Szukam Stowarzyszenia

ThePolakGame

Re: Szukam Stowarzyszenia

Post autor: ThePolakGame »

*Nick w grze:ThePolakGame
*Oczekiwania:Chcę aby stowarzyszenie było miłe i trochę dowcipne *kappa*, posiadało jakiegoś ts (nie własny serwer tylko kanał) pomagało w rozgrywce no i...tylko tyle.
*Kilka słów o sobie:Jestem Jędrek, pochodzę z Lublina mam 12 lat (tak wiem ale nie zważaj na wiek potrafię udowodnić że nie jestem jak ten typowy ``12-latek``) grałem pierwszy raz w pokelife w 3 klasie podst. *kappa* miałem kiedyś stare konto ale sprzedałem dratiniego, alakazama i się wkurzyłem co się równa przestałem grać, mam nadzieje że historia urzekła i przyjmie mnie ktoś do stowarzyszenia.

Pozdrawiam ThePolakGame :)

Arathar

Post autor: Arathar »

Nick w grze: Arathar

Oczekiwania: Oczekuję łapania shiny pokemonów.

Kilka słów o sobie:

W grze: Prawie trzy lata gry, 98 poziom, 605 Punktów Akcji, 15 złapanych Shiny, duża ilość Wiśniowych Napoi Energetycznych w plecaku.
Prywatnie: 25 lat, pracujący, słuchający mocnego brzmienia.

Dostępny jestem głównie wieczorami między 17 a 23+ i oczekiwałbym poszukiwania Shiny w tych godzinach. W razie jakichkolwiek proszę wysłać wiadomość w grze.

Awatar użytkownika
moko980
Facebook: Kraków

Post autor: moko980 »

[s]Jezeli szukacie to polecam NNZM rekrutacja 10.08.2016
Dam znać bo dopiero go twoze.[/s]

To nie jest miejsce na tego typu posty.
:roll:

Maniek924

Post autor: Maniek924 »

*Nick w grze:Maniek924
*Oczekiwania:Żadne
*Kilka słów o sobie:Mam na imie Mariusz lubię pokemony

RScorbin

Post autor: RScorbin »

Nick w grze: RScorbin
Oczekiwania: Przede wszystkim dobra zabawa i aktywność. Mile widziana byłaby pomoc w szukaniu shiny, ale to w przyszłości. Porady dotyczące teamu, salek i innych aspektów gry. Gram już sporo, to dosyć biernie do tego podchodziłem. Ciągle eksperymentuje z teamem, by znaleźć ten odpowiedni. Staram sie wchodzić codziennie na PL codziennie. Obecnie lv 78 i zaczynam bicie lv.
Masz więcej pytań, zapraszam na pw.
Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

locant

Post autor: locant »

Witam

Nick w grze locant
Nowy w Pokelife
Zagorzały fan pokamonów z dzieciństwa
Doświadczony we wszelakich grach internetowych
Szukam stowarzyszenia do miłego spędzania czasu :)

Awatar użytkownika
wyslijp16

Post autor: wyslijp16 »

Nick:wyslijp16
Szukam stowazyszenia ktore duzo pisze na swoim czacie .
Mam 9 lat
Imie; Mateusz
Gadula jestem.Uwazaj :)
Hi Hi
Obrazek

Awatar użytkownika
Garnek67

Post autor: Garnek67 »

Nie jestem całkowicie nowym graczem, ponieważ już kiedyś zdarzyło mi się trafić na tą grę. Ostatnio postanowiłam do niej wrócić, a od mojego wcześniejszego grania minęło dość dużo czasu i wiele się tu zmieniło, ale mimo to utworzyłam nowe konto.
Poszukuję aktualnie stowarzyszenia, które by mnie przyjęło oraz pomogło mi w oswojeniu się z nowościami. Na tę chwilę posiadam w swojej drużynie pokemony takie jak:
Servine (23 lvl)
Druddigon (23 lvl)
Purloin (17 lvl)
Minccino (17 lvl)
Venipede (19 lvl)
Herdier (18 lvl)
Przyznaję szczerze, że nie mam pojęcia, które złapane pokemony lepiej wybierać do trenowania, a i z typami mam trudności. Jednak przy dobrym podejściu z pewnością łatwo się tego nauczę.
Jestem więc otwarta na propozycje stowarzyszeń.

