Zapdos a heat wave

Awatar użytkownika
mandras

Zapdos a heat wave

Post autor: mandras »

Powyższy atak w pokedexie wpisany jest jako dostępny do nauczenia się przez Zapdosa poprzez tm. Niestety w sali treningowej atak ten jest niedostępny na liście. Proszę o weryfikację,która wersja ma być poprawna.

Umbababumba93

Re: Zapdos a heat wave

Post autor: Umbababumba93 »

Podbijam z pytaniem, bo u mnie wygląda to podobnie. Kupiłem Heat Wave, bo według Wiki może się on go nauczyć a tu lipa.

Awatar użytkownika
Sandafiel

Post autor: Sandafiel »

Według bulby zapdos uczy się tego od move tutor nie z tm, może stąd błędnie wpisany w Wiki, że się uczy z TM. Chociaż teraz nie wiem jak to jest z ruchami od move tutora w PokeLife

Umbababumba93

W każdym razie wprowadziło to nieźle w bład, bo już pal to licho, że straciłem hajs za TM, ale jeśli się okaże, że Zapdos nie może tego ataku to wszystkie jagody, które wrzuciłem w niego okazały się całkowicie bezsensowne, bo nie opłaca sie go w moim przypadku mieć. Mam nadzieję, że skoro Ethel dał info, że poprzez TM może się go nauczyć to tak zostanie, bo byłoby to dość niesprawiedliwe.

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Post autor: Ethelnalen »

Wystarczy spojrzeć w historie. Strony Legend nie są jeszcze zaktualizowane, tylko górny panel mają poprawiony, ruchy i tmy nie.
Wszelkie problemy zgłaszać w Centrum Pomocy w grze, nie na PW na forum.

Umbababumba93

Można było jednak założyć, że Zapdos będzie mógł Heat Wave, skoro na polowaniach go używa więc tym bardziej będzie mu można wrzucić TM. Dla mnie to jest niestety nieporozumienie.
Ostatnio zmieniony 28 paź 2020, o 11:01 przez Umbababumba93, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sandafiel

Post autor: Sandafiel »

A mew2 używa X4 meditate gdzie pok nie może mieć 4 takich samych ruchów nie mówiąc o tym że się tego ruchu nie uczy.

Umbababumba93

Nie wiem, bo nie polowałem na Mewtwo, ale wierzę Ci na słowo :P

ODPOWIEDZ