Tangela i Tangrowth

Awatar użytkownika
Kyuubi

Tangela i Tangrowth

Post autor: Kyuubi »

Przypadkiem zauważyłem, że Tangela ma trudnośc łapania IV, a jej ewolucja Tangrowth trudność III. Brzmi to dosyć absurdalnie, zwłaszcza, że w oryginalnych grach pokemon normalnie Tangela ma capture rate 45 a Tangrowth 30(dla tych którzy nie widzą, im niższa wartość tym trudniej pokemona złapać). Zdaje sobie sprawę, że nie wszystkie wartości łapalności tutaj odzwierciedlają tutaj te z oryginalnych gier, ale jednak żeby ewolucje było łatwiej złapać niż preewolucje to coś dziwnego jak dla mnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Re: Tangela i Tangrowth

Post autor: Ethelnalen »

Kyuubi pisze:
23 mar 2020, o 13:36
Przypadkiem zauważyłem, że Tangela ma trudnośc łapania IV, a jej ewolucja Tangrowth trudność III. Brzmi to dosyć absurdalnie, zwłaszcza, że w oryginalnych grach pokemon normalnie Tangela ma capture rate 45 a Tangrowth 30(dla tych którzy nie widzą, im niższa wartość tym trudniej pokemona złapać). Zdaje sobie sprawę, że nie wszystkie wartości łapalności tutaj odzwierciedlają tutaj te z oryginalnych gier, ale jednak żeby ewolucje było łatwiej złapać niż preewolucje to coś dziwnego jak dla mnie.
Rzeczywiście dziwnie to było zrobione. Zamieniłem ich szansę łapania, aby to Tangrowth miał mniejszą.
Wszelkie problemy zgłaszać w Centrum Pomocy w grze, nie na PW na forum.

Awatar użytkownika
Edwis

Re: Tangela i Tangrowth

Post autor: Edwis »

To shiny tangela powinna miec chba teraz trudnosc zlapania IV :d
26.10.2020- Łasica Krzysiu została na zawsze wysłana do rezerwy
Spoczywaj w pokoju [*]

ODPOWIEDZ