TP #213 - Nowy Rok

Cotygodniowe posty na temat PokeLife oraz postępu aktualizacji.
Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

TP #213 - Nowy Rok

Post autor: Ethelnalen »

Nie możesz zalogować się na forum?
Przypominam, że po przeniesieniu forum wymagane jest zmienienie hasła na forum aby się zalogować (hasła nie mogły być przeniesione). Jeśli masz na forum nie działający email, napisz w Centrum Pomocy w grze o ustawienie emaila na ten sam co w grze.

Tygodniki w Nowym Roku

Jak już czasami pisałem, od tego miesiąca planuję zmienić Tygodniki na "Dwutygodniki". Nazwę i wszystko pozostawię jak jest ale będę je pisał raczej co 2 tygodnie. Tydzień to często za mało czasu żebym zdążył przygotować coś, o czym warto się rozpisać. A wyczerpałem już sporo tematów "Planów na przyszłość", których jeszcze nie zrealizowałem. Więc dalsze rozpisywanie się o planach nie ma sensu, stąd decyzja o zmianie Tygodnika. Dzięki temu też mam nadzieję będą ciekawsze, bo jednak będę miał częściej coś ciekawego do napisania lub pokazania. Oczywiście nadal mogą się zdarzyć Tygodniki co tydzień jeśli będzie coś istotnego, typu event, czy np. duża aktualizacja.

Czego możecie się spodziewać w Nowym Roku

Tradycyjnie na początku roku przedstawiam plan, co zamierzam zrobić do końca roku. Zazwyczaj nie wszystko się udaje ale jednak sporo zostaje wykonane. Dlatego też tą listę staram się utrzymać w miarę krótką, aby znajdowały się na niej tylko te rzeczy, które z pewnością chcę wykonać. No więc:

0. Zmiana w Levelballach - to nie jest per se duża aktualizacja, ale no muszę to zrobić najpierw.
1. Świat eventowy - alternatywny serwer, na którym będzie można grać przez krótki czas ze zmienionymi zasadami gry. Nad tym obecnie już pracuję, więcej szczegółów podam Wam w następnym Tygodniku. W tej aktualizacji są uwzględnione Shiny Aloli.
2. Legendy Sinnoh - do Polowań oczywiście
3. Balans, małe poprawki i start Ligi - tym razem nie planuje dużego reworku, jedynie poprawki w systemie punktacji i uściślenie zasad.
4. Zmiana Leczenia Pokemonów za Yeny - to co już zapowiadałem jakiś czas temu, aby zmniejszyć wymaganą ilość klikania w trakcie podróżowania po Dziczy.

Inne rzeczy które mogą lub nie zostać wprowadzone w ciągu roku. Czyli takie, których jeszcze nie jestem pewien czy się zmieszczą i jest sens dodawać teraz:
- aktualizacja ruchów starszych Pokemonów o ruchy dodane w Aloli
- Farmy Jagód - tak, jak tłumaczyłem, to jest coś co czeka po prostu na dobrą okazję
- rework wszystkich Sklepów - obecnie są pomieszane, niewygodne, bez potwierdzeń, każdy z innym kodem
- Legendarne Polowania z reszty regionów
- Z-Ruchy - silniejsze wersje niektórych ruchów, które zostały dodane w Aloli
- region Galar - nie wcześniej niż na koniec roku, jeśli w ogóle się zmieści

Pamiętajcie oczywiście, że to są tylko plany. Na pewno sporo się pozmienia, coś wypadnie, coś dodatkowego wejdzie wcześniej i tak dalej.

Planowane aktualizacje

Obecnie pracuję nad:
- planowanie roku
- przygotowywanie świata eventowego
Co jest zaplanowane na dalsze aktualizacje:
- Legendy Sinnoh
- rework mechaniki Leczenia Pokemonów w Dziczy
- Farmy Jagód i rework Jagód

Zapraszam na Discord PokeLife! viewtopic.php?f=109&t=83950

Pytania i odpowiedzi

...
Wszelkie problemy zgłaszać w Centrum Pomocy w grze, nie na PW na forum.

Squido

Re: TP #213 - Nowy Rok

Post autor: Squido »

Ethelnalen pisze:
7 sty 2022, o 13:37
1) czy to wejdzie przed ligą?
2) czy będzie w tym aktualizacja learnestów pokemonów do stanu z VII geny? Niektórym pokom podochodziły ruchy, które istaniały od bardzo dawna (np. Bite dla Skuntanka).

