Nauka atakow

Miejsce na zamieszczanie Waszych propozycji co do zmian lub dodania czegoś do gry.

Moderator: Moderator

Tak?

Tak.
15
63%
Nie.
5
21%
Moze?
1
4%
Nie wiem.
0
Brak głosów
Mozesz powtorzyc pytanie?
1
4%
Zycie jest niesprawiedliwe...
2
8%

Liczba głosów: 24

Coolio

Nauka atakow

Post autor: Coolio »

Znowu propozycja z ktorej pewnie nawet nie skorzystam ale ktos to musi napisac :mrgreen:
Mozliwosc nauki ruchow z poprzednich (nie rownorzednych) form poka. Przykladowo Monferno nie nauczyl sie Slack Offa bo zdurnial i mamy infernape z opcja na resta lub hodowle. Dalbym mozliwosc nauki zapomnianych ruchow za pomoca Serdecznej luski, PZ lub nowego przedmiotu w stylu 'mlotek przypomnienia' xD

Awatar użytkownika
Miszczu490

Re: Nauka atakow

Post autor: Miszczu490 »

Ooooo,
Ja mam przykład z Clefable. Wolałem nie tracić przyrostów z 21 poziomów, co by nauczyć Moonblasta (Clefairy uczy się na 46 lvl, a evo w Clefable jest na 25, która się nie uczy już Moonblasta) przez co po aktualizacji z przyrostami jestem trochu stratny na niej.
Takie przypomnienie byłoby gicio.

Gniot

Post autor: Gniot »

Popieram pomysł :idea:

Shinekone

Post autor: Shinekone »

A to nie jest tak, że pokemon odzyskuje te przyrosty co stracił w momencie evolucji? Przynajmniej tak by wynikało z "Czy wiesz, że..." w grze "Pokemon może ewoluować w wyższą formę na dowolnym poziomie powyżej minimalnego - Pokemon ewoluowany później otrzyma stracone statystyki w momencie ewolucji."

Awatar użytkownika
Tranek

Post autor: Tranek »

Wychodzi na to, że w obecnej sytuacji miała to by być rekompensata dla niektórych starszych graczy lub dla trenerów nieświadomych. Z mojego punktu widzenia nie jest to niezbędne, ale skoro Ethel prowadzi politykę ułatwiania wszystkiego, to niech sobie to konsekwentnie dopisze do listy...
Shinekone pisze:
14 sie 2020, o 18:17
A to nie jest tak, że pokemon odzyskuje te przyrosty co stracił w momencie evolucji? Przynajmniej tak by wynikało z "Czy wiesz, że..." w grze "Pokemon może ewoluować w wyższą formę na dowolnym poziomie powyżej minimalnego - Pokemon ewoluowany później otrzyma stracone statystyki w momencie ewolucji."
Kiedyś tak nie było. Traciło się te przyrosty,. Te stare pokemony(jak przy przykładzie Clefable) mogą obecnie mieć przez to gorsze ruchy.
Kiedyś Mamoswine powróci znacznie silniejszy!

Awatar użytkownika
dumbass

Post autor: dumbass »

Skoro już dązymy do tego by nie dało się "psuć" poków to ta zmiana pasowałaby jak ulał.
Obrazek

Awatar użytkownika
arsen

Post autor: arsen »

Przydało by się +1
Obrazek

Awatar użytkownika
Hipotermia

Post autor: Hipotermia »

skoro już i tak robimy grę taką, by nie trzeba w ogóle było myśleć czy szukać informacji, to jak dla mnie pomysł spoko

ODPOWIEDZ