Ile zjeść jagód statusowych? Oto jest pytanie!

Miejsce na zamieszczanie Waszych propozycji co do zmian lub dodania czegoś do gry.

Moderator: Moderator

Czy się przyda

Tak, na pewno! Genialne.
21
75%
Nie, lepiej wstawić maupę na Discordzie.
4
14%
Może tak, może nie - ja i tak wbijam po 300.
3
11%

Liczba głosów: 28

Awatar użytkownika
Hipotermia

Ile zjeść jagód statusowych? Oto jest pytanie!

Post autor: Hipotermia »

Dobry wieczór w ten śnieżny poranek.
Przed wami króciutka propozycja, ale myślę bardzo wielu osobom się przyda.

Otóż.. obecnie jest zablokowane zjedzenie jagód statusowych po osiągnięciu 300p - jak ustawicie, by zjeść więcej niż trzeba automatycznie Wam zje tylko tyle, ile trzeba na 300p, a reszta zostanie w plecaku. Fajnie, super, genialne.
Co jednak z graczami, którzy póki co nie celują w 300p, a bardziej w 60-90 czy tam 120? No właśnie, tu wysuwa się pewien problem. Ile zjeść jagód, kiedy np. zjadło się trochę cukrowych lasek albo zapomniało się, ile się dawało jagód, a chcemy dorwać tylko kolejne +3 i nie wiadomo ile tych jagód dokupić - nawet mając tabelki z ilością jagód do zjedzenia na dany poziom (a nie każdy jest tak zaangażowany, by je znaleźć na forum) nie zawsze taki jegomość może dobrze ocenić.

Tu z pomocą przychodzi moja propozycja! Przy wartości z jagód widok, ile potrzebujemy jeszcze zjeść jagód na kolejne +3 punktów lub ile zjedliśmy/ile potrzeba.
Przykładowo, na kolejne +3 punkty potrzebujemy 15 sztuk jagody, to widok mógłby być taki: 90 (15), gdzie w tym nawiasie byłoby napisane ile trzeba zjeść do kolejnego pułapu jagód. Można też zrobić, jeśli to wg Wydera będzie bardziej czytelne - ile się zjadło/ile potrzeba, czyli np. 90 (5/20) - zjedliśmy 5 z 20, więc oczywistym jest, że trzeba zjeść jeszcze 15 jagód.

*wartości na 90p statusów podane z dupy, nie bierzcie tego na poważnie ani nie poprawiajcie ^^

Brittany

Re: Ile zjeść jagód statusowych? Oto jest pytanie!

Post autor: Brittany »

Ja jestem za. Generalnie mnie nie stać na razie, żeby wybić po 300 jagód każdemu poku w drużynie, a uparłam się, żeby każdy pokemon miał ich po równo w każdą statę (poza nietrenowanym atakiem). Poza tym ciężko by było robić jakieś notatki jakiemu poku ile dało się jagód.

Ririn

Re: Ile zjeść jagód statusowych? Oto jest pytanie!

Post autor: Ririn »

Hipotermia pisze:
29 lis 2020, o 09:09

Co jednak z graczami, którzy póki co nie celują w 300p, a bardziej w 60-90 czy tam 120? No właśnie, tu wysuwa się pewien problem. Ile zjeść jagód, kiedy np. zjadło się trochę cukrowych lasek albo zapomniało się, ile się dawało jagód, a chcemy dorwać tylko kolejne +3 i nie wiadomo ile tych jagód dokupić - nawet mając tabelki z ilością jagód do zjedzenia na dany poziom (a nie każdy jest tak zaangażowany, by je znaleźć na forum) nie zawsze taki jegomość może dobrze ocenić.
Pewnie to Tobie nie chcę się liczyć i szukać a zwalasz na na innych graczy xD

ODPOWIEDZ