Szukam Stowarzyszenia

wojo99adi

Re: Szukam Stowarzyszenia

Post autor: wojo99adi »

Cześć
Wróciłem do gry po 4 latach +/- już nawet nie pamiętam :p
Szukam stowarzyszenia ponieważ brakuje mi gry w którą mogę grać z ludźmi nie siedząc przed kompem 24/7
Coś o mnie: 20 lat, stara kość skończone Technikum Informatyczne, narazie robię jako Technik Napraw w jakiejś tam firmie(zawsze coś do CV), i dalej szukam tego co w życiu chce robić.
Jeśli kogoś zainteresowałem zostawiam discorda: Adi#7023

kosmix

Post autor: kosmix »

Witam.
Zgodnie z tematem szukam stowarzyszenia w którym mógłbym rozwijać się w szukaniu shiny pokemonów. Mam 100 lvl i swoją przygodę w pokelife zacząłem w 2016 r.
Posiadam komplet odznak oraz aktywnie uczestniczę w lidze (szmaragdowa, pozycja około 100 ).Poziom wszechstronnego 35.Liczba złapanych shiny: 80 ( myślę że w przeciągu miesiąca dobije do setki) .Loguje się do gry codziennie rano około 6-7 9-10 12-13 17-do wieczora. Jestem bardzo otwartym graczem i na pewno znajdę wspólny język z resztą współgraczy. Zmagazynowałem pokaźne ilości wiśni które przeznaczyć chcę na szukanie shiny.
Wiecej info na priv. Rozpatrzę wszystkie propozycje i wybiorę najciekawszą.
nick: kosmix

Awatar użytkownika
Haziu

Post autor: Haziu »

Hej Hej :)
Szukam stowarzyszenia, wróciłem do gry po dość długiej, ponad rocznej nieobecności. Obecnie mam 78 poziom trenera, lecz moim głównym celem jest jak najszybsze dobicie do 100. Jestem otwarty na wszelkie propozycje współpracy w stowarzyszeniu jak i pomoc w jego rozwijaniu. Pozdrawiam - Haziu :)

ODPOWIEDZ