Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Czyli o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
devamp
Posty: 46
Rejestracja: 7 sty 2016, o 18:37

Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: devamp »

Ludzie którzy chcieliby zabrać głos w tej sprawię proszę.

https://pokelife.pl/forum/viewtopic.php?f=83&t=79027


Swoją Drogą Temat został zamknięty za kłócenie się, proszę się nie kłócić między sobą a w przypadku gdy ktoś tej prośby nie spełni prosi się moderatora o nie ingerowanie w otwartość posta a zwrócenie uwagi osobie która coś tam zrobi. Nie ma co robić spamu na forum moi mili parafianie :)
Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego
To święta rzecz, pamiętaj kolego ! ewentualnie koleżanko :P


Obrazek

TheoWalcott
Posty: 212
Rejestracja: 25 cze 2013, o 15:06

Re: Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: TheoWalcott »

Kolejny dowód potwierdzający tezę DaVampa. Własnie kolega o tym pisał, brak wolnosci słowa itd, a tymczasem poraz kolejny zamkykanie ust i jemu i uzytkownikom poprzez zamknięcie tematu.

Ps. WIELKI BRAT PATRZY

DrEmpoleon
Posty: 368
Rejestracja: 23 lut 2013, o 11:58

Re: Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: DrEmpoleon »

Etooooo, wolność słowa, miłość i szacunek, lov end pis sisters and pipuls... Nie wiem czemu tamten temat został zamknięty, żadnej kłótni tam nie widziałem, a moim zdaniem poznanie opinii większej ilości osób, których temat w jakiś sposób dotyczy jest raczej dość ważne i wartościowe w tej sytuacji.

Awatar użytkownika
luk10
Posty: 435
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 08:45

Re: Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: luk10 »

Osobiście poczekam na wypowiedź Oak'a na ten temat zanim wyrażę swoją opinię. Zobaczymy jak to będzie wtedy wyglądać :) Co do jego zamknięcia to nieładne zachowanie bo już miałem klikać "Wyślij", a tu temat zablokowany, a trochę mi zajęło skrobanie wiadomości :D No ale trudno. Na koniec krótko jedynie dodam, że moderatorów za swoje błędne zachowanie powinno się pociągnąć do odpowiedzialności bo w końcu powinni być bezstronni w każdej sytuacji i traktować wszystkich jednakowo, a po przeczytaniu wątku stwierdzam, że jednak tak nie jest. I proszę mi tu bez tekstów w stylu "Znowu LODziarze..." i coś tam dalej bo akurat tak wyszło, że my widzimy problem, który należy rozwiązać i chciałbym żeby inni także to dostrzegli.
Obrazek

Awatar użytkownika
MerVick
Posty: 9
Rejestracja: 16 lut 2017, o 17:20

Re: Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: MerVick »

Moje pytanie jest takie: Dlaczego tamten temat został zamknięty? Tak ludzie wyrażali opinie a nie się kłócili tak samo często jest na chacie. Mod sb pomyśli że to jest rozpoczynanie kłótni i wlepia bany. Bez ostrzeżenia dano mi bana konkretnie za nic bo mod wziął to sb jako obrazę moda nie mam pojecia dlaczego tak samo pono9216 za co dostała bana? Za to że napisała że idzie na obiad xd. Mody zaczęły nie dawać ostrzeżeń tylko od razu ban tak samo było ze mną od razu ban na 2 tygodnie niech mody najpierw daja ostrzeżenie a dopiero jak sie sytuacja powtórzy to dadzą bana to jest bez sensu jak oni działają :/
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Ziomeckk
Posty: 363
Rejestracja: 19 lut 2014, o 09:01

Re: Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: Ziomeckk »

Ty mozesz tak powiedziec do pono, kogos z lodu czy z kim tam sie dobrze trzymasz, ale nie mozesz tak powiedziec bezposrednio do gracza poczatkujacego, którego nie znasz, ale jak rzucisz jakies ogólnikowe np. "noobki z niektórych" to tez za to przeciez nie wylecisz.
Kojarzycie kolesia roymustang nie? dla przykładu ten ziomek bierze udział w KAŻDEJ głupiej gadce zaczynającej się od pytań "sa jakies shiny? / dobry pok? / co brac za jaja?" ów celebryta lubi sobie napisać: o znowu random wygrał w jaskini hazardu / "ten łeb to kupił"
następny znudzony ziomal z pokemonów, shins, robi za rektutera i odsyła wszystkich 12-letnich trenerów pokemon do LOD, no ile można tak prowokować? gdzie są wtedy moderatorzy?
ze mną jak rehki gada to w ten sposób http://imgur.com/3yS9QgA
co my jesteśmy w tibii? jak można takie rzeczy sugerować?
o to chodzi vampowi, ze ziomusie robią co chcą, a nie to co powinni
bou voyage :*
siema ziomuś, złapałeś coś z alertu? daj znać, będę wdzięczny \o/
Obrazek

Arqnashi
Posty: 71
Rejestracja: 1 lis 2016, o 20:53

Re: Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: Arqnashi »

Ludzie ogarnijcie się! Jak można tak traktować graczy? Nie jeden z nas wspiera tę grę jakimiś kwotami adekwatnymi do swojej kieszeni więc również tworzymy też grę, bez graczy tej gry by nie było (oczywiście bez twórców też)! A zamykanie tematu bez możliwości wypowiedzi jak dla mnie jest oznaką braku szacunku. Porozdawaliście te kręcące się pokeballe ludziom którym na momencie wzrosło ego i nie wiadomo za kogo się mają. Wiedzą o grze niektóre z tych osób nie grzeszą, sam widziałem pytania zadawane w dziale pomoc przez "modów" i to z naprawdę podstawowych rzeczy. Nikt nie jest alfą i omegą ale mod powinien trochę ogarniać, wszystkiego nie wie nikt ale bez przesady. Poza tym mod nie powinien zwracać się go gracza jak to miało miejsce w screenie na górze. Co to w ogóle jest? Mam nadzieję że damy jakoś radę wspólnie wymienić się argumentami i tę sytuację na spokojnie rozwiązać :) Jest tu naprawdę masa fajnych ludzi, nie spierdzielmy tego ludziska!
15.08.2017 SH Magikarp złapany <3

Awatar użytkownika
Diversante
Posty: 126
Rejestracja: 21 sty 2015, o 19:45

Re: Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: Diversante »

Zostawiam po sobie ślad bo jeszcze tu wrócę a tymczasem idę czekać z "luk10" na wypowiedź Ołka.
Obrazek

Trumniarz
Posty: 9
Rejestracja: 14 maja 2017, o 11:38

Re: Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: Trumniarz »

Problem jest i niech nikt go nie bagatelizuje ani nie zamiata pod dywan (najlepszym dowodem jet zamkniecie tematu pod pretekstem NIEISTNIEJĄCEJ kłótni).
W chwili obecnej dodam tylko iż "Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu" i każdego rodzaju ortodoksja nie jest niczym dobrym...wiec może moderatorzy przestana nadinterpretować regulamin tylko po to aby było widać ,ze coś robią.....bo oprócz tego nie robią nic.