Eidorian

Post autor: Eidorian »

Czyli rok zaczynasz od spieprzenia czegoś, co wszystkim odpowiada i dodania czegoś, czego nikt nie chce
~ BINKA - stowarzyszenie z pazurem!

Awatar użytkownika
Firogane

Post autor: Firogane »

Jakby Galar weszło już w tym roku byłoby mega. Na poki stamtąd będę czekał z niecierpliwością
Eidorian pisze:
7 sty 2022, o 13:46
Czyli rok zaczynasz od spieprzenia czegoś, co wszystkim odpowiada i dodania czegoś, czego nikt nie chce
Dokładnie

Squido pisze:
7 sty 2022, o 13:43
Ethelnalen pisze:
1) czy to wejdzie przed ligą?
2) czy będzie w tym aktualizacja learnestów pokemonów do stanu z VII geny? Niektórym pokom podochodziły ruchy, które istaniały od bardzo dawna (np. Bite dla Skuntanka).
Też czekam na aktualizacje
Spieszmy się kochać to co w pokelifach działa. Tak szybko to nerfią xd

Independent

Post autor: Independent »

Obiecanki cacanki. Za dużo, to sobie nie narzuciłeś do zrobienia w tym roku. Co jest zaplanowane na dalsze aktualizacje: Farmy Jagód i rework Jagód- śmieszy co roku xd

Staber

Post autor: Staber »

Co do serwera eventowego nie mam nic przeciwko bo kto chce to se na nim bedzie grał a kto nie chce to nie no ale nadal nie rozumiem po co coś zmieniać z levelballami? Ok zwiększenie kosztu o rozsądną kwote jeszcze da sie przeboleć ale jak to ma być nerf który sprawi że staną się bezużyteczne to chyba trza cie zacząć ethel nazywać "nerfiacz"

zigi65

Post autor: zigi65 »

Eidorian pisze:
7 sty 2022, o 13:46
Nie wiem dlaczego twierdzisz że zaczyna od dodania czegoś czego nikt nie chce. Ja na przykład chcę eventowy świat.
Poza tym Ethel pisał że nie chce/nie wprowadzi shiny aloli bez eventowego świata (bo sh alola mają być tam nagrodą), więc robi akurat to co chcecie - wprowadza shiny alola pracując nad eventowym światem

Awatar użytkownika
Smarek

Post autor: Smarek »

Ludzie, nerf lewychballi to przede wszystkim zwiększenie ich ceny. Ethel nigdzie nie napisał, że je na 100% osłabi. Pewna jest tylko podwyżka ich ceny. Zluzujcie gume w gaciach. Samo osłabienie i tak im się należy, bo są lepsze od Cherishballi.
Redaktor naczelny ZTP oraz samozwańczy memiarz.
Przyszły TOP1 trener duchów.
Fan 1 Generacji.
Ulubiony pokemon - Lugia.

Gniot

Post autor: Gniot »

1. W mojej opinii ruchy z aloli powinenes zaktualizować pokemonom starszym jeszcze przed „delikatnym” balansem i samą ligą.

2. Czy to oznacza, że w ciągu CAŁEGO ROKU 2022 dojdą legendarne polowania tylko na legi z Sinnoh? Czy nie sądzisz, że wartoby w końcu dodać legendy z pozostałych regionów, tym bardziej, że po shiny z aloli są to prawdopodobnie najbardziej wyczekiwane aktualizacje dla większości graczy? Wciąż powtarzam, że nowe legendarne polowania miały wychodzić co 2-4 tygodnie i ludziom już wtedy wydawało się do długim odstępstwem czasu. A teraz okazuje się, że legend z unovy mamy spodziewać się w 2023? Czy to aby nie brzmi absurdalnie xD? Dodam jeszcze, że fajnie iż dajesz też możliwość zdobycia mistyków w polowaniach / eventach, ale nie zastąpią one kilku oddzielnych polowań z danego regionu. Sporej części graczy starczą 2 tygodnie żeby zgarnąć nowe legendy i mają przez 12 miesięcy czekać na następne? Don’t fucki’n joke!