Garnek67

BotMisiek

Post autor: BotMisiek »

Witam.
Szukam stowarzyszenia, które ma miła atmosferę i dąży do pierwszego miejsca w rankingu nie ważne na którym są miejscu ważne, że mają motywacje i ciągle dążą do tego celu.
Nick: BotMisiek

Dragona

Post autor: Dragona »

Cześć!
Chętnie dołączę do jakiegoś stowarzyszenia.

Nick w grze: Dragona

Oczekiwania: Codzienne karmienie Pokemonów, łapanie shiny

Kilka słów o sobie: Na Pokelife jestem codziennie i żadne punkty akcji się u mnie nie marnują :). Obecnie mam 24 lvl (gram od nieco ponad miesiąca), skupiam się na treningach i jak najszybszym wbijaniu poziomów. Jestem chętna na codzienne karmienie wszystkich Pokemonów, o ile i moje będą karmione. Jestem także zainteresowana łapaniem shiny - posiadam Pokedex wersję 2.5sh, mogę nastawić Szukacz na łapanie shiny, od czasu do czasu mogę wykupić wróżbę za PZ.
Jestem dorosłą i ogarniętą osobą, łatwo się ze mną dogadać, jednak wolę się skupić na rozgrywce (nie preferuję siedzenia non-stop na czacie i rozprawianiu o przysłowiowym zadku Maryni...). Liczę więc na to, iż moja codzienna gra i konkretne działania wystarczą i nie będzie mi wyrzucany brak zaangażowania w jakieś dyskusje (chyba, że będą to tematy istotne dla stowarzyszenia bądź związane z grą).

Zapraszam!
Obrazek

Matioch

Post autor: Matioch »

Jestem początkującym(10lvl) i chciałbym dołączyć do stowarzyszenia
nick : Matioch
czekiwania: Codzienne karmienie Pokemonów

Awatar użytkownika
dorih1

Post autor: dorih1 »

Witam, jestem Artur lat 22 grę zacząłem niedawno, nie jestem również doświadczonym graczem. Dlatego szukam stowarzyszenia które pomoże, podpowie. Jestem aktywnym graczem i w grze jestem bardzo często. Proszę o wiadomości w grze. :)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Babette

Post autor: Babette »

Hej!
Jestem nowym graczem, ale już zdążyłam się trochę zadomowić w Pokelife. Przebywam tu od ok. 2-3 miesięcy i szukam jakiegoś stowarzyszenia, bo czytałam ostatnio, że mają mieć dosyć ciekawe bonusy wprowadzone w najbliższym czasie. Nie zależy mi na wystrzelonym w kosmos, wielkim i olbrzymim - po prostu chcę jakieś mieć. Jakiekolwiek.
Poziom trenera - 24
Nick taki, jaki widać.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Sid777

Post autor: Sid777 »

Znalazlem, dzieki post do usuniecia

kamilkamilosos

Post autor: kamilkamilosos »

nick w grze: kamilkamilosos
oczekiwania: przede wszystkim regularnego szukania shiny
coś o sobie: mam 22 lata, 100lvl w grze i mogę pomóc radom na temat gry, stworzyłem już swój team z shiny pokemonów, także w przyszłości w walce stowarzyszeń będę dobrym zawodnikiem, pracuję dlatego nie zawsze jestem dostępny w określonych godzinach, proszę o kontakt w grze z ewentualną propozycją:)

Zefin

Post autor: Zefin »

Witam, zacząłem grac stusunkowo niedawno, mam 24 level i staram aby postęp tworzenia mojego squadu szedł cały czas do przodu, w grze jestem codziennie, a szukam tu stowarzyszenia, w którym panuje przyjemna atmosfera i są tu pomocni ludzie. Pozdrawiam Zefin.

bialy

Post autor: bialy »

Witam.
Poszukuje stowarzyszenia, obecnie mam 50lvl. Powróciłem do gry po długiej przerwie, posiadam duże ilości energetycznych napoi :)
nick : Bialy

djodak

Post autor: djodak »

Witam
Mam 39 lvl, region Kanto i poszukuję Stowarzyszenia.
Zaglądam tu w miarę możliwości kilka razy dziennie na telefonie (zależnie od chęci i czasu) i obowiązkowo wieczorem na komputerze, dopiero uczę się gry i poszukuję przede wszystkim ogarniętych ludzi i dobrej zabawy w grze.
Nick: djodak
Pozdrawiam
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Szymsooon

Post autor: Szymsooon »

