa (na urządzeniu mobilnym)
Jest najlepsza. Ale nie ma chatu. Jakbyście umożliwili dostęp do niego, byłoby miodzio.
ObrazekObrazek
Snouty i Pinkie zapraszają na profil :)

Jeśli ktoś Cię dyskryminuje ze względu na płeć, orientację, wiarę, poglądy polityczne, inne poglądy czy gusta, to wiedz, że to on jest prostakiem, a Ty nie masz się po co przejmować takim człowiekiem C:
Obrazek
Obrazek
Made by Architect

ODPOWIEDZ