3. W kwestii balansu już się wypowiedzieli „specjaliści” z exelami i też sama liga pokazała co warto grać, a w co nie warto iść i o ile sam entuzjasta + pokemony kyuubi’ego nie były super silne w lidze, tak w mistrzostwach okazały się być rewelacyjne, dlatego nie widzę sensu nerfienia tego. Jak chodzi o te śmieszne limity HP, to powiem tak, jak zmniejszysz możliwość trenowania HP do 11-12 tysięcy to zabijesz jedynie duchy z klątwą, totalnie nie wyeliminuje to problemu pokemonów pokroju Clefable, czy Cloyster :)(
Dlatego nie widzę tutaj sensownego wyjścia z tej sytuacji. Dla mnie coś co jest konieczne do znerfienia to fakt jak działa otępienie i w zasadzie jeszcze można zobaczyć smack down, z tym że przy jego znacznym nerfie wiele pokemonów będzie po prostu niegrywalnych, np Groudon pod atak bardzo na tym ucierpi. W kwestii balansu to tyle ode mnie + do balansu zaliczył bym jeszcze dodanie ruchów z aloli dla innych pokemonów.

4. Wciąż pragnę przypomnieć, że płyty wymagają boosta do niwelowania powiedzmy 50% tak żeby były jednak czasem użyteczne.

5. Niech oak zajmie się wreszcie awatarami i promocją gry na większą skale ;)

Awatar użytkownika
Mahone

Post autor: Mahone »

Mam nadzieję że pomyślisz nad dodaniem nowych funkcji sprzedaży pokemonów w hodowli.

Volish

Post autor: Volish »

1. Liga - zgadzam się, że sama forma powinna zostać jak była, ale trzeba rozważyć dodanie tych nowych ruchów jeszcze dużo przed ligą, bo to w niektórych przypadkach bardzo dużo zmienia, podobnie ten balans hp czy jakiekolwiek zmiany w speckach jeśli takie planujesz
2. Legendy - uważam, że powinny być wprowadzane szybciej, naprawdę miesiąc to już i tak górna granica oczekiwania na nowy region... uważam że wprowadzenie Legend było najlepszym co się zadziało w tamtym roku i szkoda że tak powoli się to rozwija (co do regionu Galar też uważam że nie powinien być wprowadzany dopóki nie będzie Legend aloli, o pozostałych mitykach nie wspomnę)
3. Levelballe - zwiększenie ceny na tą chwilę powinno wystarczyć
4. Serwer eventowy - zwolennikiem nie jestem, ale bardzo chętnie wypróbuje co tam wykombinowałeś
5. Myślę że pomiędzy większymi zmianami mógłbyś wprowadzić jakąś nową hw/ewentualnie coś pozmieniał w obecnych (luźna propozycja)

Awatar użytkownika
Tranek

Post autor: Tranek »

Uprzedzę już przed walentynkami, że czekoladowe serca po 1PZ to w obecnych warunkach żadna promocja :)

Zróbmy już ten eventowy serwer i miejmy to za sobą.

Dla mnie najważniejsze nowe legendy. No i poprawek ligowych też nie można zignorować.

Dorzucę jeszcze smutną stronę swojej pokelifowej egzystencji ;p
Tropki me zmierzają ku końcowi. Wraz ze zmianą levelballi może się przestać opłacać robić limity NNE. Prawdopodobnie w momencie, gdy ponadstandardowe klikanie straci sens, zostanie wprowadzona zmiana leczenia. Tyle na to czekałem, a wiele z tego ułatwienia dla mnie nie zostanie. Kiepsko się to jakoś ułożyło.
Kiedyś Mamoswine powróci znacznie silniejszy!

Awatar użytkownika
Hipotermia

Post autor: Hipotermia »

3. Balans, małe poprawki i start Ligi - tym razem nie planuje dużego reworku, jedynie poprawki w systemie punktacji i uściślenie zasad.
To jest akurat dobra rzecz, bo jak mistrzostwa pokazały - to co mocarne w lidze niekoniecznie sprawdzi się na mistrzostwach i bym nie zmieniał za wiele przed kolejnym sezonem, by się nie okazało, że zjebiesz paru osobom grę, a inni z ukrytymi mechanikami wyjdą na tym na plus, które i tak by nie miały problemu z obecnymi metami. Tylko trzeba rozróżnić co jest ważniejsze, liga/mistrzostwa, nagrody jakie tu i tu itd.

Awatar użytkownika
Matrioszek

Post autor: Matrioszek »

Galar w tym roku, gdy w poprzednim roku dopiero weszła Alola? Raczej dopiero za 1,5 roku...

wizir000

Post autor: wizir000 »

Uważam, że przy szperaniu z levelballami powinieneś zająć się również balansem dziczy, żeby znowu się nie okazało że limity mogą się zwrócić tylko i wyłącznie w kilku dziczach (lub przynajmniej sprawdzeniu czy tak nie będzie), albo od razu zrobić jakiś większy rework dziczy, tak, żeby każda przy odpowiednich modułach mogła się zwrócić klikając w niej limity. No ale to wiadomo, trzeba dużo czasu na to więc lepiej byłoby wprowadzić najpierw rzeczy na które wszyscy czekają już od dawna, dlatego też nie rozumiem tego pośpiechu związanego z nefrem levelballi. Mam tylko nadzieję, że ta zmiana nie zmusi nas do klikania tylko w określone dzicze żeby nie być stratny.

Volish pisze:
7 sty 2022, o 14:40
5. Myślę że pomiędzy większymi zmianami mógłbyś wprowadzić jakąś nową hw/ewentualnie coś pozmieniał w obecnych (luźna propozycja)
Ojj +1, tutaj co mi pierwsze przychodzi do głowy to dodanie księgi TM pokom które dostaje się na czas trwania hali, oraz wprowadzenie limitu czasu w Ocenie Sytuacji, żeby troszkę ograniczyć korzystanie z kalkulatora (możnaby też gdzieś na stronie z obstawianiem odznaki jakie mają gracze, wtedy na spokojnie wystarczyłoby z 60 sekund żeby obczaić pokemony i wybrać jednego)

Awatar użytkownika
adam777077

Post autor: adam777077 »

Ja to jak już coś zaczynam to kończę!!!
Więc był bym wdzięczny gdybyś skończył co zaczołeś.
Tam eventy swoją drogą jakieś wydarzenia i bonusy muszą być by trzymać graczy.

Legendy zostały dodane jakiś rok temu i mamy zrobione 3 regiony z 7 obecnych.
Więc było by miło zobaczyć resztę.
O ile z początku dodawanie ich jakoś szło to teraz 1 legenda na 6 miesięcy to jest sztos, nie ma co😑. A chyba zrobienie tych 2 legend na miesiąc to nie problem.
Z właszcza że finalnie regionów jest 8 co daje 2 miechy na pentlę z regionem tygodnia.
Co prawda pasuje jakoś utrudnić polowania ale ruchy pokemonów maja tyle możliwości i
Mam nadzieję że nie skończy się na bez myślmy praniu DMG a jadnak jakąś zagwostką

Alola dodana pasuje te sh dodać i uzupełnić ataki w pozostałych genach. Liga mi wisi 😝.
Ale kilka sh z aloli z chęcią bym zobaczył na legendach 😁

A co do tej farmy jagód to znając życie i tak nie będzie to opłacalne. Bardziej taka zabawa w czemu nie jak za frajer 😅.Więc daj z budynku przekierowanie do jakiejś działeczki 3x3
Ilość miejsc i zebranych jagód od poziomu budynku, jakieś nasiona do kupienia albo zużycie 1 jagody na posadzenie. Tam 12h na dojrzenie jagód i z 1 robi się 10 i tyle w temacie 🤣🤣🤣🤣
Dla kogoś ogarniętego🤓 to kilka min roboty.

Dodawanie galar nie ma sensu co prawda
Nowe poki, ataki, legendy i gigantamaxy
W teorii super i gracze na hura 😤 a w praktyce kolejna rzeczy które będą stały w kolejce do zrobienia na święte jutro😝.

Rysiu wczoraj mówiłeś że dziś będziesz
Gieniu ja ci mówiłem że będę jutro!!!! A dziś jest dziś 🤣🤣🤣🤣
Z chęcią bym zobaczył możliwość nauki ataków z pre Evo.

Ps:
Nie wiem co i jak bo nie otrzymałem żadnej odpowiedzi i czuję się olany 😑.
Ale mój absol od miesiąca na F1 Duo po kredzieży recovery przez atak Snatch.
Ma komunikat że posiada za dużo leczeń!
No ja nie wiem może gdzieś jakieś dropsy kitra pomiędzy 3 fizyczni atakami i Snatch 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Obrazek

Awatar użytkownika
Sturla

Post autor: Sturla »

Skoro idzie.nerf na.lvl balle to czy bedzie.buff na swarmballe/lure balle/ primal balle, generalnie na malo popularne balle???
Obrazek
marcin25121999 pisze: wiem że Buzz nie jest zbyt dobry ale z każdego poka mozna zrobic kose albo mieć go dla funu z gry tak jak właśnie sturla bardzo szanuje tego gościa przyjmuje te wszystkie hejty o Buzzie a i tak uwielbia swoją Burzę :D
Kupię shiny gollet oferty priv :D WALCZ ELECTABUZZ!!!!

Ririn

Post autor: Ririn »

Ethelnalen pisze:

0. Zmiana w Levelballach - to nie jest per se duża aktualizacja, ale no muszę to zrobić najpierw.
No i tak już postanowione.
1. Świat eventowy - alternatywny serwer, na którym będzie można grać przez krótki czas ze zmienionymi zasadami gry. Nad tym obecnie już pracuję, więcej szczegółów podam Wam w następnym Tygodniku. W tej aktualizacji są uwzględnione Shiny Aloli.
Dalej nie wiem po ch..Przy wprowadzeniu aloli pisałeś ,że za 2-3 miesiące będą shiny. Mięło już pół roku.Wcześniej od tego wszystkiego to tropiciela zrobiłem ..

2. Legendy Sinnoh - do Polowań oczywiście
Co do tego. Pisałeś ,że co region jest więcej legend a nie chcesz robić za dużo polowań. To możesz zrobić tak:
-Uxie, Mesprit,Azelf
-Dialga palkia i giratina
-Cresselia
- zostaje Heatran i Regigigas ( ale ich dwóch raczej w jednym polowaniu nie widzę :)
Oznacza to,że może być 5 polowań zamiast 9.
Szybciej byś wymyślił sposoby i działanie polowań niż ten serwer eventowy, który pisałeś ,że w do końca listopada czy na początku grudnia dać.
A teraz nawet nie wiesz dokładnie kiedy ten server będzie.
Tu tylko poprę to ,żeby podzielić nagrody z ligi i mistrzostw ( jeśli kolejne będą. Niektóre rzeczy trzeba sprawdzić i poprawić no ale zobaczymy co będziesz chciał zmieić
4. Zmiana Leczenia Pokemonów za Yeny - to co już zapowiadałem jakiś czas temu, aby zmniejszyć wymaganą ilość klikania w trakcie podróżowania po Dziczy.
No w końcu

Inne rzeczy które mogą lub nie zostać wprowadzone w ciągu roku. Czyli takie, których jeszcze nie jestem pewien czy się zmieszczą i jest sens dodawać teraz:
- Farmy Jagód - tak, jak tłumaczyłem, to jest coś co czeka po prostu na dobrą okazję
- rework wszystkich Sklepów - obecnie są pomieszane, niewygodne, bez potwierdzeń, każdy z innym kodem
- Legendarne Polowania z reszty regionów - No to jest chyba najważniejsze Chyba,że na każdy region będziemy czekać rok
- Z-Ruchy - silniejsze wersje niektórych ruchów, które zostały dodane w Aloli
- region Galar - nie wcześniej niż na koniec roku, jeśli w ogóle się zmieści

Pamiętajcie oczywiście, że to są tylko plany. Na pewno sporo się pozmienia, coś wypadnie, coś dodatkowego wejdzie wcześniej i tak dalej.
Legendarne Polowania z reszty regionów - No to jest chyba najważniejsze- Chyba,że na każdy region będziemy czekać rok
region Galar - nie wcześniej niż na koniec roku, jeśli w ogóle się zmieści - w tym roku nie jest potrzebny . Ważniejsze są legendy.

Greenfeniks

Post autor: Greenfeniks »

A kiedy będzie aktualizacja reszty tmów na pokach? Jest tyle poków, którym brakuje tmów do nauczenia się, a normalnie powinny móc się ich uczyć. I nie mówię o jeszcze niedodanych ale o tych obecnych

Destorr

Post autor: Destorr »

Najpierw naprawiasz levelballe a potem je nerfisz? zabawne całkiem, i jeszcze to zabieranie z plecaka xD

Awatar użytkownika
Arsen

Post autor: Arsen »

Większość z was gada takie bzdury że nawet szkoda się odnosić do tego, Destor czy ten Adam odklejony, przejdźmy do rzeczy.

Zmiany w Levelballach są konieczne, aby wiśniowe balle które są niedostępne były mniej opłacalne to szczyt dziwności xd Zmiana ceny to jednak mocny wytrych, Balle są niezbalansowane na ten moment i poprawki bym widział nie tylko w Levelach i ich cenie ale w samej szansie łapania ich czy np wiśniowych.

Co do świata eventowego to nie jestem nastawiony pozytywnie do takich rzeczy ale poczekam, chętnie zobaczę co i jak, skoro to coś nowego to warto sprawdzić zamiast pusto pisać bzdury typu że przecież są ważniejsze rzeczy do zrobienia xd

Legendy Sinnoh to oczywiste że czekam okropnie, Zmiana leczenia była by mega na plus. Kwestia Ligi to przyjdzie czas, nie jestem zbytnio fanem tej punktacji czy dobierania przeciwników.
Obrazek

DragonMaster

Post autor: DragonMaster »

Zmiana bali jak coś chcesz zmienić to od razu najlepiej zbalansować je wszystkie

Nowy serwer eventowy ja ledwo co znajduje czas na granie w pokelife więc nie ma opcji abym prócz czasu poświęconego w pokelife mógł jeszcze grać na drugim serwerze na którym będzie trzeba tryhardować

Nowe legendy już jak je wprowadzasz to trzeba będzie je złapać wszystkie

Awatar użytkownika
Muppet

Post autor: Muppet »

Nerf Levelballi czy też rework innych kul jest konieczny mimo, że bardzo przyjemnie się w ten sposób zarabia. Zbyt duży odchył levelballi jest zwłaszcza widoczny w zestawieniu z cherishballami czy też nawet ultraballami. Balle, które zdobywa się w sposób alternatywny do pokesklepu (eventy!) powinny być po prostu lepsze z logicznego punktu widzenia :p Trzeba otrzeć łzy i jakoś to przeboleć dla dobra gry!
Mam wrażenie, że Świat Eventowy jeszcze nas wszystkich pozytywnie zaskoczy. Wiadomo, szkoda, że opóźnia to legendy Sinnoh czy też balans i ligę ale nie ma co się nastawiać negatywnie. Tragedii na pewno nie będzie. :D
Ruchy dochodzące w Aloli natomiast, powinny być moim zdaniem jak najszybciej dodane do gry - a już na pewno przed zbliżającą się ligą.
Zmiana leczenia za yeny podczas podróży po dziczy to będzie zbawienie - mam nadzieję że będzie to efektywnie działać.
Keep going Ethel!
No i bosko!

Awatar użytkownika
adam777077

arsen pisze:
8 sty 2022, o 14:38
Większość z was gada takie bzdury że nawet szkoda się odnosić do tego, Destor czy ten Adam odklejony, przejdźmy do rzeczy.
Ja tylko stwierdziłem że robienie rzeczy za koleją ułatwia prace. To prosta logistyka!
Każdy normalny pracownik ci to powie ,
Chociaż to w sumie polska! 🤣🤣🤣
Kraj absurdu! Wy asfaltować drogę aby po miesiącu ja ciąć i kłaść rury kanalizacyjne! 😔😔😔

Ja po prostu myślę realnie!
Po dodaniu nowych rzeczy!
To normalne że rozgrzebuje się stare!
Wszystko trzeba zaktualizować do obecnego stanu gry, a to tylko sprawia że rzeczy które były zaczęte po prostu stoją i czekają!
Na legendy wszyscy czekają a to nie ma wpływu na inne aspekty gry dodać polowania i kilka poków do gry.
Odchaczone i z głowy. Więc można to zostawić i tyle. Co do nagród do coś na pewno się wymyśli nikt nie mówił że modóły nie mogą się powtażać na innych regionach.
Zadanie wykonane! gracze zadowoleni!
Gracze mogą!:
Myśleć nad taktykami polowania.
Uzupełnić kolekcje. Zdobywając poki!
I myśleć nad ich wykożystaniem!
Same ++++
Więc do poprawy tylko ewentualne błędy i nikt się tym już nie zajmuje i nie truje głowy. Bo po co? Temat zamknięty nikt do niego nie wraca i można się zająć reszta rzeczy

A legendy to był tylko przykład.
Z dodaniem sh to samo.
Zmiana przebiegu mistrzostw oki
Kolejna praca do wykonania która odkłada zaległości na potem.
Serwer eventowy to samo gla graczy git ale zaległości stoją
Uzupełnienie ataków konieczność.
No i dobra dodanie galar w przyszłym roku i co kolejna robota która będzie odkładać zaległości aż sobie ludzie zapomną o nich
Jak o balansie dziczy 🤣🤣🤣

To chyba gra w którą gram od 9/10lat.
Z kilkoma paru miesiecznymi przerwami w których praktycznie nic się nie zmieniło.
I wbijam tak na spokojnie sobie poklikać.
Mógłbym tak wytykać błędy i napisać litanie
Z nie przemyślanych działań! Ale i tak wszyscy mają to w nosie i ciągną w swoją stronę 😅😅😅
Obrazek

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Post autor: Ethelnalen »

adam777077 pisze:
9 sty 2022, o 00:28
[...]
Napisałeś tak długi post,a wystarczyłoby żebyś napisał "Chciałbym wszystko na raz, dlaczego nie dodasz wszystkich rzeczy które chcę szybciej".
Also, no przepraszam że nie będę całej swojej pracy opierał na opinii osoby, która uważa że dodanie mechaniki farmy jagód to 10 minut.
Wszelkie problemy zgłaszać w Centrum Pomocy w grze, nie na PW na forum.

Awatar użytkownika
Hipotermia

Post autor: Hipotermia »

Ethelnalen pisze:
9 sty 2022, o 15:47
adam777077 pisze:
9 sty 2022, o 00:28
[...]
Napisałeś tak długi post,a wystarczyłoby żebyś napisał "Chciałbym wszystko na raz, dlaczego nie dodasz wszystkich rzeczy które chcę szybciej".
Also, no przepraszam że nie będę całej swojej pracy opierał na opinii osoby, która uważa że dodanie mechaniki farmy jagód to 10 minut.
panie, ale to Adam, pierwszy Adam, ten od Ewy i jabłuszka. on wie lepiej, najlepiej, słuchej no go pan.
zrób no pan już legendy od razu od strzała do Aloli, a co! Adam byłby zadowolony, on doradzi, on wspomoże słowem.

Awatar użytkownika
adam777077

Jak dla mnie tak
Przekierować z budynku albo zrobić zakładkę od id gracza.
Do kopi placu stowa( chyba 30/30 jak dobrze pamiętam ) z 9 stałymi budynkami (działkami 10/10) z opisy budynku zrobić opcje do sadzenia z opisem i opcje wyboru jagody. Po posadzeniu na działce wkleić jakąś sadzonkę i licznik. Dorzucić kilka skryptów i zmiennych od ilości działek i odejmowania i dodawania jagód i tyle.
Godzina roboty może dwie
Jak tam mają być tylko podstawowe jagody
To z tego i tak będzie się korzystać do fioletowych i niebieskich. Ale rub se co chcesz, ja sobie tylko klikam dla zabicia czasu po robocie.😁

A skoro i tak już lecimy do end game ( o ile nie wymyślą nowej geny ) to po wprowadzeniu galar będzie dużoooo czasu by wszystko poprostować. 🤣🤣

A i gdzie ja niby napisałem że chcę wszystko od razu. Napisałem tylko że kończenie rzeczy które się zaczęło jest bardziej opłacalne pod względem czasowym i nikt się nie przypiepsza! A czemu tego nie ma ?! Kiedy będzie ?! Długo jeszcze ?!
ciach z tym idzie🤦
Obrazek

Awatar użytkownika
DojczBoy

Post autor: DojczBoy »

Dodac mozliwosc wystawiania Luxuryballi na targ, zwlaszcza tych znalezionych w dziczy. Minimalna 40k

Awatar użytkownika
DojczBoy

Post autor: DojczBoy »

Skoro zarobki w grze idą w dół, to chyba nalezy zmniejszyc tez ilosc kasy z przelewów, ktora wciaz rosnie i wynosi teraz 4kkk za 500zł, ze 4x wiecej, niz kiedys, gdy dostosowywano kwoty
przeciez zalezy ci na stosunkach, jak z ballami

Awatar użytkownika
Tranek

Post autor: Tranek »

~~Treść usunięta~~

Zaktualizuj opisy w grze. Kiedyś chyba używałem podkręcania nightballi i jakbym zobaczył +1 mógłbym rozważyć, ale w praktyce +0,6 nie wydaje się warte zajmowania slota. Zmarnowałbym go przez zły opis.

EDIT: Opisy Modułów Podkręcania widzę uaktualniłeś. Sklep i plecak chyba też. Jeszcze trzeba w osiągnięciach :)
Kiedyś Mamoswine powróci znacznie silniejszy!

ODPOWIEDZ