Reszta po "spowiedzi" profesora

(aż musiałem konto założyć :D)

Awatar użytkownika
zaqwer
Posty: 157
Rejestracja: 25 cze 2013, o 11:53

Re: Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: zaqwer »

Hahahaah... Rehki piszesz, że takie stwierdzenia jak "Oak czarnuchu" czy "Rehki noobie" są dopuszczalne i to mnie troche bawi bo gdybym ja tak napisał na chacie lub ktokolwiek inny (ktoś mniej widoczny na chacie) dostałby bana i jestem tego pewny na 100% . Więc prosze was OGARNIJCIE się :)

Adamos
Posty: 14
Rejestracja: 20 lut 2015, o 22:38

Re: Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: Adamos »

Czas podjęcia decyzji przez moderatorów i określenia się oraz wyrównania traktowania wszystkich równo bo nie ma tu równych i równiejszych :)

Awatar użytkownika
Egzor
Posty: 540
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 17:10

Re: Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: Egzor »

Panowie:

"Dział feedback nie służy do dyskusji, tylko wyrażenia swojej opinii. Dlatego zamknę go, gdyż tworzy się niepotrzebny szum i administracja zdecyduje czy otworzyć i/lub odpisać."

Nie wiem, gdzie tutaj Nyalina napisała coś o kłótni :D
Wszystko tanie jak barszcz!
https://pokelife.pl/forum/viewtopic.php?f=58&t=70879

Zapraszam do rejestracji z mojego linku referencyjnego. Gwarantuję dożywotnią pomoc w kwestii gry i rozwoju konta. Co ja mam z tego? Drobne upominki, jeśli wbijecie odpowiedni lvl.

Awatar użytkownika
devamp
Posty: 46
Rejestracja: 7 sty 2016, o 18:37

Re: Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: devamp »

Proszę bardzo, tutaj to napisała.

http://www.ezimba.com/work/170514C/ezim ... 173600.png
Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego
To święta rzecz, pamiętaj kolego ! ewentualnie koleżanko :P


Obrazek

Awatar użytkownika
astarde
Posty: 45
Rejestracja: 31 sty 2014, o 18:17

Re: Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: astarde »

Chwila chwila coś mnie się tu nie bardzo zgadza...
Oto wypowiedź Nyaliny przed zamknięciem działu:
"Dział feedback nie służy do dyskusji, tylko wyrażenia swojej opinii. Dlatego zamknę go, gdyż tworzy się niepotrzebny szum i administracja zdecyduje czy otworzyć i/lub odpisać."

a to wypowiedź Ethela na temat Feedbacku:
"Co to feedback?
- Feedback to inaczej opinie, reakcje, odczucia. W kwestii dotyczącej gier, to właśnie tekst, który przedstawia Wasze opinie, reakcje i odczucia na temat danej gry.

Jaki jest cel powstania tego działu?
- Brakło miejsca, w którym gracze mogliby wypowiedzieć się na temat gry jako całokształtu. A myślę, że nam jako administracji bardzo pomoże możliwość przeczytania co gracze myślą o całej grze, a nie np. tylko o danej aktualizacji.

Czy są jakieś zasady tego działu?
- W dziale obowiązuje standardowo regulamin forum. Poza tym nie ma ścisłych wytycznych, poza tym, ze ten dział NIE służy do zakłądania wątków z propozycjami ani podważaniu opinii żadnej z tworzących wątek osób. "

Więc interpretując Ethela dział miał służyć wyrażaniu opinii, opinia może należeć do jednaj ale też i do wielu osób, może być więc więcej osób które wyrażą opinię zgodną, albo częściowo zgodną z zakładającym temat. No chyba że nie umiem intrepretować, albo występuje tu interpretacja jak na maturze z polskiego że tylko jedna jest uznawana za dobrą i niepodważalną ;)

Szczerze mówiąc nie widzę w tym działu kłótni, chyba że za kłótnię ma uchodzić wypowiedź Rehkiego i Rafalixa. Które jak na mój gust były wyrażeniem swoich zdań, Rehki ma prawo nie zgadzać się z Vampem, w końcu jego sprawa też tyczy. Drugi zwrócił po prostu uwagę, że mod ma widać swoje za uszami (nie on jeden i jedyny, kwestia jest tego jak to się potraktuje)
W każdym razie no cóż... widać Nasz Kotek bał się, że więcej osób zacznie odpowiadać na post Rehkiego... albo coś w tym stylu. Jakkolwiek miło by było jednak by inni mogli wyrazić swoja opinię dotyczącą posta Vampa, nie posta Rehkiego, bo w zasadzie o to tu chyba głównie chodzi.

Mnie ciekawi co Oak odpisze dziś wieczorem. Vamp z ciebie prowokator jest jakich mało, ale kamilkowa się zrobiła spokojniejsza na czacie co zauważył chyba każdy, więc coś się dzieje. Oby tylko szło to w dobrą stronę.
Kontakt w grze: kololowy
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
BlankTHC
Posty: 203
Rejestracja: 9 lis 2014, o 07:47

Re: Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: BlankTHC »

Wolność słowa w Polsce

Wolność wypowiedzi przede wszystkim została unormowana w najważniejszym akcie prawnym obowiązującym w Polsce, czyli w Konstytucji. Ponadto znajduje regulacje w wielu innych aktach prawnych.
Niestety pl zamyka nam usta z każdej możliwej strony i,pod pretekstem regulaminu gry blabla a czy sam regulamin jest zgodny z konstytucją?
Screen który widnieje na górze jest dowodem jak przeinaczyć prawdę tylko aby zamknąć usta osobą które maja coś do powiedzenia bądź nie słusznie wyrwały banana
Rehki,Kurok,Przemq naj naj anj ogarnięci modowie za darmo nic nie dadzą jak mogą to pomogą,sam dostałem prawie na rok od Rudej bana za niesprawiedliwość,działa zbyt agresywnie brak jej konstruktywnej oceny sytuacji--dla porównania 2dni puzniej na fake koncie nawet nie dała mi ostrzeżenia za te same słowa---gdzie logika?
Modowie mają się za boguff w dupie majac graczy ,takie odnoszę wrażenie po przeczytaniu tematu DeDe
PS
Kamilkowa coś na uspokojenie radze meliske może albo dobrego ***,nerwy z reala nie przenoś do virtuala
/Prosze o powstrzymanie sie z takimi uwagami
#Rehki
Obrazek

Awatar użytkownika
maillo93
Posty: 1484
Rejestracja: 19 lut 2014, o 01:58
Facebook: Poznań

Re: Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: maillo93 »

Cóż, wydaje mi się, że powiedzenie komuś w kulturalny, podkreślam kulturalny, że nie jest inteligentnym z podaniem powodu "gdyż ponieważ iż", nie jest powodem do bana. Jeśli na przykład ktoś tak powie w moim kierunku, to bardzo szybko przedstawiam mu argumenty, że tak nie jest i to jest imo prawidłowa reakcja - merytoryczna obrona. Bana to można i wręcz trzeba dać za wyzywanie "aa ty głupku, ty debilu łłaaaa, jesteś guupi bo tak". ;)

