Tygodnik PokeLife #132

Cotygodniowe posty na temat PokeLife oraz postępu aktualizacji.
Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin
Posty: 7402
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 15:52

Tygodnik PokeLife #132

Post autor: Ethelnalen »

Witam w pierwszym Tygodniku w 2020 roku. Niestety musimy go rozpocząć od dość problematycznej kwestii.

Zaginione Wiśniowe Napoje

Dla przypomnienia - w Sylwestra około 19 wystąpił błąd, który spowodował wyzerowanie ilości Wiśniowych Napojów Energetycznych u wszystkich graczy. Nadal nie znalazłem konkretnej przyczyny, kod który użyłem do dodawania Wiśniowych Napojów jest poprawny, sprawdzałem go później dla pewności na testowym i błąd się nie powtórzył. Także usterkę przypisuję póki co czynnikowi losowemu, coś musiało przeszkodzić w prawidłowym wykonaniu zapytania i ilość napojów została ustawiona na ilość domyślną, czyli 0.

Na domiar złego, wczoraj okazało się, że backupy bazy danych nie działają od sierpnia. To jest poza moją kontrolą, nie mam nawet dostępu do backupów, więc proszę tutaj uprzejmie na mnie nie krzyczeć. Tak czy inaczej, najnowszy backup jaki mam dostępny to ten z sierpnia, który został ręcznie zrobiony przed przeniesieniem serwera na nową maszynę.

W związku z powyższym, zdecydowałem się oddać Wam napoje w następującej formie. Każdy gracz otrzymał ilość Wiśniowych Napojów, jaką miał w sierpniu zgodnie z tym backupem oraz dodatkowe 150 sztuk. Te dodatkowe 150 sztuk otrzymały wszystkie osoby, które posiadały konto przed tym feralnym błędem.

Odpowiedzi:
Dlaczego nie cofnąć aktualizacji Pokedexu? To ona wszystko zepsuła!
- Po pierwsze, nie, aktualizacja nie miała z tym nic wspólnego. Kiedy przeprowadzam aktualizację, nie robię nigdy ręcznie backupu danych poza niektórymi wyjątkami, bo powinny być one zrobione codziennie, właśnie na takie sytuacje. Robię backupy plików (czyli kodu, skoro je zmieniam), mam na swoim dysku kod gry sprzed 2 lat nawet. Backup tabel w bazie danych robię tylko wtedy, kiedy robię na nich masowe operacje, np. przeliczanie statystyk Pokemonów.

Dlaczego każdy dostał po równe 150? Ktoś kto pił na bieżąco zyskał więcej niż ktoś kto nie pił w ogóle!
- Ponieważ w obecnej sytuacji niemożliwe jest inne rozwiązanie. Nie potrafię określić kto kiedy wypił napoje, bo nie mam z tego logów, a backup jest tylko z sierpnia. Danie 150 wszystkim to według mnie najbardziej optymalne rozwiązanie ze wszystkich złych rozwiązań jakie mam do wyboru.


Chciałbym jeszcze raz wszystkich przeprosić za zaistniała sytuację. Chciałbym aby dało się ją rozwiązać inaczej lub żeby w ogóle się nie wydarzyła. Tak czy inaczej, w najbliższych dniach zaprogramuje własne, backupy, skoro nie mogę polegać na tych serwerowych, aby taka sytuacja się nie powtórzyła z najbardziej istotną zawartością Waszych kont. Postaram się też zorganizować dobry, szyfrowany, zewnętrzny dysk twardy, żeby robić na nim backupy całej bazy co miesiąc. Nie jest to idealne, ale skoro nie mogę polegać na innych, to cóż.

Jest jeden, jedyny plus tej całej sytuacji: dowiedziałem sie o nie działających backupach teraz, a nie w sytuacji, gdzie cała baza uległaby uszkodzeniu.


Nowy Rok

Wypada podsumować poprzedni i napisać Wam, czego możecie się spodziewać w następnym. Tutaj jest tygodnik z poprzedniego roku: viewtopic.php?f=104&t=82316
Nie udało mi się wprowadzić wszystkiego co zamierzałem, niestety problemy i życie ogólnie jak zwykle przeszkadzało. Ale dodałem w tym roku całkiem spore systemy do gry. I specjalizacje, których nawet w tamtym wątku nie wymieniłem. Czego możecie się spodziewać w tym roku? Po kolei

1. Porządki - w styczniu i na początku lutego będę musiał zrobić trochę prac porządkowych na serwerze, aby usprawnić jego działanie. To nie będą żadne zmiany w grze, jedynie optymalizacje, zmiany w bazie i podobne tego typu sprawy.
2. Legendarne Polowania - o planie na to już pisałem. Zacznę je pewnie robić w lutym, może w połowie lutego, zależnie jak długo zajmą porządki.
3. Alola - miała być wprowadzona już w poprzednim roku, niestety Nyalina cierpiała na brak czasu i musiałą finalnie zrezygnować z pomocy przy tym. Pewnie kiedy ja będę robił Legendarne Polowania, poszukam kilku graczy do pomocy z przygotowaniem Aloli, aby mogła wejść na krótko po Legendach.

