Błąd z Mega evo

Lusaczka

Błąd z Mega evo

Post autor: Lusaczka »

Ethel czy możesz sprawdzić czemu gry robie mega evo np.gengarowi to niby się zmieni ale gdy wchodzę w pogląd to jest zwykly gengar i bez statystyk do mega evo.
Obrazek

Coolio

Re: Błąd z Mega evo

Post autor: Coolio »

To nie blad. Mega evo dziala w walce i tam dodawane sa staty poka etc. Dla ulatwienia w podgladzie sa staty z dodanymi za mega evo i na miniaturce widnieje mega evo ale w statystykach i sali treningowej pok ma podstawowa forme. Chyba ze nie o to chodzi i faktycznie masz blad ;d

Lusaczka

Post autor: Lusaczka »

U mnie nie ma stat z mega evo i tez mi ich nie dodaje.
Obrazek

Coolio

Post autor: Coolio »

W walce tez ich nie ma?
Tak dla jasnosci jesli statystyki pokemona sprawdzasz wchodzac w zakladke Pokemony --> Stan lub klikajac na jego miniaturke na bocznym panelu to tam stat z mega evo nie bedzie. Natomiast wchodzac w zakladke Pokemony --> Pokemony (mogloby sie to nazywac Druzyna ;d) i klikajac na to oczko przy pokemonie mega evo bedzie widoczne. Mozna tez wejsc w link do pokemona i tam rowniez widac mega evo.

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Post autor: Ethelnalen »

Lusaczka pisze:
9 wrz 2020, o 18:23
Ethel czy możesz sprawdzić czemu gry robie mega evo np.gengarowi to niby się zmieni ale gdy wchodzę w pogląd to jest zwykly gengar i bez statystyk do mega evo.
To potencjalnie poprawiłem przy Legendach ale jeśli nadal występuje ten problem to piszcie.
Wszelkie problemy zgłaszać w Centrum Pomocy w grze, nie na PW na forum.

ODPOWIEDZ