Mam pytanie odnośnie ruchu Curse ?

vvss2

Mam pytanie odnośnie ruchu Curse ?

Post autor: vvss2 » 26 lis 2019, o 14:39

Zanim jeszcze były planowane zmiany odnośnie ruchu Curse miałem zamiar mieć w składzie jakiegoś duszka z tym ruchem. Teraz po tych zmianach zacząłem się zastanawiać czy nadal warto mieć w składzie, ewentualnie jako siódmego lub ósmego pokemona którym bym ewentualnie atakował ? Jak ogólnie te nerfy zmieniły ten ruch ? Czy zmieniły go kolosalnie czy raczej jest to ostatecznie niewielka kosmetyczna zmiana ?

Shins

Re: Mam pytanie odnośnie ruchu Curse ?

Post autor: Shins » 26 lis 2019, o 15:47

Zmiana jest ogromna. Osobiście widzę w tym ruchu potencjał o tyle, że zadaje w miarę stałe obrażenia niezależnie od tego, przeciwko komu walczysz. Wadą jest to, że dmg zależy głównie od tego ile masz HP, więc jak chcesz zadawać spore obrażenia, to czeka Cię trening 4k w HP. A to około 10kk Y, gdzie standardowo trenowany pok kosztuje jakieś 4kk Y.
Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.

vvss2

Re: Mam pytanie odnośnie ruchu Curse ?

Post autor: vvss2 » 26 lis 2019, o 16:09

Shins pisze:
26 lis 2019, o 15:47
Zmiana jest ogromna. Osobiście widzę w tym ruchu potencjał o tyle, że zadaje w miarę stałe obrażenia niezależnie od tego, przeciwko komu walczysz. Wadą jest to, że dmg zależy głównie od tego ile masz HP, więc jak chcesz zadawać spore obrażenia, to czeka Cię trening 4k w HP. A to około 10kk Y, gdzie standardowo trenowany pok kosztuje jakieś 4kk Y.
Ok, dzięki za pomoc. Widzę że się kompletnie nie opłaca, za 10kkk to ja sobie zrobię 2-3 poki.

ODPOWIEDZ