Na tym się kończą duże zaplanowane rzeczy na ten rok. Wiem że wydaje się to mało ale muszę mieć czas żeby w końcu porpawić i ulepszyć kilka innych elementów

4. Sklepy, Targ, Poczta - wszystko to czeka na usprawnienia i reworki.
5. Dark Pokemony - to nadal jest jako "jeśli starczy czasu", więc nie uznawajcie tego za plan.

Trochę skromniejsze plany w tym roku jak widzicie. Ale biorąc pod uwagę jak bardzo nie miałem czasu w poprzednim roku, te są bardziej realistyczne.


Zmiany Ligi

Planuję wprowadzić zmianę w Lidze dotyczącą ilości walk w Krysztale. Obecnie jeśli walka się nie odbędzie, osoba która nie zaatakowała automatycznie przegrywa, a osoba nie zaatakowana automatycznie wygrywa. Planuję od przyszłego Tygodnia to zmienić - aby tylko naliczało przegraną osobie, która nie zaatakowała, a nie naliczało wygranej nikomu. W ten sposób mam nadzieję uniknąć sytuacji celowego nie atakowania kogoś, aby on na tym zyskał. Co o tym myślicie?


Przedłużone bonusy świąteczne

W związku z osiągnięciem przez graczy pułapu 3500 kupionych prezentów, następujące bonusy zostają przedłużone do dnia 12 stycznia włącznie:
- 50% więcej doświadczenia w Dziczy
- Czapka Mikołaja oraz jej podwojony bonus
- 5% dodatkowej regeneracji mPA na godzinę

Następujące elementy są częścią eventu i trwają tylko do 5 stycznia włącznie:
- znajdywanie śnieżek w Dziczy i odebranie nagród za nie ze Straganu
- lodowe Pokemony w Dziczy, ich zwiększona łapalność, wartość i Kapsułki Doświadczenia z nich
- możliwość kupowania Prezentów za Punkty Zasług


Planowane aktualizacje

Obecnie pracujemy nad:
- poprawki i ulepszenia Pokedexu
- dotrwanie do urlopu
Co jest zaplanowane na następne aktualizacje:
- wgrywanie własnych avatarów
- Farmy Jagód i rework Jagód
- Legendarne Polowania
- region Alola


Pytania i odpowiedzi

-
Wszelkie problemy zgłaszać w Centrum Pomocy w grze, nie na PW na forum.

grem220899
Posty: 23
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 17:52

Re: Tygodnik PokeLife #132

Post autor: grem220899 »

Jak by wyglądała pomoc przy aloli?
Trener pokemonów trujących
Obrazek

Coolio
Posty: 983
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 23:55

Re: Tygodnik PokeLife #132

Post autor: Coolio »

Ethelnalen pisze:
3 sty 2020, o 14:24
Planuję od przyszłego Tygodnia to zmienić - aby tylko naliczało przegraną osobie, która nie zaatakowała, a nie naliczało wygranej nikomu. W ten sposób mam nadzieję uniknąć sytuacji celowego nie atakowania kogoś, aby on na tym zyskał. Co o tym myślicie?
Nadal nie wiem jaka jest ostatecznie roznica miedzy wygrana z kims 1-0 a 2-0 ale jesli jest jakakolwiek roznica to ludzie moga to wykorzystac. Wystarczy ze 10 osob z jakiegos stowa nie zaatakuje np Pawianiego bo i tak by z nim przegrala to moze sie okazac ze bedzie on mial ostatecznie mniej punktow niz powinien.

