Konto

GodAnubis

Konto

Post autor: GodAnubis »

Witam znam login ale nie bylo mnie w grze od ponad 3 lat i nie mam pojecia jakiego miałem emaila i hasla czy jest jaka kolwiek mozliowsc odzyskania go moj stary nickname to Leito. Prosze o odpowiedz, z góry dziekuje

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Re: Konto

Post autor: Ethelnalen »

Jeśli nie pamiętasz zarówno emaila i hasła, odzyskanie konta po takim czasie nie jest możliwe, email służy właśnie potwierdzeniu, że to Twoje konto. Inaczej nie mogę ingerować w nie.
Wszelkie problemy zgłaszać w Centrum Pomocy w grze, nie na PW na forum.

Awatar użytkownika
DojczBoy

Post autor: DojczBoy »

eee może jest coś, co pamięta, dzięki czemu może udowodnić, że jest jego. Po co ma przerzednąć na zawsze... Życie jest za krótkie, by marnować go na wbijanie 2x 76lvla

Nawet jesli oszukuje, to docen, ze nie wybral sobie konta devampa XD

GodAnubis

Problem w tym ze naprawde jest to moje konto niestety jak mowilem jest to bardzo dlugi czas i zmeinilem pare razy emaile. Jezeli nie wiem mozna przypomniec i cos to pomoze to wiem ze poczatkowym pokemonem jest charmander i do konca nim byl z tego co pamietam mialem lvl 75-76 i pokemony nazwane Imieniem postaci z Anime. Fajnie byloby to odzyskac poniewaz bym chetnie pogral a od nowa zaczynac po takich nowosciach wiedzac ze moze jest konto do odzyskania jest smutne. Naprawde nie jestescie zrobic niczego zebym to jakos odzyskac to konto ? PS: najwiecej pokemonow napewno jest nazwanych z postaciami z Naruto :)

Awatar użytkownika
Tranek

Post autor: Tranek »

Fajnie by było jakoś pomóc, choć pewnie będzie ciężko. Niestety każdy grający może stwierdzić, że to konto ma 76 poziom i następujące pokemony: Charizard(Minato), Kabuto(Madara), Dragonite(Natsu), Espeon(Naruto), Tyranitar(Ichigo) i Roserade(Kushina). Ja generalnie wierzę autorowi tematu, ale gdyby teoretycznie przypadkiem pojawił się prawdziwy użytkownik konta, to już by się niefajnie zrobiło.
A można podać mu tego maila, którego sobie wpisał jako zabezpieczenie? O ile pamięta hasło do swojego maila, to nowe hasło powinna otrzymać osoba, która konto zakładała(nie jestem z wypowiedzi w stanie jednoznacznie stwierdzić, czy GodAnubis nie pamięta wszystkich haseł, czy tylko tego do pokelife).
Kiedyś Mamoswine powróci znacznie silniejszy!

GodAnubis

Szczerze odpowiem, bo naprawde z checia bym znow zaczal grac na nowym koncie, prawde mowiac nie wiedzialem o tym ze mozna podejrzec pokemony, a tym bardziej ich nazwy. Druga sprawa poprostu mi tego konta szkoda, teraz zaczynaca od nowa tez jest zabawa, natomiast patrzac na etap gry to poprostu mija sie z celem zeby cokolwiek osiagnac taka prawda. Dlatego jak mowilem szkoda mi konta, jezeli nie ma mozliwosci naprawde oddanie mi go, poniewaz nie znam hasla ani emaila trudno usuncie to konto bo szkoda pokemonow jakie tam sa i nicku. PS: dzieki za mile slowa jestem naprawde wiarygodny i to konto jest moje.

Awatar użytkownika
dumbass

Post autor: dumbass »

Tranek pisze:
7 paź 2020, o 20:30
Fajnie by było jakoś pomóc, choć pewnie będzie ciężko. Niestety każdy grający może stwierdzić, że to konto ma 76 poziom i następujące pokemony: Charizard(Minato), Kabuto(Madara), Dragonite(Natsu), Espeon(Naruto), Tyranitar(Ichigo) i Roserade(Kushina). Ja generalnie wierzę autorowi tematu, ale gdyby teoretycznie przypadkiem pojawił się prawdziwy użytkownik konta, to już by się niefajnie zrobiło.
A można podać mu tego maila, którego sobie wpisał jako zabezpieczenie? O ile pamięta hasło do swojego maila, to nowe hasło powinna otrzymać osoba, która konto zakładała(nie jestem z wypowiedzi w stanie jednoznacznie stwierdzić, czy GodAnubis nie pamięta wszystkich haseł, czy tylko tego do pokelife).
wystarcza 2 dane. ostatnie logowanie i data rejestracja konta. nie ma mozliwosci by ktokolwiek bez dostepu do konta mogl to wiedziec, zwlaszcza gdy mowimy o jakims nowym koncie z 74lv
Obrazek

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Post autor: Ethelnalen »

Nie wiem po co dyskutujecie tutaj. Już napisałem, że bez znajomości emaila odzyskanie hasła dla tak starych kont jest niemożliwe. Nie ma znaczenia czy komuś wierzę czy nie, po to jest email przypisany do konta, żeby w razie problemów odzyskać hasło. Jedynym innym 100% uwiarygodnieniem że konto należy do danej osoby jest podanie danych jednej lub kilku płatności które były na nim wykonane - w tym przypadku to nie jest możliwe.
Wszelkie problemy zgłaszać w Centrum Pomocy w grze, nie na PW na forum.

Coolio

Post autor: Coolio »

jak juz nabijamy posty to zamykaj panie bo za chwile sobie ktos przypomni ze mial miedzy 1 a 10tym poziomem wszechstronnego ;d tak na przyszlosc polecam kazdemu wymyslic haslo ktore sie zapamieta i stworzyc jego z 10 wariantow ktore tez sie zapamieta. Raz Haslo z duzej litery z 1 na koncu innym razem haslo z malej z 12345 na koncu a jak ktos chce lub potrzebuje znakow specjalnych to wykrzyknik na koncu. Hasla sa oczywiscie banalne i po utracie jednego mozna stracic wiele kont w internetach ale zakladajac ze nie jestescie miliarderem to nikt na wasze hasla polowac nie bedzie a utracic je mozecie glownie przez keylogera ktorego sami zainstowaliscie. Po opanowaniu swoich 10 hasel i korzystaniu z nich w kazdym mozliwym miejwscu juz nigdy nie stracicie konta poprzez zapomnienie hasla #Cooliouczyibawi ;d

Awatar użytkownika
DojczBoy

Post autor: DojczBoy »

Pozostaje pisać list do papieża.

GodAnubis

- nope -

Zablokowany