Choroba - Nieobecność.

Awatar użytkownika
Saira

Choroba - Nieobecność.

Post autor: Saira »

Jak pewnie niektórzy zauważyli ostatnio bardzo mało mnie w grze, a sprawy w CP się wloką. Nie informowałam wcześniej bo sądziłam, że to nic poważnego i dam radę normalnie funkcjonować. Od dwóch tygodni jestem chora, niestety zamiast lepiej jest gorzej. Właściwie codziennie jestem u jakiegoś specjalisty na badaniach. Mam furę leków, ale mój stan się nie poprawia, zamiast lepiej jest gorzej. Mam też skierowanie do szpitala, jak tylko mnie przyjmą zniknę zupełnie, bo raczej nie będę mogła mieć tam laptopa. Jeszcze nie wiadomo, czy przyjmą mnie w tym tygodniu, czy dopiero od poniedziałku, tak czy siak mnie nie będzie, bo jak już pisałam wyżej będę w szpitalu. Bardzo przepraszam, że piszę dopiero teraz, po prostu sądziłam, że po lekach mi przejdzie, a tu niestety czeka mnie szpital i to nie wiadomo na ile tam zostanę. Co najmniej na kilka dni. Tyle wiem. Jeszcze raz przepraszam za wszystkie opóźnienia i wolne odpisywanie w CP.
1. Jestem kobietą i należy się do mnie zwracać w formie żeńskiej.
2. Przejęłam wszystkie obowiązki Ethela, z wszelkimi problemami proszę zwracać się do mnie.
3. Jeśli nie odpisuje w jakimś wątku, to prawdopodobnie dlatego, że nie zauważyłam, iż powinnam odpisać. Jeśli zależy Wam na jakimś odpisie z mojej strony, możecie przysyłać mi link do tematu na PW, postaram się odpisać w danym wątku.
4. To, że gdzieś nie piszę (np na czacie), nie oznacza, że go nie widzę i nie pilnuję.

Awatar użytkownika
Dreadzior

Re: Choroba - Nieobecność.

Post autor: Dreadzior »

Myślę, że wszyscy w takiej sytuacji podejdą do utrudnień ze zrozumieniem. Życzę zdrowia!

Awatar użytkownika
Profesor Oak
Administrator

Post autor: Profesor Oak »

Pisałem Ci już na Skype, napiszę też tutaj. Wracaj do zdrowia :)

Od siebie dodam jeszcze, że staram się ogarniać w związku z tym sprawy w CP. Zapewne będzie funkcjonował przez czas nieobecności Sairy gorzej (bo jednak staram się głównie skupić na aktualizacjach).
Pamiętaj, administracja nigdy nie prosi o podanie hasła do konta.

Awatar użytkownika
arsen

Post autor: arsen »

Zdrowia Lisku!
Obrazek

Awatar użytkownika
devamp

Post autor: devamp »

wracaj do zdrowia jak najszybciej ! A do nas dopiero jak w pełni wyzdrowiejesz, wkońcu zdrowie najważniejsze.
Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego
To święta rzecz, pamiętaj kolego ! ewentualnie koleżanko :P

Obrazek

Kaziu026

Post autor: Kaziu026 »

zdrowka duzo!!

Awatar użytkownika
roj89

Post autor: roj89 »

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)

Awatar użytkownika
Mutran

Post autor: Mutran »

Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Saira

Post autor: Saira »

Wróciłam już do domu. Nadal jestem chora, ale mam już dostęp do sieci. Dlatego będę odpisywać w CP i zjawiać się na chacie. Temat zamykam.
1. Jestem kobietą i należy się do mnie zwracać w formie żeńskiej.
2. Przejęłam wszystkie obowiązki Ethela, z wszelkimi problemami proszę zwracać się do mnie.
3. Jeśli nie odpisuje w jakimś wątku, to prawdopodobnie dlatego, że nie zauważyłam, iż powinnam odpisać. Jeśli zależy Wam na jakimś odpisie z mojej strony, możecie przysyłać mi link do tematu na PW, postaram się odpisać w danym wątku.
4. To, że gdzieś nie piszę (np na czacie), nie oznacza, że go nie widzę i nie pilnuję.

Zablokowany