Rodzynek
Posty: 12
Rejestracja: 12 cze 2019, o 14:11

Re: Tygodnik PokeLife #132

Post autor: Rodzynek »

Coolio pisze:
3 sty 2020, o 14:44
Ethelnalen pisze:
3 sty 2020, o 14:24
Planuję od przyszłego Tygodnia to zmienić - aby tylko naliczało przegraną osobie, która nie zaatakowała, a nie naliczało wygranej nikomu. W ten sposób mam nadzieję uniknąć sytuacji celowego nie atakowania kogoś, aby on na tym zyskał. Co o tym myślicie?
Nadal nie wiem jaka jest ostatecznie roznica miedzy wygrana z kims 1-0 a 2-0 ale jesli jest jakakolwiek roznica to ludzie moga to wykorzystac. Wystarczy ze 10 osob z jakiegos stowa nie zaatakuje np Pawianiego bo i tak by z nim przegrala to moze sie okazac ze bedzie on mial ostatecznie mniej punktow niz powinien.
Dokładnie o tym samym pomyślałem, tylko w miejsce Pawianiego przyszedł mi do głowy georg i Nanami.

Więc tu pojawia się ważne pytani do ethela, czy jest różnica pomiędzy maniem z kimś 1-0 a 2-0 ? czy za obie walki są osobne punkty czy dostaje się punkty za ogólny bilans z danym graczem ? Bo jeśli jest różnica to ta zmiana w lidze tylko pogorszy sytuacje ( w taki sposób jaki opisał coolio), natomiast jeśli nie ma różnicy to ta zmiana będzie w zasadzie neutralna, bo przecież nadal ktoś może kogoś atakować i celowo z nim przegrać źle się ustawiając.Edit
Reasumując, jeśli ktoś chce komuś pomagać w lidze, i grać "pod kogoś" to będzie się posuwał do granic możliwości i jeśli tylko będą istniały sposoby na pomoc tej osobie to ją wykorzysta. Żeby całkowicie wyeliminować takie coś trzeba by stworzyć system całkowicie odporny na jakieś manipulacje, ale odrazu mówię, że nie wiem jak to zrobić dobrze. Myślałem o tym, że rozwiązaniem byłoby wprowadzenie całkowicie losowych ustawień ale i to nie byłoby dobre bo znowu zmieniałoby balans gry a i odebrałoby przyjemność z ustawiania się w lidze i ludzie by tylko bezmyślnie klikali walki.

Ma ktoś jakieś pomysły ?

Awatar użytkownika
patryszka
Posty: 350
Rejestracja: 30 mar 2014, o 10:12

Re: Tygodnik PokeLife #132

Post autor: patryszka »

Co do wiśni to imho w miarę sporo rozwiązanie, bug to bug, trudno. Aczkolwiek kilka osób z Funclubu zalożyło konta we wrześniu, obecnie mają około 80 lvla, nie pili ani jednej wiśniówki i są mega stratni (wszystkie lvle, od 50lvla po trzy za poziom, eventy itp) , ale no cóż. Nie da się tego zrobić tak, żeby każdemu pasowało.

W ogóle już ładnie Sinnoh lece tropka, mógłbym dostac już sh munchlaxa, żeby sobie expic wariata i wklejać na czat do karmienia, a później jak to zostanie wprowadzone to najwyzej nie bede mogl wybrac? obiecuje, ze bede siedzial w sinnoh do zrobienia V tropka regionu.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Hipotermia
Posty: 3521
Rejestracja: 26 gru 2012, o 05:01

Re: Tygodnik PokeLife #132

Post autor: Hipotermia »

Ethelnalen pisze:
3 sty 2020, o 14:24
Zmiany Ligi

Planuję wprowadzić zmianę w Lidze dotyczącą ilości walk w Krysztale. Obecnie jeśli walka się nie odbędzie, osoba która nie zaatakowała automatycznie przegrywa, a osoba nie zaatakowana automatycznie wygrywa. Planuję od przyszłego Tygodnia to zmienić - aby tylko naliczało przegraną osobie, która nie zaatakowała, a nie naliczało wygranej nikomu. W ten sposób mam nadzieję uniknąć sytuacji celowego nie atakowania kogoś, aby on na tym zyskał. Co o tym myślicie?
Po 1sze - no nie wiem, póki nie wprowadzisz walk na ślepo, to zostaje tylko Twoje ręczne sprawdzanie czy ktoś komuś się nie podkłada (np. wsadzanie pokemonów ze słabszym/zerowym treningiem czy po prostu ustawianie się idealnie na kontrę)
Po 2gie - jeśli 1:0 jest równoznaczne z 2:0, to ta zmiana przecież niczego nie zmieni, jeśli nie będzie Twojej kontroli (jak powyżej), a dodatkowo jakbyś dał mniej punktów za 1:0, to zaraz masa ludzi przestałaby atakować kogoś, komu chcieliby odebrać punkty.
Po 3cie - rozumiem, że na ten moment można odpuszczać sobie walki jak niektórzy, by kogoś podbić w rankingu? :geek: bo po zabawie JB i Pawianiego, kto zajmie pierwsze, a kto drugie miejsce zostawiając resztę daleko w tyle podobno miało to być rozjaśnione i zabawy w rankingu zakazane, tak by po prostu każdy z każdym walczył o jak najlepszy wynik nie patrząc z kim walczy. Określ się z tym w końcu jakbyś mógł co można, a czego nie. Dla jasności.
Saiseiya pisze:
3 sty 2020, o 15:33
W ogóle już ładnie Sinnoh lece tropka, mógłbym dostac już sh munchlaxa, żeby sobie expic wariata i wklejać na czat do karmienia, a później jak to zostanie wprowadzone to najwyzej nie bede mogl wybrac? obiecuje, ze bede siedzial w sinnoh do zrobienia V tropka regionu.
W ogóle jak nie ma półlegend za tropki regionów, to myślę że taki munchlax czy slaking też są zbędni. @Ethelnalen.

