Aktualizacja: Event Mglisty Labirynt

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Aktualizacja: Event Mglisty Labirynt

Post autor: Ethelnalen »

Mglisty Labirynt pojawił się na obrzeżach miast! Jest jednak na tyle skomplikowany, że nikt nie daje rady sam go zbadać. Dlatego wszyscy Trenerzy muszą pomóc w mapowaniu Labiryntu. Chodzą słuchy że w takim miejscu na pewno można znaleźć jakieś rzadkie skarby.
Event trwa od 25 października do 7 listopada i składa się z Dziczy Mglisty Labirynt, zakładki Miejsca -> Mglisty Labirynt oraz trzech Zadań Jednorazowych. Aby wziąć udział musicie wybrać pole labiryntu, które chcecie eksplorować a następnie chodzić do Labiryntu! Ma on unikalne wydarzenia, a na niektórych polach można nawet znaleźć rzadkie przedmioty.

• event trwa od 25 października do 7 listopada włącznie
• aby podróżować po Labiryncie, należy najpierw wybrać pole z zakładki Miejsca -> Mglisty Labirynt
• na początku dostępne jest tylko jedno pole, czyli start labiryntu. Kolory reprezentują status pola: czarny - pole niedostępne, szary - pole w trakcie eksplorowania, biały - pole w pełni zbadane
• aby móc eksplorować dalsze pola, przynajmniej jedno stykające się z nimi pole musi być w pełni zbadane
• pole jest w pełni zbadane, kiedy gracze odbędą w sumie 100.000 wypraw na tym polu. Kiedy pole zostanie w pełni9 zbadane, będziecie mogli przeczytać czy jest na nim coś specjalnego, żeby nie przegapić
• podróżując po nie zbadanym polu, Pokemony gracza zdobywają o +50% więcej doświadczenia oraz gracz znajduje o 50% więcej Jagód
• kilkanaście pól ma specjalne wydarzenie, z którego jednorazowo będziecie mogli zdobyć rzadki przedmiot - to pole będzie oznaczone specjalnym symbolem po zbadaniu go w pełni
• kilkanaście pól ma dodatkowe negatywne/pozytywne modyfikatory - będą one oznaczone symbolami plusa lub minusa po zbadaniu w pełni
• kilkanaście pól ma dodatkowe Pokemony, których nie da się spotkać na innych polach labiryntu. Nie jest to w żaden sposób oznaczone
• Dzicz Mglisty Labirynt ma 3 wydarzenia, których efekt zależy od jakiegoś czynnika pochodzącego z drużyny gracza
• dla osób, które mają problemy z graficznym interfejsem - zostanie udostępniona możliwość wybierania pól w bardziej tekstowej formie. Opcja ta będzie dostępna poprzez kliknięcie przycisku "Interfejs Tekstowy" obok nagłówka zakładki Mglistego Labiryntu
• nowe Pokeboxy w tym evencie to PN4 (te same Pokemony co PN3 plus Shedinja i Battle Bond Greninja) oraz PE8-S (te same Pokemony co PE4-S plus Shedinja i Battle Bond Greninja)
• w zakładce Postać -> Zadania są dostępne 3 zadania na łapanie Pokemonów w Mglistym Labiryncie
Wszelkie problemy zgłaszać w Centrum Pomocy w grze, nie na PW na forum.

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Re: Aktualizacja: Event Mglisty Labirynt

Gra została włączona

Gniot

Post autor: Gniot »

Gdzie można przejrzeć nagrody?

Shins

Post autor: Shins »

Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Shins pisze:
25 paź 2021, o 14:00
Chyba jest bug.

https://media.discordapp.net/attachment ... nknown.png
Poprawiłem godzinę temu.

Shins

Post autor: Shins »

Jak zdobyć shiny boxa?
Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.

Ririn

Post autor: Ririn »

http://pokelife.pl/pokemon.php?p=209584338.

Czemu nie ma grafiki shiny?

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Ririn pisze:
25 paź 2021, o 15:34

Nie zwróciłem uwagi że mu brakuje shiny grafiki. Wrzuciłem mu teraz zrobioną przez gracza. Tylko może być potrzebne odświeżenie strony twarde, bo grafiki w cache przeglądarki zapisują.

Ririn

Ethelnalen pisze:
25 paź 2021, o 17:01
Ririn pisze:
25 paź 2021, o 15:34

Nie zwróciłem uwagi że mu brakuje shiny grafiki. Wrzuciłem mu teraz zrobioną przez gracza. Tylko może być potrzebne odświeżenie strony twarde, bo grafiki w cache przeglądarki zapisują.
Ok. Już jest. Dzięki 😉

Awatar użytkownika
Sider
Facebook: Kanto

Post autor: Sider »

Skoro w evencie można zdobyć sh Ash Greninje to czy po zakończeniu eventu zostanie on również dodany do boxa za 5 tropiciela Kalos (o ile już nie został)?
Obrazek

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Sider pisze:
25 paź 2021, o 19:39
Skoro w evencie można zdobyć sh Ash Greninje to czy po zakończeniu eventu zostanie on również dodany do boxa za 5 tropiciela Kalos (o ile już nie został)?
Powinien być już.