PS. Kiedy Ethel odchodził wielu się cieszyło, a ja i paru innych graczy mówiliśmy, że się nie ma z czego cieszyć, bo ethel mimo, że ideałem według wielu nie był, to trzymał porządek i miał jakiś tam posłuch, mimo wszystko, był po prostu dobrym i doświadczonym adminem.
PS. 2 co do reszty to również wolę poczekać na wypowiedź Profesora :)
Ostatnio zmieniony 15 maja 2017, o 10:12 przez maillo93, łącznie zmieniany 1 raz.
http://pokelife.pl/?polec=443295 Jeśli chcesz zacząć grę od nowa, zarejestruj się z tego linku, a gwarantuję pomoc oraz wsparcie w grze! :D


Obrazek

Obrazek

Asmodeus
Posty: 6
Rejestracja: 8 kwie 2017, o 00:01

Re: Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: Asmodeus »

Każdy narzeka, a nie zastanawia was czemu tak jest? Otóż PokeLife ma najwyższy poziom z dostępnych gier na rynku o pokemonach i pewnie temu doświadczamy tej sytuacji.
Jeśli gracze nie będą czuli sprawiedliwości będą świrować, ale nie tylko oni. Grałem u konkurencji i mówiąc szczerze mogłem być modem ale nie chciałem, gdyż to nie są tylko plusy itp, to masę obowiązków. Z własnego doświadczenia wiem, że jak ktoś złamie regulamin to powinien iść od razu screen - temat na forum dokumentujący przekroczenie regulaminu i odpowiedź moda/admin np.: Gracz X złamał punkt Y regulaminu, za co dostaje ukarany np. banem na ileś dni o czym mówi punkt Z. I bez tego wiecznie ludzie się będą czepiać aż w końcu was znienawidzą. Toteż polecam tak robić.
Kolejną sprawą jest iż regulamin dotyczy każdego, a przede wszystkim osób które go innym narzucają. Zawsze można iść w zaparte ale czy pomoże to grze należy się baardzo głęboko zastanowić. Osobiście uważam, iż jeśli się coś respektuje od graczy to powinno się przede wszystkim respektować od siebie. Podam prosty przykład i nie żadne prowokowanie do kłótni, bo sprowokować można w sumie wszystkim - zalecam by regulaminy pisała osoba, która jest Ścisłowcem a nie humanistą - ewidentnie widać kto pisał. A więc przykład: Pewien gracz napisał słowo na publicznym chacie, które według wykładni Słownika Poprawnej Polszczyzny jest słowem wulgarnym (oczywiście tak rozumiem definicję słowa wulgarnego) i teraz można się spodziewać następujących zachowań:
1) osoba da dostaje bana na chat z udokumentowanym screenem i podaniem winy i okresu trwania banu
2) osoba ta nie dostaje bana
2a) inne osoby sie burzą gdyż za to bana otrzymały (tutaj się ukazuje bezstronność osób nadzorujących)
2b) sprawa ucicha

I w związku z tym co wtedy się dzieje? Osobiście uważam, iż jeśli z powodów nie wyjaśnionych w regulaminie mod lub ktokolwiek za to odpowiedzialny nie da bana innej osobie, która na to zasłużyła, a inni gracze to udowodnia, iż tak było to sama osoba nadzorująca powinna otrzymać karę której zaniechała nadać.
3) mod otrzymuje kare za przekleństwo innej osoby - gdyż nie wywiązał się z swoich obowiązków, zdeprawował graczy dając im znak iż sobie mogą na wiele pozwolić.

Pozdrawiam wszystkich i zapamiętajcie jedno gdy się pisze regulaminy trzeba je tak napisać by się było je w stanie wyegzekwować w stosunku do wszystkich.

Pozdrawiam

Ps. Liczę na wyróżnienie za najbardziej logiczną wypowiedź:D
Ostatnio zmieniony 14 maja 2017, o 14:47 przez Asmodeus, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
pono9216
Posty: 292
Rejestracja: 29 cze 2013, o 14:20

Re: Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: pono9216 »

Co tu dożo pisać, Vapm się już jasno wyraził.

https://pokelife.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=79024 - a tu inna, świeżutka sytuacja, jak mod sobie pogrywa. Normalnie osoby, które piszą nie na temat, powinny dostać osta, a post dalej powinien sobie wisieć, bym otrzymała odpowiedź jakiej oczekuję. Ani na posta, ani z CP nie otrzymałam wiadomości zwrotnej. :)
Ogólnie jak zawsze napiszę: "W dupie mam ich bany" tyle, że chcę dostawać je wtedy kiedy na to "zapracuję", a nie przez widzimisię moda/admina.

A i do Profesorka (bo raczej to przeczyta xD) w 2014 pozwalałam sobie "łamać regulamin" przy wcześniejszych modach tylko dlatego, że wiedziałam iż kumpelstwo z nimi nie będzie miało wpływu na to jak kara będzie wyglądać. Prawda jest taka, że Tibits po jakimś czasie dawała mi 3x dłuższe bany niż innym, a byłyśmy w jednym stowie!. Tak więc, pisanie " jak mam brać Twoje słowa na poważnie, jak kiedyś tam specjalnie prowokowałam modów" jest gówno warte, jak się nie zna całości sytuacji. :)

Teraz jak widać Ban'any mają izi bo 2 modów, którzy im pozwalają na więcej, to samo tyczy się osób które wchodzą w dupe bez wazeliny owym moderatorom.
Jedyni którzy traktują wszystkich tak samo są Kuroko, przemq i Nyalina :D. Nie ma wpływu ile się znamy, czy się lubimy, czy nie.
Traktują swoją rolę poważnie, są bezstronni, popełnią błąd to umieją przeprosić. I tylko tych modów będę szanować.
Pozdrowionka :)

edit. Mała edycja dodałam Nyalinę jako moda, zapomniawszy o Niej :) mój błąd
Obrazek

Awatar użytkownika
Profesor Oak
Administrator
Posty: 824
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 18:13

Re: Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: Profesor Oak »

Zaczynając odpowiedzią na post DeVampa: https://pokelife.pl/forum/viewtopic.php ... 28#p642928
devamp pisze:Art. 54.
1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.[/*]
Odpowiem tu słowami mojej znajomej osoby, która zna się na prawie o wiele lepiej niż ja:

„Administrator lub moderator prywatnej gry, forum i czatu może dowolnie edytować, usuwać lub zamykać wątki lub wpisy wedle tego co stanowi regulamin danego miejsca, który - przypomnijmy, tworzy właśnie administrator. Po to tworzy się regulaminy, żeby w ich obrębie realizować swoje prawo. Wolność słowa nie jest nieograniczona, a każde prawo konstytucyjne ma swoje granice.”

---

Przechodząc do dalszej części:
devamp pisze:Pragnę zaznaczyć że nie mam na celu obrażenia osób o których będę się wypowiadał
Nie mogę się z tym zgodzić, bo dalej piszesz „pod kołdrą mi nie siedziała z ustami pełnymi roboty żeby się tak do mnie zwracać, a przynajmniej tego nie pamiętam, chyba że coś mnie ominęło bo tak pijany byłem albo coś...”. Wg. Mnie jest to jak najbardziej próba obrażenia drugiej osoby.

