Ukryj pokemony - stowarzyszenie

Miejsce na zamieszczanie Waszych propozycji co do zmian lub dodania czegoś do gry.

Moderator: Moderator

Jestem na...

Tak
21
70%
Nie
9
30%

Liczba głosów: 30

MARV3Lous

Ukryj pokemony - stowarzyszenie

Post autor: MARV3Lous »

A może by tak wprowadzić dodatkową opcję ukrywania poków na profilu, coś w stylu:

Ukryj pokemony z drużyny w profilu (aktualne)
Ukryj pokemony z drużyny w profilu - pozostaw widoczne tylko dla członków stowarzyszenia (opcja dodatkowa)

Zacieśnia więzi ludzi w stowarzyszeniu :D oraz daje lepszy ogląd do walk treningowych między graczami z jednego stowarzyszenia.

Awatar użytkownika
Edwis

Re: Ukryj pokemony - stowarzyszenie

Post autor: Edwis »

Oo, właśnie też o takim czymś myślałem ostatnio ;D Fajna opcja (:
26.10.2020- Łasica Krzysiu została na zawsze wysłana do rezerwy
Spoczywaj w pokoju [*]

Coolio

Post autor: Coolio »

Nigdy nie mialem pojecia po co ludzie ukrywaja poki. Jedyny sens ma to jesli walczycie o sama topke i ten tydzien tajemnicy zrobi wam roznice ale i to jest naciagane. Ogolnie jestem na tak bo jak wam zalezy to czemu by nie.

Awatar użytkownika
patryszka

Post autor: patryszka »

ogólnie to jestem za wywaleniem tego, bo przeciez nawet jak ktos chowa pokemony to może schować je do rezerwy i inne mieć zalożone, a w lidze po i tak zaraz wiadomo kto jakie ma, bo mozna porobic screeny - lub wyda się w HW jak trafi z 3k limitem :> można ukrywać do czasu pierwszego użycia gdziekolwiek i tak...

ale dobrze, bo w sumie moje stowko będzie moglo sobie sprawdzac mojego snorlaxa koksa - chociaz juz i tak może, bo nie chowam

ps tez mozecie zobazyc klikajac w podobizne snorlaxa (to ten zieloniarz z brzuchem jasnym)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Ofelia

Post autor: Ofelia »

-1.

PanTibian

Post autor: PanTibian »

+- 0

ODPOWIEDZ