Poprawiłem przyrosty Greninji, bo przez to jak działa kod (nie bierze pod uwagę 3 ewolucji w tył, bo żaden pok nie ma 4 stałych form) musiałem mu ustawić jakby był ewoluowany z Frogadiera a nie z Greninji, bo inaczej nie liczył przyrostów poprawnie od 1. ewolucji.

NapoleonBonaparte

Post autor: NapoleonBonaparte »

Naprawdę podoba mi się pomysł na event ;)

bartek300

Post autor: bartek300 »

Obrazek To błąd czy tak musi być ?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ririn

Ethelnalen pisze:
25 paź 2021, o 20:05
Sider pisze:
25 paź 2021, o 19:39
Powinien być już.

Poprawiłem przyrosty Greninji, bo przez to jak działa kod (nie bierze pod uwagę 3 ewolucji w tył, bo żaden pok nie ma 4 stałych form) musiałem mu ustawić jakby był ewoluowany z Frogadiera a nie z Greninji, bo inaczej nie liczył przyrostów poprawnie od 1. ewolucji.
Jeśli poprawiłeś to dlaczego to się różni :

https://pokelife.pl/pokemon.php?p=209737164

https://pokelife.pl/pokemon.php?p=209584338

Ten sam lvl, bez natury, bez niczego. ?

Awatar użytkownika
ramen

Post autor: ramen »

Ethelnalen nie wymagasz za dużo by złapać 65 poków z 66 ? Może obniżysz poprzeczkę do 40 by większość graczy zrobiła to zadanie :D bo aktualnie nie widzę szans na złapanie aż 65poków (nie mam 40 master bali ) obstawiam iż 40 złapię więc raczej ominie mnie ostatnia nagroda .

Adek1709

Post autor: Adek1709 »

Da się tu zdobyć coś więcej ni to z zadań?

wizir000

Post autor: wizir000 »

ramen pisze:
27 paź 2021, o 11:15
Ethelnalen nie wymagasz za dużo by złapać 65 poków z 66 ? Może obniżysz poprzeczkę do 40 by większość graczy zrobiła to zadanie :D bo aktualnie nie widzę szans na złapanie aż 65poków (nie mam 40 master bali ) obstawiam iż 40 złapię więc raczej ominie mnie ostatnia nagroda .
Przecież nigdzie nie ma powiedziane że każdy ma zrobić najtrudniejsze zadanie 👀

Awatar użytkownika
Sturla

Post autor: Sturla »

NEVERGONNAGIVEYOUUP proszę eciu, fajny ten alfabet morsa xd
Obrazek
marcin25121999 pisze: wiem że Buzz nie jest zbyt dobry ale z każdego poka mozna zrobic kose albo mieć go dla funu z gry tak jak właśnie sturla bardzo szanuje tego gościa przyjmuje te wszystkie hejty o Buzzie a i tak uwielbia swoją Burzę :D
Kupię shiny gollet oferty priv :D WALCZ ELECTABUZZ!!!!

Awatar użytkownika
Atlantic

Post autor: Atlantic »

wizir000 pisze:
27 paź 2021, o 12:25
ramen pisze:
27 paź 2021, o 11:15
Przecież nigdzie nie ma powiedziane że każdy ma zrobić najtrudniejsze zadanie 👀
+1

EDIT: W sumie nie na temat eventu, ale po rozmowie na czacie doszedłem do wniosku, że wypadałoby zmienić naturę startera Rowletta na Adamant. Ten pok uczy się głównie fizycznych ruchów, co jest istotne u startera, czyli poka początkującego gracza. Ponadto trzecia umiejka ma lepsze zastosowanie z fizycznym MS, ale to już mniej istotne w przypadku startera.

Awatar użytkownika
Sturla

Post autor: Sturla »

Da sie jakos zdobyc shiny boxa w tym evencie, bo noe widze gdzie xd
Obrazek
marcin25121999 pisze: wiem że Buzz nie jest zbyt dobry ale z każdego poka mozna zrobic kose albo mieć go dla funu z gry tak jak właśnie sturla bardzo szanuje tego gościa przyjmuje te wszystkie hejty o Buzzie a i tak uwielbia swoją Burzę :D
Kupię shiny gollet oferty priv :D WALCZ ELECTABUZZ!!!!

triko

Post autor: triko »

da się zdobyć shiny boxa w tym evencie lecz nie zostało powiedziane dokładnie w jaki sposób

Awatar użytkownika
Matrioszek

Post autor: Matrioszek »

Fajnie, że event wymagający.

ODPOWIEDZ