Porada

Tutaj możesz zadać pytanie odnośnie Dziczy i Pojedynków między pokemonami.
NapoleonBonaparte

Porada

Post autor: NapoleonBonaparte » 21 cze 2019, o 13:35

Proszę o potwierdzenie lub ewentualne skorygowanie tego co napisałem, aby było prawidłowo.

Z jajeczka z opieki dostałem munchlaxa i zobaczyłem jego przyrosty i ataki i stwierdziłem, że byłby on świetnym pokiem pod fizyk (potem snorlax). Całkiem dużo ataku, mase życia, spora waga co daje większego kopa od niektórych ataków oraz no własnie - ataki. Proszę doradźcie czy snorlax jest dobrym wyborem, wg mnie tak.

Aktualnie mam 60 lvl, 7lvl szkoleniowca, 4 salki w kanto (zająłem się dropieniem jagód na moście).

Wiem, że szału nie ma, ale wstępnie chce zrobić snorlaxowi + 250-300 ataku, aby móc skończyć salki w kanto no i żeby później mi słuzył ;) A później chce go dalej trenować no i tu już proszę o poradę czy dobrze myślę zeby go nie zepsuć, a mianowicie:

mam munchlaxa czystego 1 lvl, natura relaxed (up def, down speed), umiejętność THICK FAT

1. Zostawić nature i umiejętność? Jak zmienić to na jakie polecacie?
2. Mając munchlaxa na 1lvl robie mu przywiązanie 90%+
3. Daje jagody głównie na atak oraz na obrone, sp.obrone, szybkość
4. Wrzucam go do drużyny na drugie miejsce żeby sie expił podczas walk z trenerami
5. Jak zrobie mu przywiązanie 90%+ to robie mu treningi ataku +250-300 (najpierw mniej żeby za dużo nie bulić, a żeby był silny)
6. Expie na słabszych pokach i ewouluje go w snorlaxa na 25 lvl.
7. Dalej go expie do 40-50 lvl żeby wszystko rozwalał? Czy troche mniej? Bo mam Charizarda 60 lvl, 330 treningów w sp.atak

Jeżeli chodzi o ataki to planuję:
Body slam / heavy slam / rest / sleep talk (oczywiście zanim lvl nabije to użyję inne ataki fizyczne)

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Poky1422

Re: Porada

Post autor: Poky1422 » 21 cze 2019, o 16:52

heh, nature polecam zmienić jak najszybciej, najlepiej na adamant jeśli ma być robiony w atak. Mniej o 100 będziesz miał trenowania głównej (zapewne) staty.
Przywiązanie ważne ale początkowy trening (pewnie w atak) możesz mu dać wcześniej, nie wyjdziesz na tym aż tak stratnym (jeśli to nie będzie jakis wielki trening, może 100-200 na ok 30,40 lvl.
A Ataki to nwm.

ODPOWIEDZ