Hala Wyzwań po raz kolejny

w00jtus

Hala Wyzwań po raz kolejny

Post autor: w00jtus » 2 gru 2019, o 01:10

W minionym Wyzwaniu zająłeś 43 miejsce na 64 uczestników. W nagrodę otrzymujesz 396 Metagroszy.

Hmm czy nie powinno być tak, że punkty za Halę są przyznawane za zajęte miejsce, a nie za zajęte miejsce względem ilości uczestników? Jaki ja mam wpływ, że ludzie olali to wyzwanie? Chcę z 800 :P
Obrazek

19992ek

Re: Hala Wyzwań po raz kolejny

Post autor: 19992ek » 2 gru 2019, o 11:52

Po pierwsze jest tu jasno wytłuszczone ile sie dostaje metagroszy. https://pokelife.pl/pokedex/index.php?title=Metasklep
Zasada im jesteś wyżej tym masz więcej metagroszy. Nie masz wpływu ile ludzi wejdzie, jednak masz wpływ na to jak sie sam przygotujesz do hali i które miejsce zajmiesz. Co do olania tej hali przez ludzi. Hala cechowała sie tym, ze trzeba było pomyśleć jakie poki dać, a nie wrzucić jakiekolwiek z rezerwy i liczyc ze sie przejdzie, to tez jest tyle osob ile jest w rankingu, równie dobrze mógł zostać limit 20 walk, to by było jeszcze mniej osob.

Shins

Post autor: Shins » 2 gru 2019, o 12:27

@19992sek - no to sam przeczytaj jeszcze raz to, co jest pod linkiem. Jeśli masz dużo osób, to ilość Megaroszy, jakie otrzymują kolejne osoby spada wolniej, niż jak jest ludzi mało. Bo niezależnie od tego, ilu jest graczy ostatni dostaje 100.
Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Post autor: Ethelnalen » 2 gru 2019, o 14:09

To nie jest błąd, tak ma być. Metagrosze dostajesz za miejsce w Wyzwaniu zależnie ilu graczy wzięło udział. Nie z branie udziału, kiedy inni tego nie robią, tego nie da się w ten sposób określić.
Wszelkie problemy zgłaszać w Centrum Pomocy w grze, nie na PW na forum.

ODPOWIEDZ