Moduł Pokedex Trener Entuzjasta

Teczowyk4u

Moduł Pokedex Trener Entuzjasta

Post autor: Teczowyk4u »

Czy powyższy moduł liczy ESP pokemona na daną chwilę, czy maksymalną możliwą na 100 lvl.
W wiki jest kilka sprzecznych informacji, ponieważ ESP jest podane jako wartość liczona na 100 lvl.
1. Jeżeli w takim razie mam pokemona na 70 to posiada on ESP czy nie?
2. Skoro mam pokemona na 70 lvl, a wartości ESP w Wiki są podane dla 100 lvl, i mój pok ma 2343 na 100 lvl, to czy powyższy moduł na niego zadziała?
Czy zostanie on wykluczony, bo zalicza się do poków powyżej 2300, czy ESP zostanie policzone dla 70 lvl?

Coolio

Re: Moduł Pokedex Trener Entuzjasta

Post autor: Coolio »

Jestem prawie pewien ze ESP liczy statystyki poka na setnym poziomie i na tej podstawie ocenia czy pok sie zalicza do specki czy nie. Nizszy poziom poka nie sprawi ze nagle zmieni mu sie ESP na setnym poziomie wiec i tak do bonusy sie nie zalapie.
PS. Nie testowalem tego ale tak mi logika podpowiada.

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Post autor: Ethelnalen »

Teczowyk4u pisze:
15 mar 2020, o 23:11
Czy powyższy moduł liczy ESP pokemona na daną chwilę, czy maksymalną możliwą na 100 lvl.
W wiki jest kilka sprzecznych informacji, ponieważ ESP jest podane jako wartość liczona na 100 lvl.
1. Jeżeli w takim razie mam pokemona na 70 to posiada on ESP czy nie?
2. Skoro mam pokemona na 70 lvl, a wartości ESP w Wiki są podane dla 100 lvl, i mój pok ma 2343 na 100 lvl, to czy powyższy moduł na niego zadziała?
Czy zostanie on wykluczony, bo zalicza się do poków powyżej 2300, czy ESP zostanie policzone dla 70 lvl?
Liczy maksymalną możliwą dla tego gatunku Pokemona. Czyli na 100 poziomie, nawet jeśli Pokemon ma niższy poziom.
Wszelkie problemy zgłaszać w Centrum Pomocy w grze, nie na PW na forum.

Teczowyk4u

Post autor: Teczowyk4u »

Dzięki za odpowiedź.

ODPOWIEDZ