Odnośniki w panelu powiadomień

Miejsce na zamieszczanie Waszych propozycji co do zmian lub dodania czegoś do gry.

Moderator: Moderator

Czy propozycja jest według Ciebie przydatna?

Tak
5
63%
Nie
1
13%
Nie mam zdania
2
25%

Liczba głosów: 8

jmelle

Odnośniki w panelu powiadomień

Post autor: jmelle »

Cześć,

gram dopiero od kilku dni, więc myślę, że mam świeży pogląd na doświadczenia nowych graczy. Wszystkie moje spostrzeżenia dotyczą interfejsu gry, który momentami jest nieintuicyjny. Pierwsza, drobna propozycja to odnośniki w panelu powiadomień. Po zdobyciu osiągnięcia teraz muszę wejść w ekran osiągnięć i przeklikując zakładki znaleźć co to za osiągnięcie zdobyłem. Można tę drogę skrócić o kilka kliknięć dodając odnośnik w powiadomieniu. Zamiast wyboldowanej nazwy należałoby umieścić link, który by nas przeniósł na ekran osiągnięć (z otwartą odpowiednią zakładką i rozwiniętym osiągnięciem). Screen poniżej.

Obrazek

Z powiadomieniem o zdobyciu poziomu przez pokemona jest podobnie. Zamiast wyboldowanej nazwy byłby umieszczony link, po kliknięciu którego pokazywałby się popup z podglądem pokemona.

Obrazek

Jeżeli będzie zapotrzebowanie na kolejne propozycje związane z UI to chętnie coś od siebie dorzucę.

Pozdrawiam,
Jmelle

PS: Szkoda, że nie ma BBCode "spoiler" - wtedy możnaby ukryć obrazki aby nie trzeba było ich przescrollowywać :)

wizir000

Re: Odnośniki w panelu powiadomień

Post autor: wizir000 »

Pomysł z odnośnikiem do osiągnięć fajny, możnaby coś takiego wprowadzić, no ale ten drugi z odnośnikiem do pokemona jest trochę bez sensu, bo skoro wbił on level to znaczy że masz go w drużynie i wystarczy na niego po prostu kliknąć

jmelle

Post autor: jmelle »

wizir000 pisze:
14 lip 2021, o 16:47
Pomysł z odnośnikiem do osiągnięć fajny, możnaby coś takiego wprowadzić, no ale ten drugi z odnośnikiem do pokemona jest trochę bez sensu, bo skoro wbił on level to znaczy że masz go w drużynie i wystarczy na niego po prostu kliknąć
Z tym odnośnikiem do podglądu pokemona racja.
Raczej chodziło mi o "olinkowanie" wszelkich powiadomień. Na pewno nie odkryłem wszystkich powiadomień, bo na moim etapie tylko te dwa (o levelu i osiągnięciach) się pojawiają. Spodziewam się, że są jeszcze jakieś powiadomienia dotyczące lig/stowarzyszeń i również nie są "olinkowane" a może by to było przydatne.

wizir000

Post autor: wizir000 »

Jedyne powiadomienia warte olinkowania jakie przychodzą mi do głowy to właśnie tylko te z osiągnięciami

Awatar użytkownika
Tranek

Post autor: Tranek »

Z mojej strony nic nowego. Oznaczyłem 'tak' za ogólnym dodaniem linków do powiadomień. Do pokemonów wbijających poziom oczywiście nie trzeba.
Jak Ethel zdecyduje się to wprowadzić, to pewnie sam wybierze najistotniejsze powiadomienia.
Kiedyś Mamoswine powróci znacznie silniejszy!

ODPOWIEDZ