Awatar użytkownika
patryszka
Posty: 350
Rejestracja: 30 mar 2014, o 10:12

Re: Tygodnik PokeLife #132

Post autor: patryszka »

hipotermia, mowil ci ktos kiedys, ze jestes hejterem? półlegendy są za HW i mają być w boxach za legendy, więc niedostepne poki dajemy do tropkow

Swoją drogą - już na koniec poprzedniego sezonu pisałem o walkach losowych. Obecnie imho to jest śmieszne, że jakiś typ, co zajmuje idk 60~ miejsce w rankingu generalnym może sobie skopać kogoś, kto jest mega wysoko w ataku, bo się na niego ustawił. Robimy drużynę, mamy wpływ na kolejność naszych pokemonów z poziomu okna Reprezentacji, mozemy sobie zamieniać je miejscami - i tak to powinno wyglądać. Walki losowe, a my zmieniamy sobie jedynie ustawienie naszych poków i w każdej walce nasze pokemony mają takie ustawienie jakie daliśmy. Bo tak to takie ustawki się robią, flash fire na ogniste ataki wchodzi i nara.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Hisagi
Posty: 35
Rejestracja: 24 sie 2018, o 19:35

Re: Tygodnik PokeLife #132

Post autor: Hisagi »

dzisiaj rano odebrałem wiśnie za śnieżki gdybym poczekał do wieczora miałbym + 20 a te 25 wiśni co dostaliśmy na sylwestra też wliczyłeś czy nie ?

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin
Posty: 7402
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 15:52

Re: Tygodnik PokeLife #132

Post autor: Ethelnalen »

Hisagi pisze:
3 sty 2020, o 16:06
dzisiaj rano odebrałem wiśnie za śnieżki gdybym poczekał do wieczora miałbym + 20 a te 25 wiśni co dostaliśmy na sylwestra też wliczyłeś czy nie ?
Nie. Wiśnie które mieliście na koncie od czasu awarii był poza jakąkolwiek kalkulacją. Wiśnie z backupa oraz te 150 zostały dodane do tego co mieliście dzisiaj, nic nie było odejmowane ani nadpisywane.
Wszelkie problemy zgłaszać w Centrum Pomocy w grze, nie na PW na forum.

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin
Posty: 7402
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 15:52

Re: Tygodnik PokeLife #132

Post autor: Ethelnalen »

Pokeboxy z Modułem do wyboru zostały dodane na Wasze konta.
Wszelkie problemy zgłaszać w Centrum Pomocy w grze, nie na PW na forum.

Awatar użytkownika
KradneDzieci
Posty: 176
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 11:01

Re: Tygodnik PokeLife #132

Post autor: KradneDzieci »

Wiśnie dobrze pomyślane. Podoba mi się pomysł ogarniecia wszelkich spraw związanych z serwerem, poprawy błędów i opytmalizacji w pierwszych dwóch miesiącach, a potem zabawa w konkretniejsze większe aktualizacje stricte związane z grą. Chciałbym tylko przypomnieć (znowu) o pokeboxach niedostępnych za 2 tropka i sh niedostępnych za 5 tropka)

Jeszcze jedna sprawa:
4. Sklepy, Targ, Poczta - wszystko to czeka na usprawnienia i reworki. Osobiście dodałbym tu czat (prywatne okno/szept dodawanie do znajomych, sprawdzanie czy ktoś jest off czy online) - podstawa komunikacji w chyba każdej grze online. Poza tym mi wysłanei wiadomości na czat zajmuje chyba z 10 sekund od naciśnięcia enter do pojawienia sie na czacie, zresztą czat kuleje kapke. No i osobiście wrzuciłbym to przed alolę, ale to moje zdanie :o)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
DzikiDzikDzikson
Posty: 331
Rejestracja: 9 gru 2015, o 19:27

Re: Tygodnik PokeLife #132

Post autor: DzikiDzikDzikson »

No ciekawie czym byłyby te dark pokemony :) Czy nie wpłynęłoby to na shiny.