Nick: Szymsooon
LVL: 42 Kanto

Jestem Szymon, mam 24 lata. Szukam stowarzyszenia, które pomoże trochę w łapaniu shiny a przynajmniej ich lokalizacji. Nie oczekuję karmienia poksów ani zapro do najlepszego stowa w grze. Chętnie dojdę tam gdzie jest miła atmosfera i prezesuje ktoś ogarnięty ;) Co jeszcze...
W Poksy gram codziennie, gdyż lubię handlować czym się da. Na początku mojej przygody tu trochę zawaliłem team i brudziłem poksy jak leciało ale troche forum i pokedexa i myślę że jestem w miarę ogarnięty :)
To by było na tyle. Pozdro :)

Naistan

Post autor: Naistan »

Szukam Stowarzyszenia !

Nick : Naistan

Ryba1990

Post autor: Ryba1990 »

Nick: Ryba1990
Oczekiwania: Jestem nowy i szukam takiegp stowarzyszenia, które będzie mi pomagało w ogarnięciu do końca gry.
Coś o sobie: Mam 25 lvl, aktywny, rozmowny.

Awatar użytkownika
PlutoWariat

Post autor: PlutoWariat »

1.PlutoWariat
2.Oczekuje dobrych i ogarniętych graczy w danym stowarzyszeniu, z którymi będę mógł ciekawie spędzić czas na rozmowach na różne tematy oraz z którymi będę mógł polować na shiny oraz dzięki, którym będę mógł stać się jeszcze silniejszym. Oczywiście nie jestem egoistą. Ja również mogę dużo zaoferować w ramach moich możliwości, które są duże.
3.Jestem bardzo aktywnym graczem i osobą, która ciężką pracą prawie zawsze osiąga swój cel. Tych, których nie osiągnąłem jest raptem garstka. Co do zainteresowań, to interesuje się praktycznie wszystkim oprócz mody oraz informatyki i motoryzacji. Moda jest dla słabych, którzy chcą być tacy sami jak inni, bo się boją wyróżniać. Można to porównać do lewackiej ue i prawie wszystkich krajów będących jej państwami członkowskimi (ślepo za nią podążają) oprócz nielicznych jak np. Białorusi i Węgier. Myślę, że wystarczy. Pozdro.

bestiaaszkeczup

Post autor: bestiaaszkeczup »

Piąteczka.
Poszukuję stowarzyszenia.
Nick: BestaAszKeczup
Oczekuję lekkej pomocy ewentualnie z racji tego że jestem początkujący (31lvl)
Codziennie na miejscu. Po pracy (16-17)

shineoff

Post autor: shineoff »

Nick: SHINEOFF

lvl póki co 19, gram codziennie :)

szukam stowarzyszenia.

Awatar użytkownika
Nikkelow

Post autor: Nikkelow »

---
Ostatnio zmieniony 18 sty 2017, o 15:55 przez Nikkelow, łącznie zmieniany 1 raz.

Szkatek

Post autor: Szkatek »

nick: Szkatek
oczekiwania: podobnie jak kolezanka wyzej. Nie inteeresuja mnie jakies prywatne forum i obowiazek z niego korzystania. Bylem w takim stowarzyszeniu bo sami mnie zaprosili i obiecywali, ze nie maja wymagan, a potem wywalili mnie na zbity pysk za brak aktywnosci na forum. Czasem chat moge poczytac ale forum juz z gory mowie ze nawet nie lookne na pare sekund.

cos o sobie: jak czytałem kolezanke wyzej o tym co napisala to pomyslalem "o boshe" dlatego ja napisze tylko tyle, ze prowokuja mnie rude koty.

pisac do mnie na pw w grze z forum rzadko korzystam i prawdopodobnie zapomne o tym poscie.

Awatar użytkownika
widzewiak

Post autor: widzewiak »

Szukam

Nifaras

Post autor: Nifaras »

Nick: Nifaras
Oczekiwania: miła atmosfera
Coś o Sobie : Jestem początkującym graczem i dopiero się wszystkiego uczę.
Region: Kanto

BllumBllumPL

Post autor: BllumBllumPL »

Siema szukam stowarzyszenia
Nick: BllumBllumPL
Oczekiwania: Pomoc w grze, aktywni gracze, dobra zabawa oraz rozmowy na TS3
Parę słów o sobie: Nazywam się Dawid, lubię przygody oraz dobrą zabawę.

ODPOWIEDZ