"Oak Czarnuchu!" - czy czuję się obrażony – tak, oczywiście, że tak. Możemy się lubić lub nie, to w tej chwili nie jest nie istotne, do nikogo nie wolno zwracać się w ten sposób, a już tym bardziej do admina gry, nie ważne, czy jest się moderatorem, innym administratorem, czy też zwykłym graczem. Osobiście nie uważam tego ani za śmieszne ani za zabawne. Jeśli ktoś pozwala Ci w Twoim prywatnym życiu mówić do siebie w ten sposób to w porządku, jeśli chcesz pisać w ten sposób do innych osób na pw i one uważają to za w porządku – nie ma problemu. Jednak tego typu odzywki w stosunku do administratora gry (czy zwykłego gracza) na forum publicznym są niedopuszczalne i stoi to w sprzeczności z regulaminem forum.

Jeżeli na prywatnym czacie stowarzyszenia ktoś lubi się wyzywać to proszę bardzo, ale nie na ogólnym, ani na forum. W takich sytuacjach moderator ma pełne prawo interweniować i wyciągnąć konsekwencje, gdyż jest to gra/forum/czat gdzie panują zasady przyjęte w regulaminie. Nie należy jednak zapominać, że każda sporna sytuacja może być rozstrzygana pod względem zasadności przed admina na wniosek jednej lub obu stron.

Celowo czy nie, prowokujesz, tudzież prowokowałeś kłótnie na czacie celowo zaczepiając moderatorów. Nie szanujesz ich, tak jak pokazałeś, że teraz nie szanujesz też mnie.

Jaka jest różnica między powiedzeniem osobie jesteś „nie inteligentny” a jesteś „idiotą”? Żadna, jest to obraza tylko innymi słowami. Można też nazwać kogoś głupkiem, ale przecież skoro się lubimy to tak można prawda? W dalszym ciągu jest to obraza nie ważnie, czy ktoś jest moderatorem czy nie, to obraża człowieka, personalnie.

Cała Twoja wypowiedź, jak sam napisałeś, jest zrobiona pół żartem pół serio, a jednak chcesz by była brana na poważnie, czyż nie? Jak więc mam brać na poważnie człowieka, który odwołuje się od bana i zwraca się do mnie „czarnuchu”. Czy tak robi inteligentna osoba? Możemy bawić się w odbijanie piłeczki w ten sposób. Tylko jaki to ma sens?
devamp pisze:I tu zaczynają się problemy, ban jest na 21 dni, nie na 1 :O jak mogłeś dopuścić do takiego niedopatrzenia Mistrzu ? informowałem Cię przecież że się odwołam ! :P
Otrzymałeś bana zgodnie z swoimi przewinieniami: obrażaniem kamilkowej (która niewątpliwie poczuła się dotknięta twoimi słowami) oraz prowokowaniem do kłótni. Podobnie postąpiłem w stosunku do niej. Jest sprawiedliwie? Uważam, że tak.

---

Co do pracy moderatorów, przyjrzeliśmy się ich pracy, ale prócz waszych słów nie znaleźliśmy zbyt wiele dowodów na poparcie tego.

Do tej pory nie otrzymywaliśmy jakiejś szczególnej liczby zgłoszeń na złą ich pracę. Owszem kilka razy dostaliśmy info i wtedy przekazaliśmy im, że nie mogą się zachowywać w ten czy inny sposób. Ponadto pamiętajcie, że modzi to tylko ochotnicy. Piszecie też, że na jednym koncie potraficie dostać bana za coś, a na drugim już nie – modzi to nie boty, które siedzą i wgapiają się w chat cały czas w poszukiwaniu błędów. To ludzie, którzy również mogą popełniać błędy.

Dodatkowo można zauważyć, że wielu z was obrało sobie zwyczajnie za cel próby sprowokowania moderatorów i nie ma tutaj co zaprzeczać.

Jeśli uważacie, że zachowują się w sposób nieodpowiedni, takie sprawy zgłaszajcie popierając je odpowiednimi dowodami w postaci screenów. Nie oczekujcie jednak, że wywalimy kogoś z moda tylko z powodu jednego przewinienia. W razie problemów zawsze staramy się rozwiązać sytuację najpierw w sposób pokojowy.
Arqnashi pisze:Wiedzą o grze niektóre z tych osób nie grzeszą, sam widziałem pytania zadawane w dziale pomoc przez "modów" i to z naprawdę podstawowych rzeczy.
Moderator nie musi się znać na grze, bo jego celem nie jest pomoc graczom (chociaż dobrze jeśli to robi), od pomocy graczom jest CP, a na pytania na czacie może odpowiedzieć każdy gracz. Moderatorzy są po to by utrzymywać porządek na chacie, a do tego nie potrzeba być mistrzem pokemon.

Pamiętajcie, że modzi nie są na swoich stanowiskach przeciwko wam. Mają oni za zadanie pilnować porządku i przestrzegania regulaminów, by nam wszystkim przyjemniej korzystało się z publicznych platform. W tym miejscu chciałbym też podziękować wszystkim obecnym (i byłym) moderatorom, którzy poświęcają swój czas by wszystkim korzystało się lepiej z chatu.

---

@MerVick dostał odpowiedź w swojej sprawie na PW

---

W sprawie feedbacku. Wątek został zamknięty jak i było to robione wcześniej. Dział nie służy dyskusjom co było wielokrotnie powtarzane, co można samemu zweryfikować przeglądając posty Ethelnalena w tym dziale. Nic w tej sprawie się nie zmieniło. Skoro macie więcej do powiedzenia na ten temat, możecie to robić w tym temacie.
Pamiętaj, administracja nigdy nie prosi o podanie hasła do konta.

Trumniarz
Posty: 9
Rejestracja: 14 maja 2017, o 11:38

Re: Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: Trumniarz »

Jak dla mnie wszystko jasne..podziękował...komentarzy dalszych z mojej strony brak
P.S. w sensie ze logiczna odp i zastrzeżeń brak :mrgreen:

Arqnashi
Posty: 71
Rejestracja: 1 lis 2016, o 20:53

Re: Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: Arqnashi »

Odpowiedzi konkretne :) Ale wniosek prosty trzeba zbierać dowody i każdą pierdołkę zgłaszać jak się nie podoba :)

PS: Wciąż uważam że mod niech sobie i będzie tylko za forum odpowiedzialny ale wiedzę na temat gry powinien posiadać. Szkoda że screena z pytaniami nie mam bo nawet nicków przytoczyć nie mogę ale cóż to moje zdanie :) A jak się przecież nie spodoba to zawsze można ten post usunąć.

