Pomoc od ludzi z topki w ustawieniu poka

W tym dziale możecie prosić innych graczy o np. zrobienie sygnaturki lub sami oferować swoje usługi.
Regulamin forum
1. Dział "Zlecenia i prośby" służy do proszenia innych graczy o przysługi lub do oferowania własnych usług.
2. Prośby i zlecenia mogą dotyczyć zarówno rzeczy związanych z grą (stworzenie avatara, sygnaturki etc) jak i rzeczy kompletnie z nią nie związanych )np. napisanie skryptu an informatykę).
3. Absolutnie zabrania się wymagania za swoją pomoc czy usługi zapłaty w formie Yenów, PZ czy pokemonów. takie akcje uznane zostaną za push.
4. Jeśli ktoś wymaga za swoja pomoc/usługę zapłaty w realnych pieniądzach, ma ku temu prawo. Jednak polega to na dogadaniu się obu stron, admini nie będą w to ingerować, a tym bardziej nie będą w stanie pomóc kiedy zostaniecie w taki sposób oszukani. Miejcie to na uwadze.
5. Wątki w których nie będzie odpowiedzi przez 14 dni zostają automatycznie usuwane.
Awatar użytkownika
durson
Posty: 57
Rejestracja: 14 paź 2017, o 11:43

Pomoc od ludzi z topki w ustawieniu poka

Post autor: durson »

Witam poszukuję kogoś z topki żeby mi pomógł ustawić jednego poka pod ligę. Jeżeli masz czas i ochotę pomóc to napisz do mnie w grze - ten sam nick. Zakładam temat tutaj żeby nie pisać do każdego i zawracać dupę tylko aby znaleźć ta 1 dobrą duszę :)

Awatar użytkownika
Hipotermia
Posty: 3447
Rejestracja: 26 gru 2012, o 05:01

Re: Pomoc od ludzi z topki w ustawieniu poka

Post autor: Hipotermia »

Jakieś szczegóły typu budżet na trening; owy pokemon, którego dotyczy temat; reszta teamu i co tam można jeszcze dodać. Wpisz to, a potem sam sobie ocenisz z postów lub wiadomości PW o które prosiłeś, kto Ci najbardziej pomógł (czy kto tam będzie miał akurat chwilę czasu ocenić to, to Ci nie napisze np. nie dziś czy jutro, a za parę dni, bo chyba i tak z tym pokiem aż tak Ci się nie śpieszy), bo na ten moment malutko szczegółów i tracisz potencjalnych pomocników, którym się nie chce pisać poprzez PW o konkretniejszym info.

Awatar użytkownika
durson
Posty: 57
Rejestracja: 14 paź 2017, o 11:43

Re: Pomoc od ludzi z topki w ustawieniu poka

Post autor: durson »

chciałbym ustawić ataki dla haxorus. zbieram 4,5 miliarda na pełny trening 4k. reszta drużyny to na 95% - charizard, lapras, gengar, magnezone i noivern

ODPOWIEDZ