Podział pokedexu

Miejsce na zamieszczanie Waszych propozycji co do zmian lub dodania czegoś do gry.

Moderator: Moderator

Jestem na

Tak
1
8%
Nie
10
83%
Tak, ale potrzebne są zmiany (jakie)
1
8%

Liczba głosów: 12

PanzerHealer

Podział pokedexu

Post autor: PanzerHealer »

Proponuję rozdzielenie pokedexu na dzicz oraz ligę.

PanzerHealer

Re: Podział pokedexu

Widzę bardzo negatywny odzew.
Ktoś może się wypowiedzieć dlaczego jest to zły pomysł?
Osobiście nie widzę minusów. Jak usłyszałem, że nie można ustawić osobno, to na początku pomyślałem, że to żart - ale później sobie przypomniałem wszystkie rażące niedopracowania w grze które mnie spotkały.

Squido

Post autor: Squido »

Ponieważ na tym polega gra, że do gracza należy wybór czy woli specjalizację bardziej ofensywną czy ekonomiczną.

PanzerHealer

Czyli albo możesz brać udział w lidze w optymalnym ułożeniu, albo możesz optymalnie zbierać kasę / trenować pokemony do tej samej ligi.
Albo możesz iść pomiędzy, ale wtedy ani nie będzie kasy, ani ligi.

Czuję się jakbym był w kościele...

Awatar użytkownika
Smarek

Post autor: Smarek »

Po to jest specjalizacja główna, żeby wybrać czy skupiasz się na zarabianiu, expieniu itp, czy zwiększeniu siły swojej drużyny.
Redaktor naczelny ZTP oraz samozwańczy memiarz.
Przyszły TOP1 trener duchów.
Fan 1 Generacji.
Ulubiony pokemon - Lugia.

Awatar użytkownika
DojczBoy

Post autor: DojczBoy »

Skoro nie walczysz o zwycięstwo w lidze, to ustawiasz pod dzicz i cieszysz się, że ci co walczą o tytuł są w stosunku do ciebie stratni. Szybciej ich dogonisz. Wtedy będziesz mógł narzekać.

PanzerHealer

Przykro mi, ale jestem fanem rozwoju, nie cierpienia innych.

Edit:
Rozumiem sens, że daje się graczom wybór w co chcą inwestować czas. Ale jest to strasznie irytujące jeżeli twój cel to liga, ale nie możesz w niej efektywnie walczyć, bo najpierw potrzebujesz wyfarmić surowce.
Tak samo będzie jeżeli będzie się chciało nowych strategii próbować.

Shins

Post autor: Shins »

W czasie ligi nie ma czasu na próbowanie nowych strategii jeśli walczy się o TOP32. A jak się nie walczy, to nie ma sensu się spinać z "optymalnym ustawieniem" specjalizacji.
Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.

PanzerHealer

Shins pisze:
21 sty 2023, o 02:45
W czasie ligi nie ma czasu na próbowanie nowych strategii jeśli walczy się o TOP32. A jak się nie walczy, to nie ma sensu się spinać z "optymalnym ustawieniem" specjalizacji.
Po co są więcej niż 32 miejsca? Żeby o nie walczyć - wszystkie miejsca dalej się nie liczą. Got it.

Ile jest czasu w takim razie na trening i zbieranie ¥ pomiędzy ligami?

Shins

Ostatnio było jakoś ponad około 9 miesięcy? Jakoś tak chyba.
Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.

PanzerHealer

Wtedy zmiana pokedexów ma sens.
Chociaż baaardzo długa przerwa jak na obecne standardy gier. Ogólnie nie kojarzę w e-sporcie drugiej takiej przerwy.

A co jeśli nie ma przerwy lub jest krótka? Wciąż obecna forma pokedexu jest dobra?

Shins

Owszem.

ODPOWIEDZ