Praca - kopalnia

Shamrock
Posty: 513
Rejestracja: 16 maja 2015, o 11:31

Praca - kopalnia

Post autor: Shamrock » 13 lut 2020, o 04:26

Przy pracy w kopalni dostaję wypłatę za każdą przepracowaną godzinę pod warunkiem, że pracuje powyżej 2 godzin. Czyli zamiast 2,4,6,8 godzin mj zarobek zwiększa się już w 3 godzinie.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Tranek
Posty: 72
Rejestracja: 28 gru 2017, o 00:06

Re: Praca - kopalnia

Post autor: Tranek » 13 lut 2020, o 07:03

Nie jestem pewien, czy to jest błąd. Taka sytuacja dotyczy chyba każdej pracy. Na pewno za np. Sprzątanie w hodowli dostanie się więcej za 5h niż 4h. Jest to jednak z zachowaniem proporcji, czyli za piątą godzinę otrzymamy 25% więcej tego, co mieliśmy z 4 godzin itd. Większość pracujących zapewne zdaje sobie z tego sprawę i nie traktowało tego jako błąd.

Twoja uwaga nie jest jednak bezzasadna. Rzeczywiście informacja w wiki mówi Nam coś innego ( https://www.pokelife.pl/pokedex/index.p ... %20Hodowli ) :
"Od Czasu Zmiany zależy ile Yenów otrzymasz za określony czas spędzony na pracowaniu. Yeny otrzymujesz jedynie za każdą pełną zmianę - jeśli czas zmiany danej pracy wynosi 4 godziny, a zakończysz pracę po 6 godzinach, nadal otrzymasz wypłatę jedynie za 4 - ponieważ nie przepracowałeś pełnej zmiany. Maksymalna długość jest raczej oczywista - otrzymujesz wynagrodzenie jedynie za czas pracy, który nie przekracza maksymalnej długości. "

Osobiście zostawiłbym pracę taką, jaka jest. Powinno wystarczyć poprawienie opisu w wiki.
Kiedyś Mamoswine powróci znacznie silniejszy!

ODPOWIEDZ