Druzyna

Ogólne forum do wszystkich dyskusji na temat PokeLife - Pokemony, ataki, zarobek, rozwój konta etc.
Awatar użytkownika
Antorek

Druzyna

Post autor: Antorek »

Witam, wróciłem po dłuższej przerwie jakie MS będzie najlepsze dla tych pokemonów: Beedrill, Cofagrigus, Kabutops, Tentacruel ????

wizir000

Re: Druzyna

Post autor: wizir000 »

Beedrill ogólnie jest dość słabym pokemonem, nawet z mega ewo nadaje się tak średnio do poważniejszego grania(ale za to jest dość dobry na 1f legendarnego polowania na mewtwo z full robaczym MSem), ale jeśli miałbym ustawić na nim jakiś MS to byłby to najpewniej Poision Jab / Pursuit / X-Scissor / Drill Run
Cofagrigus IMO jest już nieco lepszym pokemonem, którego można zrobić na kilka sposobów, ale wydaje mi się, że najciekawszy MS to byłby Telekinesis / Knock Off / Dynamic Punch / Zen Headbutt bez trenowania szybkości, jednak traci się wtedy trochę stat, ponieważ większe przyrosty ma pod SPA.
Kabutops też nie wydaje mi się jakimś świetnym poksem, ale u niego poszedłbym pod Dig / Night Shlash / Aqua Tail / Stone Edge.
Tentacruel jest już dość grywalny i u niego zdecydowanie polecam granie pod leczenie z pogody czyli umiejętność Rain Dish i MS Rain Dance / Hydro Pomp / Blizzard / Sludge Bomb

Awatar użytkownika
Antorek

Re: Druzyna

Post autor: Antorek »

Dzięki wiem że pokemony nie są najlepsze ale gram tylko tymi które lubię i staram się żeby były jak najsilniejsze

ODPOWIEDZ