okruchy

Tutaj możesz zadać pytanie odnośnie Dziczy i Pojedynków między pokemonami.
panspawacz

okruchy

Post autor: panspawacz »

W liście pokemonów jest napisane, że po pokonaniu pokemonów typu Raichu, Arcanine (chodzi o te wszystkie pokemony które się zdobywa po ewoluowaniu okruchem) jest szansa na okruch. Pokonałem jednak około 150 takich pokemonów i nigdy nie miałem żadnego powiadomienia o zdobyciu takiego okrucha, ani w plecaku nic nowego się nie pojawiało.
Zatem stąd moje pytanie, czy faktycznie jest szansa na zdobycie takiego okrucha po pokonaniu pokemona, czy też nie? Może komuś z was udało się zdobyć?

Awatar użytkownika
Sandafiel

Re: okruchy

Post autor: Sandafiel »

Podobno tak, legenda głosi że ktoś wydropił, ja przestałem dawno liczyć ile takich poków ale nigdy nie trafiłem.

Ripper

Post autor: Ripper »

wieksza jest chyba szansa na znalezienie w dziczy niz z pokow...

Shamrock

Post autor: Shamrock »

Można ale szansa jest bardzo mała. Sam przez kilka lat gry wydropiłem tym sposobem góra z 6 sztuk okruchów.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Haxiu

Post autor: Haxiu »

Setki takich pokemonów i tylko raz, a może dwa mi wypadły bezpośrednio po walce...
Teraz to i tak można kupić 5 kg okruchów za bezcen prawie. ;)

Dla porównania - 6 lat temu...
Dostałeś 4200 § za sprzedaż na targu 1 sztuk Błyszczący Okruch.
xD

Pozdrawiam
Haxiu

Awatar użytkownika
Saiseiya

Post autor: Saiseiya »

pokonałem tysiące takich pokemonów i raz zdobyłem. ;p o czym w moich postach można znaleźć, że chwalę się w ktoryms tygodniku
tutaj screen: https://i.imgur.com/37vYOrN.png (6 miesiecy temu)

jeśli ta cała gra jest oparta o procenty, szanse - ze jak spotkasz poka to masz x% szans na przedmiot od wychowawcy, że masz % szans na znalezienie shiny po kliknięęciu w wyprawę itd... to dropienie tych okrruchów z poka ma najmniejsze szanse w grze ze wszystkich
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ODPOWIEDZ