PRZEDMIOTY DLA POKEMONÓW

Awatar użytkownika
przemq

Re: PRZEDMIOTY DLA POKEMONÓW

Post autor: przemq »

Czyli w przypadku Fire Spin zada większe obrażenia tylko w pierwszej rundzie czy w ogóle nie będzie miało to znaczenia dla ataków tego typu?
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Ulrich

Post autor: Ulrich »

"Mocno obniżone" ... "Trochę obniżone" ... tzn?

Bo brzmi ok, pytanie ile to jest "mocno"?
Ulrich Team:
Obrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Post autor: Ethelnalen »

Masz w pierwszym poście obecne wartości. O ile dokładnie nie zapisałem po prostu, bo nie ma to znaczenia większego. liczy się co myślicie o wartościach już po zmianie.
Wszelkie problemy zgłaszać w Centrum Pomocy w grze, nie na PW na forum.

Awatar użytkownika
Ulrich

Post autor: Ulrich »

A przepraszam nie zauważyłem tego. No dobra czyli jeżeli pok ma podatnosc x4 w najlepszym wypadku będzie miał podatnosc x3.2, a jeśli x2 to w najlepszym 1,6.

Hmmm ciekawe co Topka na to, bo pewnie mają to lepiej przeliczone, ale to już brzmi całkiem racjonalnie moim zdaniem.
Ulrich Team:
Obrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek Obrazek

kupas

Post autor: kupas »

Sulor pisze:Szanowni Koledzy.

Trochę więcej zaufania. Przecież wszyscy pamiętamy jak świetnie i bezboleśnie zostały wprowadzone te rewelacyjne zmiany w stowach. A istnym arcydziełem jest system zadań - sam nie wiem codziennie za które się zabrać taki przytłaczający wybór! I jak moglibyśmy zapomnieć tę fenomenalną aktualizację ataków! Uwierzcie w adminów przecież oni wiedzą jak napchać sobie kieszenie i do końca te grę udupić!
I to jest właśnie trafiona odpowiedź ;-)

Awatar użytkownika
BlankTHC

Post autor: BlankTHC »

No to już po grze ,ci co mają moc bd mieli wiekszą biedota może kulke w łeb sobie wpakować i usunać pl z zakładek good job
Adm wie jak skutecznie uśmiercic gre
Obrazek

Awatar użytkownika
maillo93
Facebook: Poznań

Post autor: maillo93 »

@up Ty i Tobie podobni - skończcie pieprzyć głupoty tylko weźcie się za rozwój kont :v
Ta, rozdać wszystkim po równo, Lenin wiecznie żywy, bo to przecież skandal, że lepsi gracze mają więcej, nie? Anomalia wręcz.. Przedmioty będą służyć każdemu, a z planów wynika jasno, że te najwyższego poziomu będą bardzo mało opłacalne. Skończcie więc narzekać i zacznijcie działać i gonić lepszych jeśli Wam na tym zależy i obierajcie realne cele (bez przelewu nie dogonicie kogoś kto wydał 10.000 zł, ale kogoś kto wydał 1.000 i owszem). ;)
:)

Pokemon117799

Post autor: Pokemon117799 »

Szkoda że w kolekcji trzeba łapać pokemony ewolujące przez poziom oddzielnie

Elendil

Post autor: Elendil »

Pomysł sam w sobie niezły. Wiadomo, od razu po wprowadzeniu jakieś poprawki, aby zbalansować grę będą. Chociaż ciekawe jak to wyjdzie po wprowadzeniu megaewolucji.
Argument, że takie przedmioty pomogą ruszyć z zadaniami przemawia do mnie.
Może się czepiam, ale są w tej grze jednak małe, acz trwające bardzo długo błędy dotyczące niektórych ataków (np. atak zależny od poziomu pokemona, który na dokładkę podczas naszej obrony zawsze daje 40). Niektóre z tych błędów zostały pozgłaszane dawno temu a nadal nie zostały naprawione.