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin
Posty: 7402
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 15:52

Re: Tygodnik PokeLife #132

Post autor: Ethelnalen »

KradneDzieci pisze:
3 sty 2020, o 16:29
Jeszcze jedna sprawa:
4. Sklepy, Targ, Poczta - wszystko to czeka na usprawnienia i reworki. Osobiście dodałbym tu czat (prywatne okno/szept dodawanie do znajomych, sprawdzanie czy ktoś jest off czy online) - podstawa komunikacji w chyba każdej grze online. Poza tym mi wysłanei wiadomości na czat zajmuje chyba z 10 sekund od naciśnięcia enter do pojawienia sie na czacie, zresztą czat kuleje kapke. No i osobiście wrzuciłbym to przed alolę, ale to moje zdanie :o)
Opóźnienie czatu jest celowe, z czatu wychodzi masa zapytań, a z tym są problemy obecnie które powodują lagi - zbyt duża ich ilość. Spowolnienie czatu zmniejsza lagi.
Wszelkie problemy zgłaszać w Centrum Pomocy w grze, nie na PW na forum.

Awatar użytkownika
KradneDzieci
Posty: 176
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 11:01

Re: Tygodnik PokeLife #132

Post autor: KradneDzieci »

Olrajt, opóźnienia to mniesza, nie są cały czas, idzie przywyknąć. Ale jakis rework czatu wchodzi w grę czy lipton?
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek

lucyfer
Posty: 39
Rejestracja: 4 lut 2017, o 10:43

Re: Tygodnik PokeLife #132

Post autor: lucyfer »

Nie ma co komentować wisni bo to nic nie zmieni, ale ewidetnie warto albo zuzywac wszystkie nie zostawiajac ani jednego na eventy, albo nie uzywac zadnego to sie bedzie na plus. inaczej np ja jestem 100 wisni w plecy w porownaniu z innymi.

Swoja droga warto pomyslec o eventach, na ktorych mozna byloby zuzyc te wisnie, milion zielonych ktore dostaje sie za osiagniecia (i wszechstronnego, ktory nie powinien sie liczyc podobnie jak przy zoltych ale ewidentnie ktos nie pomyslal ani sekunde ze teraz latwo wbic 40% i nie warto robic tropki itd. - szkoda, ze niektorzy robili).
NIektorzy maja miliony tych wisni i nigdy ich nie zuzyja (moze np przy eventach z legenda niech wyprawa kosztuje 100 pa albo nawet 500 i jakos tak to rozwiacac) sam zbieralem na eventy a okazuje sie ze eventy pa nie zuzywaja, plus teraz sie ma tego od groma przez stowarzyszenie gdzie jest zrodlo, darmowe przywiazanie itp.

Jak dla mnie jest sporo aktualnie robione, i lepiej zostawic sobie wiecej czasu na reworki czy planowane aktualizacje i robic to na spokojnie.

pozdrawiam

Predatorion
Posty: 178
Rejestracja: 20 gru 2013, o 23:52
Facebook: Okolice Rzeszowa

Re: Tygodnik PokeLife #132

Post autor: Predatorion »

Wyder, a co z wiśniami zakupionymi w formie prezentów? Skoro tylko wiśnie cofane były to możesz zobaczyć kto dostawał prezenty i oddać te wiśnie
ObrazekObrazekObrazek Obrazek

cailan
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2016, o 07:55

Re: Tygodnik PokeLife #132

Post autor: cailan »

lucyfer pisze:
3 sty 2020, o 17:31
Nie ma co komentować wisni bo to nic nie zmieni, ale ewidetnie warto albo zuzywac wszystkie nie zostawiajac ani jednego na eventy, albo nie uzywac zadnego to sie bedzie na plus. inaczej np ja jestem 100 wisni w plecy w porownaniu z innymi.

