Błąd przywiązania po pracy w kopalni

AlexeiK

Błąd przywiązania po pracy w kopalni

Post autor: AlexeiK »

Also, taka sytuacja. Praca w kopalni, zaspałem i byłem tam dłużej niż przewidywałem. O jakieś kilka godzin dłużej. I straciłem ogromną ilość przywiązania. Jasne, spoko ryzyko zawodowe. ALE

1) Zabiera mi jednemu pokowi w drużynie (to akurat przyjemne)
2) Pokemon w momencie gdy zorientowałem się, że coś jest nie tak ma -16% przywiązania.

Tak ma być, czy to błąd?
]https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... nknown.png

wizir000

Re: Błąd przywiązania po pracy w kopalni

Post autor: wizir000 »

Praca w kopalni zabiera przywiązanie wszystkim pokom w drużynie, po prostu pozostałe mają tak duże przywiązanie że nie widać jego spadku. I tak pokemon może mieć minusowe przywiązanie więc to nie żaden błąd

AlexeiK

No właśnie w tym rzecz, Kulka jak zaczynałem pracę w kopalni kilka tygodni temu miała takie same. A jednak jako jedyna oberwała:) Jeżeli może mieć ujemne to spoko, dla mnie to nawet lepiej, mogę pracować po 8h bez konsekwencji, bo nią nie gram, robię dla osiągnięcia do 100:)

Awatar użytkownika
Sandafiel

Post autor: Sandafiel »

AlexeiK pisze:
19 lis 2020, o 19:01
No właśnie w tym rzecz, Kulka jak zaczynałem pracę w kopalni kilka tygodni temu miała takie same. A jednak jako jedyna oberwała:) Jeżeli może mieć ujemne to spoko, dla mnie to nawet lepiej, mogę pracować po 8h bez konsekwencji, bo nią nie gram, robię dla osiągnięcia do 100:)
Tylko ilość yenów jaką zarabiasz zależy od przywiązania poków.

Awatar użytkownika
Tranek

Post autor: Tranek »

Crobat z obrazka nie ma dużo przywiązania. U niego powinno być widać spadek. Jemu też nic nie obniżyło?
Kiedyś Mamoswine powróci znacznie silniejszy!

AlexeiK

NIC

Awatar użytkownika
Tranek

Post autor: Tranek »

Jeżeli w momencie zakończenia pracy w kopalni trwającej przynajmniej 2h, pokazany na obrazku Crobat (będąc w tym konkretnym momencie w drużynie) nie stracił ani trochę przywiązania, to musi być błąd.
Kiedyś Mamoswine powróci znacznie silniejszy!

ODPOWIEDZ