Rework raportów

Miejsce na zamieszczanie Waszych propozycji co do zmian lub dodania czegoś do gry.

Moderator: Moderator

Czy jesteś za wprowadzeniem segregowania raportów?

Tak
9
90%
Nie
1
10%

Liczba głosów: 10

wizir000

Rework raportów

Post autor: wizir000 »

Moje oczy(i pewnie nie tylko moje) trochę cierpią kiedy patrzę na zapisane raporty, dlatego przychodzę z propozycją małego reworku. Otóż fajnie jakby można było segregować raporty na wzór segregowania poków, znacznie by to poprawiło przejrzystość. A tutaj jako mistrz photoshopa przedstawiam propozycje jak mniej więcej miałoby to wyglądać:
https://zapodaj.net/88c2b3cedb5b9.png.html

Coolio

Re: Rework raportów

Post autor: Coolio »

Pomysl jest spoko ale moim zdaniem wymaga sporo roboty i pamieci serwera a korzysc z niego niewielka. Zaraz bedzie zebym znowu wsadzil sobie notatnik gdzies ale mozna sobie pozapisywac i to nie tylko swoje raporty w notatniku/arkuszu czy gdzies i tam miec do nich staly dostep (na dysku np googla nawet z wielu urzadzen).

wizir000

Re: Rework raportów

Post autor: wizir000 »

Zapisywanie raportów poza grą jest jeszcze gorszym pomysłem xd No i nie sądzę żeby pomysł ten zabierał zbyt dużo miejsca, w zasadzie to nie wiem czemu miało by to zająć sporo więcej miejsca niż obecnie zajmuje skoro jest to tylko przeniesienie raportu z jednego miejsca do drugiego xd

ODPOWIEDZ