Nabór do stowarzyszenia Be Pe Pe

wizir000

Nabór do stowarzyszenia Be Pe Pe

Post autor: wizir000 »

Stowarzyszenie BPP otwiera Nabór!
Poszukujemy graczy którzy chcą się dobrze bawić i rozwijać swoje konto.
Nie ma znaczenia czy jesteś już doświadczonym graczem, powracającym do długiej przerwie, czy dopiero rozpoczynasz przygodę z grą, jeśli jesteś aktywny to z chęcią cię przyjmiemy!
(Edit. Na ten moment przyjmujemy tylko graczy którzy już co nieco ogarniają grę)
Stowarzyszenie jest w pełni rozbudowane więc można korzystać z wszystkich korzyści na jakie pozwala przebywanie w stowarzyszeniu, główną technologią są Umowy Handlowe, jednakże raz na jakiś czas są one zastępowane przez Kombinezon Maskujący, oraz w przypadku weekendowego bonusu do jagód przez Skaner Roślinności.
Jeśli chodzi o sziny, nie ma obowiązku udziału w polowaniach, jednakże polowania w grupach są efektywniejsze, więc mam nadzieję, że również będziesz polować :)
A co oferujemy? Oprócz tego o czym wspomniałem wyżej:
- Discord stowarzyszenia oraz emotki które wyrażają każdą emocje (discord, jak i udzielanie się na nim jest obowiązkowe, a jeśli nie ma jakiejś ważnej emotki to ją dodamy!)
- Pomoc w legendarnych polowaniach (przewieziemy cię po wszystkim jak po smalcu)
- Ubranie czapy mikołaja na avatar na discodzie

Aby dołączyć, napisz do mnie PW na grze lub discordzie (nick taki sam jak na forum) i zamieść w wiadomości: wiek (preferujemy osoby 16+), co mniej więcej w życiu robisz i jeśli chcesz to kilka innych zdań o sobie. Serdecznie zapraszamy!!
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2022, o 20:39 przez wizir000, łącznie zmieniany 3 razy.

wizir000

Re: Nabór do stowarzyszenia Be Pe Pe

Post autor: wizir000 »

Bump

Awatar użytkownika
Atlantic

Re: Nabór do stowarzyszenia Be Pe Pe

Post autor: Atlantic »

wizir000 pisze:
23 gru 2021, o 19:32
będziesz polować/ała :)
"polować" to bezosobowa forma, pasuje do obu płci :pepehide: