Pasek w wersji mobilnej.

Miejsce na zamieszczanie Waszych propozycji co do zmian lub dodania czegoś do gry.

Moderator: Moderator

???

TAK.
4
57%
NIE.
3
43%
NIE WIEM.
0
Brak głosów

Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
VANJIE

Pasek w wersji mobilnej.

Post autor: VANJIE »

Myślę, że wszyscy zgodzimy sie co do tego, że dodanie dolnego paska z dziczami itd. było przełomowym momentem w grze jeśli chodzi o wygodę. Jednak korzystając z gry na telefonie, ale w "wersji na komputer" nadal uciążliwym jest scrollowanie co chwile, aby kliknąć przycisk leczenia.

Tak, pamiętam, że ma wejść automatyczne leczenie, ale zapewne trochę to jeszcze potrwa, więc:

Proponuję, aby pasek aktywności (leczenie, jedzenie jagód czy picie napoi - bez dziczy) przenieść pomiedzy tabele z danymi na temat finansów a tabele z drużyną. Zwiększyłoby to komfort klikania i oszczędziłoby czas. Oczywiście wybór zawężony do 4-5, aby było to nadal estetyczne i wygodne. Możnaby też dać możliwość wyboru aktywności, które chcemy mieć na tym pasku a które na dolnym.

Ponadto proponuję dodanie potwierdzenia wybranej aktywności. Niejednokrotnie zdarzyło mi sie kliknąć w ikone niebieskich jagód podczas próby wyleczenia poków. I tak kilkanaście/dziesiąt minut klikania przedłużyło się lub co gorsza w przypadku braku chęci do klikania - jagody sie zmarnowały.

ODPOWIEDZ