No Guard

domenek12

No Guard

Post autor: domenek12 »

Nie wiem, czy to błąd, czy celowe założenie gry, ale podczas, gdy zostaje użyty atak dig (nie mam pojęcia, czy jest także taki sam problem w przypadku inny dwuturowych podobnych ataków) podczas ładowania, w tym przypadku zakopania, umiejętność nie działa.

pokepawel

Re: No Guard

Post autor: pokepawel »

"Wszystkie ataki zarówno Pokemona jak i przeciwnika zawsze trafiają." W tym chodzi o to, że szybkość, czy szansa trafienia nie są brane pod uwagę, trochę tak, jakby każdy atak miał dodatkową własność "zawsze trafia" jak np. Aerial Ace(https://pokelife.pl/pokedex/index.php?title=Aerial_Ace). W takim przypadku ten atak dalej może być zblokowany poprzez niektóre ataki 2-rundowe(jak Dig, czy Bounce), protect, czy poprzez np. nałożenie statusu takiego jak sen. To celowe działanie umiejętności, wszystko jest ok.

Życzę Ci miłego dnia!

:)

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

domenek12

Post autor: domenek12 »

Ciężko mi porównać umiejętności do ataku. No guard na konsoli tafia nawet wtedy, gdy pokemon zakopuje się, odlatuje, itp. Nie działa on na ko, o czym pisał ethel, ale nie widziałem nigdy wpisów odnośnie ataków typu dig, bounce. Na protect i inne tego typu podobne oczywiście no guard nie działa.

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Post autor: Ethelnalen »

domenek12 pisze:
28 paź 2020, o 12:48
Nie wiem, czy to błąd, czy celowe założenie gry, ale podczas, gdy zostaje użyty atak dig (nie mam pojęcia, czy jest także taki sam problem w przypadku inny dwuturowych podobnych ataków) podczas ładowania, w tym przypadku zakopania, umiejętność nie działa.
Nie jest to błąd. Wiem że działanie na konsolach jest lekko inne ale i bez tego No Guard jest bardzo silny. Dodacie przebicia osłon etc mogłoby go za mocno polepszyć.
Wszelkie problemy zgłaszać w Centrum Pomocy w grze, nie na PW na forum.

ODPOWIEDZ