Pozdrawiam serdecznie :)
15.08.2017 SH Magikarp złapany <3

scypio
Posty: 148
Rejestracja: 28 paź 2014, o 14:43

Re: Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: scypio »

Ziomeckk pisze:
Ty mozesz tak powiedziec do pono, kogos z lodu czy z kim tam sie dobrze trzymasz, ale nie mozesz tak powiedziec bezposrednio do gracza poczatkujacego, którego nie znasz, ale jak rzucisz jakies ogólnikowe np. "noobki z niektórych" to tez za to przeciez nie wylecisz.
Kojarzycie kolesia roymustang nie? dla przykładu ten ziomek bierze udział w KAŻDEJ głupiej gadce zaczynającej się od pytań "sa jakies shiny? / dobry pok? / co brac za jaja?" ów celebryta lubi sobie napisać: o znowu random wygrał w jaskini hazardu / "ten łeb to kupił"
następny znudzony ziomal z pokemonów, shins, robi za rektutera i odsyła wszystkich 12-letnich trenerów pokemon do LOD, no ile można tak prowokować? gdzie są wtedy moderatorzy?
ze mną jak rehki gada to w ten sposób http://imgur.com/3yS9QgA
co my jesteśmy w tibii? jak można takie rzeczy sugerować?
o to chodzi vampowi, ze ziomusie robią co chcą, a nie to co powinni
bou voyage :*

Nie no ja wszystko rozumiem, temat jest po to żeby coś zmienić. Tylko teraz widzę tak durny post jak Twó,j kiedy piszesz o prowokowaniu, podczas gdy cały Twój post jest prowokacją w strone PHS-u. Ciekawi mnie, w którym momencie pobiegniesz do Oaka poskarżyć, że Ci obiad nie smakował albo herbata była za zimna.
Konfident 80% bo podepnie się pod post służący walce o zmiany, a przy okazji wrzuci kilka nicków, a nóż dostaną bany.
Arqnashi pisze:Ludzie ogarnijcie się! Jak można tak traktować graczy? Nie jeden z nas wspiera tę grę jakimiś kwotami adekwatnymi do swojej kieszeni więc również tworzymy też grę, bez graczy tej gry by nie było (oczywiście bez twórców też)! A zamykanie tematu bez możliwości wypowiedzi jak dla mnie jest oznaką braku szacunku.
Ludzie, też nie róbcie dramatów o nic. Temat zamkneli, ale Oak napisał, że wrzuci odpowiedź i otworzy nowy temat. I pewnie to lepiej, bo już widzę te gównoburzę, jeżeli byście mieli wolny wątek. Najpierw poczekajcie, przeczytajcie, a dopiero potem oceniajcie. Nie chce bronić moderacji ale śmieszą mnie wpisy po to żeby nakręcić spirale.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2017, o 19:36 przez scypio, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
devamp
Posty: 46
Rejestracja: 7 sty 2016, o 18:37

Re: Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: devamp »

Na początku muszę zaznaczyć że przykro mi z powodu że odniosłeś się tylko rzeczy które były wygodne dla Ciebie. I tym razem piszę w 100 % serio, także zaczynamy.

Odpowiem tu słowami mojej znajomej osoby, która zna się na prawie o wiele lepiej niż ja:

„Administrator lub moderator prywatnej gry, forum i czatu może dowolnie edytować, usuwać lub zamykać wątki lub wpisy wedle tego co stanowi regulamin danego miejsca, który - przypomnijmy, tworzy właśnie administrator. Po to tworzy się regulaminy, żeby w ich obrębie realizować swoje prawo. Wolność słowa nie jest nieograniczona, a każde prawo konstytucyjne ma swoje granice.”


Owszem, ma swoje granice, ale tworząc regulamin w takim miejscu powinniście liczyć się z prawami człowieka, a to że zabraniacie nam dyskutować o regulaminie nie można uznać za dostosowanie się do naszych praw, tylko o tym że stworzyliście regulamin wygodny pod was. Poza tym dostałeś moje uwagi i to nie tylko prywatnie. Ale jak Ci tak zależy mogę umieścić je na forum bo po ostatnim poście uważam że tak samo wywiążesz się z tej decyzji jak z tej o zbanowaniu pewnych osób.


"Oak Czarnuchu!" - czy czuję się obrażony – tak, oczywiście, że tak. Możemy się lubić lub nie, to w tej chwili nie jest nie istotne, do nikogo nie wolno zwracać się w ten sposób, a już tym bardziej do admina gry, nie ważne, czy jest się moderatorem, innym administratorem, czy też zwykłym graczem. Osobiście nie uważam tego ani za śmieszne ani za zabawne. Jeśli ktoś pozwala Ci w Twoim prywatnym życiu mówić do siebie w ten sposób to w porządku, jeśli chcesz pisać w ten sposób do innych osób na pw i one uważają to za w porządku – nie ma problemu. Jednak tego typu odzywki w stosunku do administratora gry (czy zwykłego gracza) na forum publicznym są niedopuszczalne i stoi to w sprzeczności z regulaminem forum.

oooo właśnie Panie kolego, to samo próbowałem uświadomić moderatorom ! że albo trzymamy się jednej zasady i nie ma obrażania żadnego, nawet koleżeńskiego albo wyzywamy się nawzajem i nie ma za to konsekwencji !

Teraz lecimy Screenami które już dostałeś prywatnie, ale niech inni też zobaczą.

Musisz wybaczyć Czarnucha ale Pani moderator jako osoba która daje przykład graczom w tej grze nauczyła mnie takich zachowań. Przeprasza Profesorku, nie chciałem Cię urazić (Dla hejterów nie ma tu ironi, wszystko szczerze i na temat, są to bardzo szczere przeprosiny)
http://imgur.com/Uo2VImn

A dzień później co się stało ? Rehki stwierdził że masz racje ! myśli podobnie jak Ty ! brava, ale tylko na chwilę, po chwili stwierdził że jest to normalne zachowanie i odpuścił

http://imgur.com/AwsL3GQ

Jeżeli na prywatnym czacie stowarzyszenia ktoś lubi się wyzywać to proszę bardzo, ale nie na ogólnym, ani na forum. W takich sytuacjach moderator ma pełne prawo interweniować i wyciągnąć konsekwencje, gdyż jest to gra/forum/czat gdzie panują zasady przyjęte w regulaminie. Nie należy jednak zapominać, że każda sporna sytuacja może być rozstrzygana pod względem zasadności przed admina na wniosek jednej lub obu stron.

Szczęście że napisałeś ktoś ! Bravo ! Moderatorzy tego nie potrafili nie stety i pisali "wy" pokazując że są uprzedzeni do stowarzyszenia w którym był dany gracz. Poza tym skoro nie można na czacie w grze się wyzywać to ja się pytam, jakim prawem nie zareagowałeś od razu jak Ci dawałem znaki że coś jest nie tak ?! Kim są moderatorzy jak nie zwykłymi graczami że konsekwencji wtedy nie wyciągnięto ? Obraziła 74 osoby tym też, licząc LOD oraz naszych młodszych towarzyszy. Także rozumiem dostała 1036 dni bana ? za każde przewinienie łączysz bany, tutaj ubliżyła 74 osobom, także też za każdą osobę po 2 tygodnie wychodzi 1036 dni :)

http://imgur.com/xkN9gzK

Łapcie trolowanie LOD przez tą dwójkę, tak się powinni zachowywać moderatorzy ja się pytam ? jak gracze mają ich szanować skoro takie cyrki robią ? zachowują się jak zwykłe gimbusy także sorry.

http://imgur.com/pD9t6Fv

Celowo czy nie, prowokujesz, tudzież prowokowałeś kłótnie na czacie celowo zaczepiając moderatorów. Nie szanujesz ich, tak jak pokazałeś, że teraz nie szanujesz też mnie

Prowokuje ? ohhhh ale wiesz dobrze że to nie ja prowokuje a sam zostałem sprowokowany, a że należę do ludzi pamiętliwych to nietety się przedłużyło :)

Jaka jest różnica między powiedzeniem osobie jesteś „nie inteligentny” a jesteś „idiotą”? Żadna, jest to obraza tylko innymi słowami. Można też nazwać kogoś głupkiem, ale przecież skoro się lubimy to tak można prawda? W dalszym ciągu jest to obraza nie ważnie, czy ktoś jest moderatorem czy nie, to obraża człowieka, personalnie.

