Dawanie czerwonych jagód z poziomu drużyny

ArceePL

Dawanie czerwonych jagód z poziomu drużyny

Post autor: ArceePL »

Jak w temacie. Gdy próbuję wyleczyć poka czerwonymi jagodami klikając przez drużyna -> daj czerwone jagody wyskakuje powiadomienie, że nie mam wystarczającej ilości jagód i nie leczy. Mam dużo jagód. Próbowałam nawet leczyć nimi niewielkie ubytki hp poka by mieć pewność, że ich wystarczy i powiadomienie i tak się pokazuje.

Awatar użytkownika
Tranek

Re: Dawanie czerwonych jagód z poziomu drużyny

Post autor: Tranek »

Pisałeś to na PokeChat. Odpowiedziałem Ci tam, że już to zgłosiłem. To coś innego niż w tym temacie? viewtopic.php?f=81&t=84188

EDIT: Teraz jeszcze widzę, że Ethel poprosił Cię o wpisanie tego w błędach, mimo że w sumie już jest. No to niech sobie wiszą te tematy.
Kiedyś Mamoswine powróci znacznie silniejszy!

ArceePL

Post autor: ArceePL »

Tak to jest ten błąd. Ale skoro dostałam polecenie żeby napisać w błędach to napisałam. No i ten problem utrzymuje się już od ostatniej aktualizacji.

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Post autor: Ethelnalen »

ArceePL pisze:
28 maja 2021, o 17:26
Jak w temacie. Gdy próbuję wyleczyć poka czerwonymi jagodami klikając przez drużyna -> daj czerwone jagody wyskakuje powiadomienie, że nie mam wystarczającej ilości jagód i nie leczy. Mam dużo jagód. Próbowałam nawet leczyć nimi niewielkie ubytki hp poka by mieć pewność, że ich wystarczy i powiadomienie i tak się pokazuje.
Poprawione (wymaga odświeżenia strony).
Wszelkie problemy zgłaszać w Centrum Pomocy w grze, nie na PW na forum.

ODPOWIEDZ