Reasumując- doszlifujcie to co jest by z czystym kontem brać się za następne ;)

cianek

PRZEDMIOTY DLA POKEMONÓW błąd

Post autor: cianek »

Nie wiem czy coś źle robię ale po kupieniu przedmiotów zwiększających atak danego żywiołu moje pokemony przestały zadawać obrażenia tymi atakami... To błąd czy ktoś mnie oświeci o co chodzi !? :evil:

Ash006

Post autor: Ash006 »

Mam pytanie odnośnie Metalowej Powłoki którą można kupić w pokesklepie za 75 000 Y czym się różni od metalowej powłoki wystawianej na targu i czy za jej pomocą też można ewoluować poka czy nie
Mój Team
Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

Shins

Post autor: Shins »

Ash006 pisze:Mam pytanie odnośnie Metalowej Powłoki którą można kupić w pokesklepie za 75 000 Y czym się różni od metalowej powłoki wystawianej na targu i czy za jej pomocą też można ewoluować poka czy nie
Różni się właśnie tym, że za jej pomocą nie można ewoluować poków.
Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.

Lidia2

Post autor: Lidia2 »

Teoretycznie fajnie, że są zadania. Ale ja tak Wam powiem, że z nagrodami żeście się nie popisali... jak mi się skończy sesja, to wrzucę pod ten post mój pomysł na zadania i nagrody... oczywiście, jedne lepsze, drugie gorsze.

Bo jak na razie jedynie czego mi brakuje, to możliwości zdobycia przedmiotu ewolucyjnego dla poka do Wychowawcy (na co się nie zanosi) i brakuje mi zadań na wykorzystanie dzikich stworzeń... wiem, takie zadanka to możecie sobie sami wymyśleć (pamiętam, już to pisaliście) ale jakoś ich nie ma do tej pory, więc w między czasie napiszę moją wizję...

Awatar użytkownika
luk10

Post autor: luk10 »

Moglibyście podać właściwe bonusy tych przedmiotów? Przy odbieraniu ich z zadań opis wskazuje na inny bonus niż tutaj w 1 poście.
Obrazek

OlikO1

Post autor: OlikO1 »

Pokedex dalej milczy na temat przedmiotow... 2 miesiac?
A kadzidlo nir zostalo wprowadzone by nie popsuc "balansu gry"?
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Qkamykp

Post autor: Qkamykp »

Co ze szczęśliwym kadzidłem? Już prawie 2 lata od aktualki a ten przedmiot dalej nie został dodany. :o)

Awatar użytkownika
Sylwiusz

Post autor: Sylwiusz »

@Ethelnalen sprawa jest xD jest szansa na przedmiot do trzymania zwiększający obrażenia od wróżki? to jedyny typ, który tego nie ma xD I w sumie to nawet nie wiem, dlaczego :')
Obrazek

Coolio

Post autor: Coolio »

Sylwek robi team wrozek #potwierdzoneinfo ;d Oddawac machampy do hodowli

Awatar użytkownika
Miszczu490

Post autor: Miszczu490 »

Sylwiusz pisze:
25 paź 2020, o 18:20
@Ethelnalen sprawa jest xD jest szansa na przedmiot do trzymania zwiększający obrażenia od wróżki? to jedyny typ, który tego nie ma xD I w sumie to nawet nie wiem, dlaczego :')
Coolio pisze:
26 paź 2020, o 00:43
Proszem mi się odnubić od wróżek, są już zarezerwowane przeze mnie i guglusia .__.
Będziemy bić machampy i będziemy bici metkami/skarmami/benkami/steelixami, itp. itd. xD
A przedmiot i owszem by się przydał, toż to czysta dyskryminacja wróżek.

Awatar użytkownika
Sylwiusz

Post autor: Sylwiusz »

Miszczu490 pisze:
26 paź 2020, o 07:55
Sylwiusz pisze:
Coolio pisze:
26 paź 2020, o 00:43
Proszem mi się odnubić od wróżek, są już zarezerwowane przeze mnie i guglusia .__.
Będziemy bić machampy i będziemy bici metkami/skarmami/benkami/steelixami, itp. itd. xD
A przedmiot i owszem by się przydał, toż to czysta dyskryminacja wróżek.
Team wróżek jak team wróżek... Ale Sylwiuszeon for the win xD W końcu dorwałem moją najwspanialszą maskotkę, więc chcę dla niej wszystko co najlepsze xD Codziennie czekoladowe serca i jagody ale brakuje mi też jakiejś fajnej zabawki dla tego zabijaki xD
Obrazek

Zwirek

Post autor: Zwirek »

Sylwiusz pisze:
Podpinam się pod to, istnieje jakaś szansa na taki przedmiot? :roll:

ODPOWIEDZ