Dobrze że mi uświadomiłeś :O muszę powiedzieć to Pani wychowawczyni na wywiadówce u mojej córki jak znowu będę... Wlep jej najlepiej bana ! z pół roku temu jak byłem u młodej na wywiadówce mówiła o jakimś chłopaku przy wszystkich że jest mało inteligentny ale widać że się bardzo stara itp. xD Bana jej ! ! ! Poza tym na ten temat już wypowiadałem się wcześniej, jeżeli ktoś chce być uważany za inteligentnego musi się z tej strony pokazać a skoro ktoś pokazuje przeciwieństwo to niestety, ocenia się go w ten sposób.

Cała Twoja wypowiedź, jak sam napisałeś, jest zrobiona pół żartem pół serio, a jednak chcesz by była brana na poważnie, czyż nie? Jak więc mam brać na poważnie człowieka, który odwołuje się od bana i zwraca się do mnie „czarnuchu”. Czy tak robi inteligentna osoba? Możemy bawić się w odbijanie piłeczki w ten sposób. Tylko jaki to ma sens?

Na poważnie mało już rozmów było ? na forum trzeba wprowadzić rozrywkę, żeby gracze się zainteresowali, dobrze mówię ?:)

Otrzymałeś bana zgodnie z swoimi przewinieniami: obrażaniem kamilkowej (która niewątpliwie poczuła się dotknięta twoimi słowami) oraz prowokowaniem do kłótni. Podobnie postąpiłem w stosunku do niej. Jest sprawiedliwie? Uważam, że tak.

Ja byłem zmuszony do podjęcia dalszych działań przez to że niestety nie zareagowałeś odpowiednio wcześnie, o prowokowaniu nie ma mowy bo to już ustaliliśmy, odpada 7 dni bana za to Profesorku. A co do obrażania ... Brałem przykład z osoby która powinna być dla nas przykładem, serio uważasz że ban za to że wzorcuje się na osobach które sam wybrałeś jest słuszny ?

Co do pracy moderatorów, przyjrzeliśmy się ich pracy, ale prócz waszych słów nie znaleźliśmy zbyt wiele dowodów na poparcie tego.

Nie rób sobie żartów, proszę Cię! :D
Skoro tak to jakie konsekwencje padną dla tej dwójki ? Rehki zbanował gościa, tydzień czasu gościu na banie siedział bezpodstawnie, moja propozycje 2x tyle dla rehkiego
http://imgur.com/zplJvwo
No i x4 dla Sairy bo jako osoba która ma tu nas chronić przed takimi akcjami niestety spławiła go najzwyczajniej w świecie...
https://scr.hu/wqMLy9
Sam uznałeś że mam racje ! ale trochę za późno, tego tygodnia graczowi nie zwrócisz :)

Niech będzie sprawiedliwość xD

Wrzucać dalej ? może jak Kamilka mi od pajaców ubliżała ? Swóją drogą pozdrawiam serdecznie Panią Moderator ! mam nadzieje że wyciągniesz jakąś lekcje z tego wszystkiego ! :)

Tak czy inaczej szkoda że od razu nie reagowałeś bo nie byłoby całej tej chorej sytuacji, a z drugiej strony dobrze bo wkońcu gracze może będą mieli możliwość zobaczyć że chcesz żeby gra była przyjazna dla graczy jeżeli podejmiesz rozsądne decyzje.

Bardzo mądre słowa ! zobaczcie jakie gracze mają do was podejście !

http://imgur.com/k4SeumS

http://imgur.com/SpS37Sm

http://imgur.com/tRSkl2A

Celowo Wybrałem Gracza który już od lat w to gra, Gracza który gra długo ale i tak za krótko odraz nowego gracza, żebyście zobaczyli podejście różnych osób. Tak czy inaczej, nicki zamazane są nie dlatego że coś przerabiane, po prostu gdyby te osoby chciały by na forum to wrzucić to by tutaj zawarły głos a że tego nie zrobiłem to zamazałem, będą chcieli sami się wypowiedzą. Oak jeżeli będzie chciał dostanie tylko wgląd do oryginałów, nikt poza nim.

Jeśli uważacie, że zachowują się w sposób nieodpowiedni, takie sprawy zgłaszajcie popierając je odpowiednimi dowodami w postaci screenów. Nie oczekujcie jednak, że wywalimy kogoś z moda tylko z powodu jednego przewinienia. W razie problemów zawsze staramy się rozwiązać sytuację najpierw w sposób pokojowy.

Ojjj chyba więcej tego Ci wysłałem zanim postąpiłem w sposób upublicznienia tego wszystkiego ! :)


Profesorku tak nie można ! Twój cyrk i Twoje maupy, zrobisz co zechcesz, ale uważam że więcej możesz osiągnąć będąc sprawiedliwym dla graczy. Tylko tyle chcę. No i oczywiście wnoszę w ciągu dalszym o UB ponieważ w dalszym ciągu nie czuje się winny. Intencje są dobre, działania również. Powtarzam po raz któryś że nikomu nie ubliżyłem ani nikogo nie prowokowałem ! a odbieranie wasze na mój temat mi się bardzo nie podoba, czuje że dostałem bana bo moje uwagi zrobiły się dla was nie wygodnę i potwierdzę słowa innych osób jak nic z tym nie zrobisz. Uznam że naprawdę jesteście nie reformowalni, macie gdzieś tą grę, nie liczycie się z graczami itp. A zawsze przynajmniej Ciebie Profesorku ale to ZAWSZE broniłem przed tymi oszczerstwami, nie mów mi że aż tak się myliłem :P

Chyba już wszystko, pisane na szybkiego, za błędy wybaczcie :P

EDIT:

Nowe prowokacje z czatu, a to ja prowokuje .. http://imgur.com/t4gajOw
Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego
To święta rzecz, pamiętaj kolego ! ewentualnie koleżanko :P


Obrazek

scypio
Posty: 148
Rejestracja: 28 paź 2014, o 14:43

Re: Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: scypio »

