Aktualizacja: Święta i Event

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Aktualizacja: Święta i Event

Post autor: Ethelnalen »

Święta, Święta

To już najprawdopodobniej będzie ostatnie ogłoszenie w tym roku (no może co najwyżej jutro dodam jeszcze ostatnią partię skórek). W związku z tym chciałbym życzyć wszystkim graczom Wesołych Świąt! Kolejny rok za nami, dziękuję wszystkim że tu jesteście. Obojętnie czy się udzielacie na forum/czatach, czy wspieracie grę, czy po prostu gracie swoim tempem. Mam nadzieję nie zanudzam Was zbyt często wolnym wprowadzaniem aktualizacji no ale niestety za dużo rzeczy jest do zrobienia. Ale w styczniu mam zamiar wprowadzić tą zapowiadaną Wieżę Walk, więc macie na co czekać!
Jeszcze raz Wesołych Świąt, udanego Sylwestra i podziękowania dla wszystkich. Do napisania w styczniu.
PS: Będę miał teraz urlop więc mogę nie odpisywać zbyt dużo w niekrytycznych sprawach. Ale Mistrzostwa będą przebiegały tak jak powinny.

Inwazja Robobałwanów 2.0

Nowe, ulepszone Robobałany powróciły terroryzować Święta! Nie pozwólcie im uciec ze skradzionymi prezentami!
• event trwa od dzisiaj do 29 grudnia włącznie
• podczas eventu gracze mogą spotkać w dowolnej Dziczy Robobałwana (o ile nie został on niedawno pokonany) io odbyć z nim walkę
• każdego dnia można zawalczyć z Robobałwanem maksymalnie 10 razy. Za każdą walkę otrzymacie trochę Kapsułek Doświadczenia
• jeśli Robobałwan zostanie pokonany, przestanie być dostępny w Dziczy. Następny Robobałwan zostanie wygenerowany o pełnej godzinie z losowymi typami oraz ruchami
• po pokonaniu kolejnych Robobałanów odblokujecie kolejne nagrody. Nagroda za 12 Robobałwana będzie się powtarzała aż do końca eventu
• za każdego pokonanego Robobałwana otrzymujecie też dodatkowe 3% doświadczenia w Dziczy oraz 1% więcej Yenów z Trenerów w Dziczy

Świąteczne Okazje

Powracają Świąteczne Okazje z dwoma nowymi odsłonami! Wszystkie te oferty trwają do 8 stycznia włącznie:
• Prezenty - możecie kupić sobie lub innym określone paczki prezentów. Każdy gracz może otrzymać maksymalnie 3 Prezenty każdego typu. Prezenty będzie można otwierać od 24 grudnia.
• Shiny Eevee - każdy gracz może zakupić jedną sztukę tego rzadkiego Pokemona! Z tej oferty można skorzystać tylko raz na konto - jeśli promocja powróci za rok, nie będzie możliwe kupienie kolejnego. Pokemona nie można wystawić na Targ.
• Shiny Półlegenda - możecie również zakupić Pokeboxa z Shiny Półlegendą do wyboru! Z tej oferty można skorzystać tylko raz na konto - jeśli promocja powróci za rok, nie będzie możliwe kupienie kolejnego. Pokemona nie można wystawić na Targ.
• Przedmiot Legendarny - to oferta dla osób, które mogą mieć sporo pecha na Legendarnych Polowaniach. Możecie kupić Pokeboxa z Legendarnym Przedmiotem (to te przedmioty, które służą do zmiany formy Legend) do wyboru. Z tej oferty można skorzystać tylko raz na konto - jeśli promocja powróci za rok, nie będzie możliwe kupienie kolejnego.
Te oferty znajdziecie oczywiście w zakładce Zasługi -> Wykorzystaj.
Wszelkie problemy zgłaszać w Centrum Pomocy w grze, nie na PW na forum.

taran1983

Re: Aktualizacja: Święta i Event

Post autor: taran1983 »

Wczoraj W piątek zaczoł się Even Z robo Bałwanami
Spotkałem 10\10 Robo Bałwanów w piątek
A w sobotę mam dalej ze spotkałem 10/10 robo bałwanów czy po 24 Powinno w sobotę się odnowić robo bałwany?

ODPOWIEDZ