Wybór na pierwszą setke

Ogólne forum do wszystkich dyskusji na temat PokeLife - Pokemony, ataki, zarobek, rozwój konta etc.
KaszaPL123

Wybór na pierwszą setke

Post autor: KaszaPL123 »

Kogo wybrać na pierwszą setny lvl?
Chalizard, Tauros, Rhyhorn? Dodam że w chalizarda mam już wpakowane trochę pkt.

I pytanie 2, skąd wiem kiedy pok korzysta z atc a kiedy do atc?

Shins

Re: Wybór na pierwszą setke

Post autor: Shins »

Charizard zdecydowanie. Tauros jest jeszcze ok, ale Rhydon raczej kiepski na start.

Jeśli chodzi o drugie pytanie nie mam pojęcia o co Ci chodzi.
Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.

19992ek

Post autor: 19992ek »

Nie ma znaczenia większego tak na poważnie którym pokiem grasz, byleby dawał rade w dziczy, ostatecznie i tak będziesz musiał ogarnąć poki w wersji shiny do drużyny. Tak naprawdę lepiej wybrac tego który ma już największy poziom i zdobyte pd.

Drugiego pytania także do końca nie rozumiem ale chodzie zapewne o atak lub specjalny atak, jeśli tak to po prostu podejmuje się decyzje na podstawie przyrostów,które ma wieksze.

KaszaPL123

Post autor: KaszaPL123 »

Tak, chodzi mi o to skąd wiem czy pok używa atak czy sp atak. Czy to jest tak, że używa.i tego i tego, a ja treningiem bostuje jeden z ataków?

Awatar użytkownika
Sandafiel

Post autor: Sandafiel »

KaszaPL123 pisze:
28 sie 2021, o 06:55
Tak, chodzi mi o to skąd wiem czy pok używa atak czy sp atak. Czy to jest tak, że używa.i tego i tego, a ja treningiem bostuje jeden z ataków?
Generalnie decydujesz na podstawie przyrostów, jeśli taki sam przyrost jest w atak i sp atak to wtedy bierzesz od uwagę movepool.

triko

Post autor: triko »

pokemony mają swoje przyrosty zarówno do ataku zwykłego jak i do ataku specjalnego. często spotykanym rozwiązaniem jest wybranie jednego z nich zazwyczaj tego dla którego te przyrosty na 100 poziomie pokemona będą najwyższe i trenowanie pokemona w danym rodzaju ataku. wtedy też wybiera się dla pokemona ruchy fizyczne dla pokemonów trenowanych pod atak fizyczny, lub też ruchy specjalne dla pokemonów trenowanych pod atak specjalny

ODPOWIEDZ