Szczęście że napisałeś ktoś ! Bravo ! Moderatorzy tego nie potrafili nie stety i pisali "wy" pokazując że są uprzedzeni do stowarzyszenia w którym był dany gracz. Poza tym skoro nie można na czacie w grze się wyzywać to ja się pytam, jakim prawem nie zareagowałeś od razu jak Ci dawałem znaki że coś jest nie tak ?! Kim są moderatorzy jak nie zwykłymi graczami że konsekwencji wtedy nie wyciągnięto ? Obraziła 74 osoby tym też, licząc LOD oraz naszych młodszych towarzyszy. Także rozumiem dostała 1036 dni bana ? za każde przewinienie łączysz bany, tutaj ubliżyła 74 osobom, także też za każdą osobę po 2 tygodnie wychodzi 1036 dni :)

http://imgur.com/xkN9gzK
Nie wiem gdzie Ty tutaj masz obraze Lodu, chyba że nie ten screen wrzuciłeś. Tak jak z częścią "dowodów" mogę się zgodzić(o ile nie są wyrwane z kontekstu), tak tutaj widzę drażnienie się z modem i szukanie zaczepki, przynajmniej z owego fragmentu.
Dobrze że mi uświadomiłeś :O muszę powiedzieć to Pani wychowawczyni na wywiadówce u mojej córki jak znowu będę... Wlep jej najlepiej bana ! z pół roku temu jak byłem u młodej na wywiadówce mówiła o jakimś chłopaku przy wszystkich że jest mało inteligentny ale widać że się bardzo stara itp. xD Bana jej ! ! ! Poza tym na ten temat już wypowiadałem się wcześniej, jeżeli ktoś chce być uważany za inteligentnego musi się z tej strony pokazać a skoro ktoś pokazuje przeciwieństwo to niestety, ocenia się go w ten sposób.
Tak, tylko że tutaj wydźwięk jest inny bo i kontekst wypowiedzi jest inny, a przynajmniej powinien być. Tutaj wychowawca z troski informuje o niedoborze wiedzy, żeby zając się dzieckiem.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2017, o 19:53 przez scypio, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
blimerek
Posty: 17
Rejestracja: 9 maja 2016, o 10:10

Re: Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: blimerek »

Pewnie większość pomyśli że zgadzam się z Vampem bo jesteśmy w jednym stowarzyszeniu , lecz jeżeli nawet wrogo nastawiona osoba przejrzy ten post wraz ze screenami chyba nie ma wątpliwości kto tu nie przestrzega "zasad gry" , szkoda że są to osoby które zostały powołane by panował porządek, ale no widocznie poprzez "pokeballa" przy nicku niektórzy za bardzo się poczuwają . Pozdrawiam Blimer. (Tak, tak UB dla wszystkich pokrzywdzonych to priorytet)
No matter what is going to be, I will be loyal FOREVER.. DeVamp
Karma is Back

Awatar użytkownika
devamp
Posty: 46
Rejestracja: 7 sty 2016, o 18:37

Re: Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: devamp »

Kamilkowa wyraziła się do Blimerka Panie kolego tam :P nie napisała u Ciebie tylko u was a że Blimerek w LOD to sobie dopowiedz, poza tym to nie jedyny przypadek gdzie Kamilkowa pokazuje swoje podejście do Lodziarzy a jako osoba na stanowisku moderatora powinna przynajmniej udawać bezstronną :P
Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego
To święta rzecz, pamiętaj kolego ! ewentualnie koleżanko :P


Obrazek

Awatar użytkownika
kerfi
Posty: 1328
Rejestracja: 18 maja 2013, o 15:15

Re: Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: kerfi »

@DeVamp

Podczas pisania postów gorąco polecam używania tzw quote'ów, czy też w formie bardziej zaawansowanej jeżeli chcemy zwrócić uwagę, kogo dokładnie cytujemy.

Nie licząc zalet wizualnych (dany tekst po prostu ładniej wygląda) to takowa forma sprzyja lepszemu czytaniu.
Wrzucamy cytat
I odnosimy się do niego bezpośrednio(tj to uczynił np Pan Admin).
Dzięki takim zabiegom post nie wygląda jak prosta ściana tekstu.

Rehki
Posty: 697
Rejestracja: 16 wrz 2013, o 14:09

Re: Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: Rehki »

Czemu wklejacie okrojone/powycinane screeny? gdzie nie widac kto zaczepia i kto prowokuje?
Dlaczego wklejacie jakies jednolinijkowe cos, co komentujecie jakby zdarzyl sie koniec swiata, a tak naprawde bylo uzyte w innym kontekscie?
Nikt nie bierze Was na powaznie? Jak ktos ma brac na powaznie, jak nawet calych wypowiedzi wkleic nie potraficie, a kazdy bylby w stanie przyciac kazda wypowiedz, zeby byla odebrana tak czy inaczej.
Za kogo macie wszystkich? Myslicie ze lduzie nie czytaja czatu? Nie widza jak to wyglada?
Skonczcie juz ta zenade.

Szybkie_Wyjasnianie
#Rehki

Shins
Posty: 3583
Rejestracja: 8 lis 2012, o 19:33

Re: Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: Shins »

Też wezmę głos w tej dyskusji, ponieważ jestem rozczarowany postami DeVampa. Jeszcze przedwczoraj w trakcie rozmowy zapewniał, że ma pretensje głównie do regulaminu gry (który nomen omen jest mało precyzyjny, a w mojej opinii ten brak precyzji może i prawdopodobnie będzie prowadził do nieporozumień) a o modach to może 2 zdania wrzuci, tymczasem wyskrobany przez niego feedback to "pean" pod tytułem "Czemu Kamilkowa powinna stracić rangę".

Cała sytuacja wygląda na to, że kolega DeVamp ma uraz do Kamilkowej i za wszelką cenę chce ją wysiudać, o czym może świadczyć fakt, że od kilku dni pisuje do różnych ludzi, by tylko zdobyć ich poparcie i znaleźć jakieś argumenty.

Pozwolę sobie także skomentować wyżej zamieszczone ss'y
 • http://imgur.com/Uo2VImn
  DeVamp pisze:Musisz wybaczyć Czarnucha ale Pani moderator jako osoba która daje przykład graczom w tej grze nauczyła mnie takich zachowań. Przeprasza Profesorku, nie chciałem Cię urazić (Dla hejterów nie ma tu ironi, wszystko szczerze i na temat, są to bardzo szczere przeprosiny)
  http://imgur.com/AwsL3GQ
  DeVamp pisze:A dzień później co się stało ? Rehki stwierdził że masz racje ! myśli podobnie jak Ty ! brava, ale tylko na chwilę, po chwili stwierdził że jest to normalne zachowanie i odpuścił
  Wybacz, ale tutaj manipulujesz całym zdarzeniem. Jak widzicie z drugiego ss'a byłem wtedy obecny i z zachowania Rehkiego wynikało, że uwieczniony wpis był żartem mającym zagaić rozmowę, a nie żadnych ostrzeżeniem czy czymś podobnym. Także przypisywanie Rekhiemu przyznanie Ci racji na podstawie tego właśnie ss'a jest raczej nieuzasadnione.
 • http://imgur.com/xkN9gzK
  DeVamp pisze:Szczęście że napisałeś ktoś ! Bravo ! Moderatorzy tego nie potrafili nie stety i pisali "wy" pokazując że są uprzedzeni do stowarzyszenia w którym był dany gracz. Poza tym skoro nie można na czacie w grze się wyzywać to ja się pytam, jakim prawem nie zareagowałeś od razu jak Ci dawałem znaki że coś jest nie tak ?! Kim są moderatorzy jak nie zwykłymi graczami że konsekwencji wtedy nie wyciągnięto ? Obraziła 74 osoby tym też, licząc LOD oraz naszych młodszych towarzyszy. Także rozumiem dostała 1036 dni bana ? za każde przewinienie łączysz bany, tutaj ubliżyła 74 osobom, także też za każdą osobę po 2 tygodnie wychodzi 1036 dni
  Wybacz ale trzeba naprawdę złej woli, aby uznać taką wypowiedź za obraźliwą. Niepochlebną może, zaczepną na pewno, ale nie nie obraźliwą...
 • http://imgur.com/pD9t6Fv
  DeVamp pisze:
  No tu rzeczywiście można by podpiąć zachowanie pod 12 punkt regulaminu, jednak biorąc pod uwagę, że szkodliwość takiego podpuszczania jest zerowa (może co najwyżej straci 10 min na pisanie PW) to jednak domaganie się jakiś kar za to byłoby chyba buractwem.
BTW.
DeVamp pisze:Na poważnie mało już rozmów było ? na forum trzeba wprowadzić rozrywkę, żeby gracze się zainteresowali, dobrze mówię ?:)
No właśnie źle mówisz xD

