Nowe moduły

Miejsce na zamieszczanie Waszych propozycji co do zmian lub dodania czegoś do gry.

Moderator: Moderator

Czy jesteś za dodaniem nowych modułów do gry?

Tak, podoba mi się ten pomysł
12
80%
Nie, powinno zostać tak jak jest teraz
1
7%
Tak, ale tylko moduł zwiększający zarobki
1
7%
Tak, ale tylko moduł zmniejszający szansę na wypadnięcie negatywnego wydarzenia
1
7%

Liczba głosów: 15

wizir000

Nowe moduły

Post autor: wizir000 »

Jako, że wraz z wejściem legend Kanto została dodany do gry moduł Soniczny Repel, a z wejściem legend Johto została dodana możliwość zdobycia modułu Soniczny Tepel, to może by tak pójść za ciosem i wraz z legendami Hoenn dodać do gry moduł zwiększający zarobki ze "znajdziek" w dziczy (np. 25%/50%/100% więcej yenów za znaleziska w dziczy), a wraz z wejściem legend Sinnoh (ojj w Sinnoh i w Kalos ten moduł najbardziej by się przydał) moduł zmniejszający szansę na wypadnięcie negatywnego dla nas wydarzenia (np. 15%/30%/60% mniejsza szansa na wypadnięcie negatywnego wydarzenia w dziczy). Ten drugi moduł IMO nieco naprawi dzicze takie jak Dolina Wiatraków i Oszroniona Pieczara i sprawi że klikając w nie ciężej będzie wyjść na minus (bo klika się w dzicze nie tylko po to żeby zrobić tropka, a po to żeby też zarobić), a jednocześnie regiony te nie będą postrzegane jako te najgorsze z najgorszych. Wraz z wejściem każdego kolejnego regionu też fajnie by było gdyby zostały dodane do gry nowe moduły, im ich więcej tym bardziej różnorodna rozgrywka i więcej sposobów na zarobek.

Awatar użytkownika
Tranek

Re: Nowe moduły

Post autor: Tranek »

Brak modułu do "znajdziek", to jest dla mnie taka bardzo widoczna dziura w pokedexie. Tam są takie pierdoły, a nie ma podstawowego aspektu wpływającego na codzienne klikanie(zwłaszcza wbijanie tropek). Ethel musi dostrzegać ten brak, więc będę doszukiwał się jakiegoś powodu, dla którego jeszcze tego nie wprowadził. Może czeka z tym na balans dziczy?
Na takim wybrzeżu Kanto znajdźki są śmiesznie małe, a wraz z osiągnięciem zwiększamy ich częstotliwość(swoją drogą osiągnięcie tropka wybrzeża i jaskini do aktualizacji: częstotliwość->wartość). To znaczy, że jest coraz gorzej(łapiemy mało pokemonów, wolniej expimy). Tutaj można by z miejsca zwiększyć wartość znalezisk o 100% i nic by się nie stało. Są jednak lepsze regiony pod tym względem i na takim powiedzmy Wulkanie mógłby to już być zbyt solidny buff.

Moduł zapobiegający negatywnym wydarzeniom interesuje mnie trochę mniej, ale również jestem na tak. Zakwalifikowałbym tu również to haniebne zdarzenie w Lustrzanej Grocie(może dzięki temu choć odrobinę dłużej tam poklikam). Jak młodzi chcą unikać trenerów, to po prostu nie założą modułu. Sytuacja dla wszystkich komfortowa.
Kiedyś Mamoswine powróci znacznie silniejszy!

Smarek

Re: Nowe moduły

Post autor: Smarek »

Moduł do Jaskini Hazardu!

ODPOWIEDZ