Event i pokemony

Dział z możliwością pisania na nim osób nie zarejestrowanych. Jeśli masz jakieś pytania - napisz tutaj.
Anoni

Event i pokemony

Post autor: Anoni » 1 wrz 2019, o 21:23

Cześć, czy mając 350mPA opłaca się w ogóle inwestować w klify i szukanie jakiegoś shiny do drużyny na 60 poziomie trenera (jeśli tak to w ogóle mam jakąkolwiek szansę na spotkanie np. takiego Pawniarda - ze złapaniem nie miałbym problemu, bo mam masterballa)? I w ogóle który z eventowych shiny nadawałby się jako tako do finalnej drużyny kiedyś tam? Czy już lepiej dozbierać do 250 i wziąć któryś z pokeboxów (i ew. taki Aerodactyl/Kabuto/Tyrant/Munchlax/Slakoth byłyby grywalne czy robi się te pokemony tylko pod kolekcję już na 90++ poziomie)? W drużynie posiadam:
Charizard
Dragonite
Shiny Riolu
Pozostała dwójka to pokemony z dziczy, sam nie wiem co wybrać i jak to rozplanować z muszlami, wolę zapytać wcześniej niż głowić się na 2 dni przed końcem eventu. Liczę na szybką odpowiedź kogoś obeznanego.

Shins

Re: Event i pokemony

Post autor: Shins » 2 wrz 2019, o 18:13

Ja bym się na Klify nie pchał. Sam kupiłem te przedmioty 2 dnia i powiem szczerze, że żałuję. Nic mi się to nie opłacało. Polecam Kurort.

Z shinów na evencie nie ma żadnego super trudnego do ogarnięcia normalną grę. W moim odczuciu nie opłaca się za nim biegać. A przy 350 mPA to możesz sporo na tym stracić.

Z rad poza eventem - rozwijaj mPA! Masz ich bardzo mało!

Z pokeboxa większość poków jest czysto kolekcjonerska. Taki Aero czy Snorlax jeszcze mogłyby dawać radę, ale chyba nie z myślą o 1 lidze, tylko bardziej do 2. Osobiście bym ich jednak do teamu nie brał (chodzi głównie o to, że te poki nie są shiny, przez co przepada spory bonus do statystyk).
Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.

ODPOWIEDZ