Do tego cała Twoja wypowiedź - zarówna ta w pierwszym poście jak i drugim - jest lekceważąca, co wydaje mi się niezbyt trafne odnośnie zagadnienia, które tutaj poruszasz. Wypadałoby jednak zachować jakieś formy grzecznościowe (i nie piszę tutaj, by zaraz pisać "per Pan", ale zdrabnianie nicku jest wyrazem braku uprzejmości).

________________________________________________________________________________________________

A teraz odniosę się do kilku innych osób, których opinie mnie zaintrygowały.
pono9216 pisze:Co tu dożo pisać, Vapm się już jasno wyraził.

https://pokelife.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=79024 - a tu inna, świeżutka sytuacja, jak mod sobie pogrywa. Normalnie osoby, które piszą nie na temat, powinny dostać osta, a post dalej powinien sobie wisieć, bym otrzymała odpowiedź jakiej oczekuję. Ani na posta, ani z CP nie otrzymałam wiadomości zwrotnej. :)
Ogólnie jak zawsze napiszę: "W dupie mam ich bany" tyle, że chcę dostawać je wtedy kiedy na to "zapracuję", a nie przez widzimisię moda/admina.
(...)
Myślę, że zgodzisz się ze mną, że w kontekście ostatnich 2-3 dni, gdy DeVamp w zasadzie prowadzi nagonkę na modów ich zachowanie może być dosyć zachowawcze. Jestem przekonany, że gdyby nie ostatnie dni to otrzymałabyś odpowiedź, a żaden z modów nie zamykał wątku (który, nie oszukujmy się, zamieniłby się w ciąg postów krytykujących moderacje, a nie do tego służy dział Bany).
No i jestem raczej zdania, że lepiej temat zamknąć (przecież wszyscy, którzy mogą Ci odpowiedzieć i tak mają możliwość pisania mimo blokady tematu), niż zostawiać go otwartym i ostami prowokować do dalszych dyskusji.
Arqnashi pisze:Ludzie ogarnijcie się! Jak można tak traktować graczy? Nie jeden z nas wspiera tę grę jakimiś kwotami adekwatnymi do swojej kieszeni więc również tworzymy też grę, bez graczy tej gry by nie było (oczywiście bez twórców też)! A zamykanie tematu bez możliwości wypowiedzi jak dla mnie jest oznaką braku szacunku. Porozdawaliście te kręcące się pokeballe ludziom którym na momencie wzrosło ego i nie wiadomo za kogo się mają. Wiedzą o grze niektóre z tych osób nie grzeszą, sam widziałem pytania zadawane w dziale pomoc przez "modów" i to z naprawdę podstawowych rzeczy. Nikt nie jest alfą i omegą ale mod powinien trochę ogarniać, wszystkiego nie wie nikt ale bez przesady. Poza tym mod nie powinien zwracać się go gracza jak to miało miejsce w screenie na górze. Co to w ogóle jest? Mam nadzieję że damy jakoś radę wspólnie wymienić się argumentami i tę sytuację na spokojnie rozwiązać :) Jest tu naprawdę masa fajnych ludzi, nie spierdzielmy tego ludziska!
W kwestii zamknięcia wątku - wydaje mi się, że znacznie lepiej było zamknąć go do czasu oficjalnej odpowiedzi Oaka, niż zostawiać taką otwartą do wylewania żali. Szczególnie, że dość szybko została dodana oficjalna informacja kiedy będzie odpowiedź.
No i w kwestii modów - muszę się zgodzić z Profesorem Oakiem, że ich wiedza na temat gry nie jest istotna, choć też wolałbym, aby byli to ludzie o dogłębnej wiedzy a nie w zasadzie początkujący.
Ziomeckk pisze:
Ty mozesz tak powiedziec do pono, kogos z lodu czy z kim tam sie dobrze trzymasz, ale nie mozesz tak powiedziec bezposrednio do gracza poczatkujacego, którego nie znasz, ale jak rzucisz jakies ogólnikowe np. "noobki z niektórych" to tez za to przeciez nie wylecisz.
Kojarzycie kolesia roymustang nie? dla przykładu ten ziomek bierze udział w KAŻDEJ głupiej gadce zaczynającej się od pytań "sa jakies shiny? / dobry pok? / co brac za jaja?" ów celebryta lubi sobie napisać: o znowu random wygrał w jaskini hazardu / "ten łeb to kupił"
następny znudzony ziomal z pokemonów, shins, robi za rektutera i odsyła wszystkich 12-letnich trenerów pokemon do LOD, no ile można tak prowokować? gdzie są wtedy moderatorzy?
ze mną jak rehki gada to w ten sposób http://imgur.com/3yS9QgA
co my jesteśmy w tibii? jak można takie rzeczy sugerować?
o to chodzi vampowi, ze ziomusie robią co chcą, a nie to co powinni
bou voyage :*
A ty się od nas odfrędzluj XD

________________________________________________________________________________________________

Na koniec kilka uwag (czy też próśb ode mnie) dla osób, które chcą pisać długie posty. Mam zwyczaj czytać wszystko a ostatnio widzę, że najaktywniejsi stają się ludzie, których posty czyta się bardzo słabo. Dlatego proszę was:
 • Jak kogoś cytujecie - korzystajcie ze znacznika "quote"
 • Jak stawiacie znaki przestankowe - przecinki, kropki, znaki zapytania - spacja jest TYLKO PO takim znaku
 • Przeczytajcie swoje akapity ze 2 razy po ich napisaniu - czasem naprawdę ciężko się zorientować, o co wam chodzi, bo w trakcie pisania 2 czy 3 razy ktoś zmienia pomysł na to, jak coś opisać i ni z tego, ni z owego zmienia szyk zdania
 • Polecam też punktowanie znacznikiem "list"
Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.

Awatar użytkownika
Ziomeckk
Posty: 363
Rejestracja: 19 lut 2014, o 09:01

Re: Po Zamknięciu otwieramy ! :D

Post autor: Ziomeckk »

scypio rekhi shins
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha xD okrojone to wy macie *** *** ***. to zdanie jest złożone z waszych wypowiedzi, nie pozdrawiam
mam propozycje, dostępność mute na chacie, zapanuje spokój momentalnie


/ost. za obraze
#Rehki
siema ziomuś, złapałeś coś z alertu? daj znać, będę wdzięczny \o/
Obrazek

ODPOWIEDZ