dzicz weekendowa

Miejsce na zamieszczanie Waszych propozycji co do zmian lub dodania czegoś do gry.

Moderator: Moderator

gniewny1pl

dzicz weekendowa

Post autor: gniewny1pl »

Witam proponowałbym dodać jakieś potwierdzenie jak się idzie na dzicz weekendową, bo obecnie jeden przypadkowy klik powoduje że od razu tam jesteśmy i w sumie mamy do wyboru bicie już na tej dziczy albo porzucenie jej. Ewentualnie dobre by było to że można bez konsekwencji wyjść z tej dziczy i później do niej wrócić.

Awatar użytkownika
Tranek

Re: dzicz weekendowa

Post autor: Tranek »

O co właściwie chodzi? Jak klikam na pasku skrótów weekendówkę, to wyskakuje mi następujący komunikat:
"Nie jesteś na terenie Meteorytowej Góry! Wstęp kosztuje 10.000 Yen i jest możliwy tylko w weekendy. Czy chcesz zapłacić i wejść?"
Kiedyś Mamoswine powróci znacznie silniejszy!

gniewny1pl

Post autor: gniewny1pl »

no ja klikam na laptopie, to ogólnie mam tak że jak jest po godzinie 17:30 w piątek to dzicz weekendowa wskakuje na pierwsze miejsce po tym jak się klika miejsca-> dzicz i nie mam w ogóle żadnego powiadomienia o tym czy chcę wejść i zapłacić tylko od razu mnie tam przenosi.

triko

Post autor: triko »

dobrze piszesz takie powiadomienie jest dodane tylko gdy chcemy wejść do dziczy wekendowej przez pasek skrótów ale klikając miejsca dzicze takiego powiadomienia nie ma

Awatar użytkownika
Tranek

Post autor: Tranek »

Rozumiem. No to w sumie wszystko zależy od liczby graczy korzystających z Miejsca->Dzicz. Przy propozycjach to się chyba jeszcze ankiety powinno zamieszczać, byśmy wiedzieli, jak wiele osób tego potrzebuje. Przecież część(w tym ja) opiera się na pasku skrótów i taka zmiana nie zrobi różnicy.
Kiedyś Mamoswine powróci znacznie silniejszy!

ODPOWIEDZ