jak dobrze poprowadzić stowarzyszenie?

Ogólne forum do wszystkich dyskusji na temat PokeLife - Pokemony, ataki, zarobek, rozwój konta etc.
fineasz

jak dobrze poprowadzić stowarzyszenie?

Post autor: fineasz »

od roku prowadzę stowarzyszenie na początku było to stowarzyszenie w którym byli tylko moi koledzy i ja nikogo więcej nie przyjmowałem. od jakiegoś czasu to się zmienieło przyjmuję graczy i wysyłam zaproszenia i większość graczy po jakimś czasie piszę że jeżeli nie zrobię czegoś z tym stowarzyszeniem to odejdą i faktycznie tak się dzieje. więc teraz proszę o rady jak dobrze prowadzić stowarzyszenie i każdemu kto mi pomoże z góry dziękuję :)

Shins

Re: jak dobrze poprowadzić stowarzyszenie?

Post autor: Shins »

Wiesz, na pewno jest wiele sposobów. W PHSie stawiamy na aktywność na czacie. Nawet nie tyle na grze, co na obecności graczy. Ważną kwestią jest, żeby ludzie się ze sobą dogadywali (mniej więcej). No i może być się zapytał tych, co chcą odchodzić czego w ogóle oczekują?
Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.

fineasz

po pierwsze co to jest PHS?

fineasz

a tak w ogóle to dziękuję

Shins

PokeHeroSquad xd Takie stowarzyszenie, może nie w TOP3, ale na ogół gdzieś pod samym podium siedzimy xd
Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.

fineasz

a discord jest ważny?

Shins

Aktywne forum, czy to będzie discord, czy forum tradycyjne (a w zasadzie bardziej czat) wydaje mi się absolutną podstawą. W tej grze nie ma wiele rozgrywek grupowych, dla jakiejś trwałości stowa musi być chociaż miejsce, gdzie można ze sobą pogadać.

fineasz

Shins pisze:
13 paź 2021, o 13:26
Wiesz, na pewno jest wiele sposobów. W PHSie stawiamy na aktywność na czacie. Nawet nie tyle na grze, co na obecności graczy. Ważną kwestią jest, żeby ludzie się ze sobą dogadywali (mniej więcej). No i może być się zapytał tych, co chcą odchodzić czego w ogóle oczekują?
napisałem do tych osób jedna osoba mi odpowiedziała i napisała że odszedł ponieważ nikt nie karmił pokemonów w hotelu mnie też to drażni ponieważ mi zależy na doświadczeniu dla pokemonów ale najwyraźniej innym niestety nie

ODPOWIEDZ