Swoja droga warto pomyslec o eventach, na ktorych mozna byloby zuzyc te wisnie, milion zielonych ktore dostaje sie za osiagniecia (i wszechstronnego, ktory nie powinien sie liczyc podobnie jak przy zoltych ale ewidentnie ktos nie pomyslal ani sekunde ze teraz latwo wbic 40% i nie warto robic tropki itd. - szkoda, ze niektorzy robili).
NIektorzy maja miliony tych wisni i nigdy ich nie zuzyja (moze np przy eventach z legenda niech wyprawa kosztuje 100 pa albo nawet 500 i jakos tak to rozwiacac) sam zbieralem na eventy a okazuje sie ze eventy pa nie zuzywaja, plus teraz sie ma tego od groma przez stowarzyszenie gdzie jest zrodlo, darmowe przywiazanie itp.

Jak dla mnie jest sporo aktualnie robione, i lepiej zostawic sobie wiecej czasu na reworki czy planowane aktualizacje i robic to na spokojnie.

pozdrawiam
Wszystko spoko tylko nie każdy ma maksymalną ilość PA żeby od wszystkich za wyprawe na legendę zabierać przykładowe 500 PA

Frashengird
Posty: 62
Rejestracja: 17 maja 2014, o 01:38

Re: Tygodnik PokeLife #132

Post autor: Frashengird »

Jak nie miałbyś 500 PA, zużyłbyś całość i tyle. Zresztą to była tylko sugestia.

Czy ja wiem czy nie opłacało się robić wypraw? 40% masz jako pierwszy. Teraz klikając w jedną dzicz zarabiasz więcej.
Choć, na razie mam tylko nadzieję, że dalszy bonus będzie dobry. Ja nadal chciałbym tam zobaczyć coś co pozwoliło by sprzedać pokemona za 100% treningu. Można by wtedy poszaleć ze zmianami w drużynie.

Awatar użytkownika
patryszka
Posty: 350
Rejestracja: 30 mar 2014, o 10:12

Re: Tygodnik PokeLife #132

Post autor: patryszka »

dałoby rade tak na szybko wprowadzić na targu i w poczcie kropki do liczb? czasem jak wyskakuje mi potwierdzenie czy przychodzi powiadomienie to musze sprawdzić, bo
50000000
50.000.000

od razu widac jaki rząd wielkosci, a czasem to mylące - przy wystawianiu na targ to samo, uciążliwe meh
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
dumbass
Posty: 133
Rejestracja: 18 kwie 2017, o 13:40

Re: Tygodnik PokeLife #132

Post autor: dumbass »

Czy tak duża zmiana powinna wchodzić po starcie sezonu czy przed? Wywraca to wszystko do góry nogami i nie ma szans się do tego dostosować w takim czasie.
Obrazek

mgr123
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2019, o 13:37

Re: Tygodnik PokeLife #132

Post autor: mgr123 »

lucyfer pisze:
3 sty 2020, o 17:31
Nie ma co komentować wisni bo to nic nie zmieni, ale ewidetnie warto albo zuzywac wszystkie nie zostawiajac ani jednego na eventy, albo nie uzywac zadnego to sie bedzie na plus. inaczej np ja jestem 100 wisni w plecy w porownaniu z innymi.

zgadzam sie ze nie warto tego komentowac bo ja osobiscie mam teraz ponad 1000 wisni w plecy

Shins
Posty: 3581
Rejestracja: 8 lis 2012, o 19:33

Re: Tygodnik PokeLife #132

Post autor: Shins »

mgr123 pisze:
3 sty 2020, o 23:16
lucyfer pisze:
3 sty 2020, o 17:31
Nie ma co komentować wisni bo to nic nie zmieni, ale ewidetnie warto albo zuzywac wszystkie nie zostawiajac ani jednego na eventy, albo nie uzywac zadnego to sie bedzie na plus. inaczej np ja jestem 100 wisni w plecy w porownaniu z innymi.

zgadzam sie ze nie warto tego komentowac bo ja osobiscie mam teraz ponad 1000 wisni w plecy

A jakim sposobem od sierpnia wbiłeś 1000 Wiśni?
Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.

arni13
Posty: 161
Rejestracja: 14 paź 2013, o 16:17

Re: Tygodnik PokeLife #132

Post autor: arni13 »

Saiseiya pisze:
3 sty 2020, o 21:15
dałoby rade tak na szybko wprowadzić na targu i w poczcie kropki do liczb? czasem jak wyskakuje mi potwierdzenie czy przychodzi powiadomienie to musze sprawdzić, bo
50000000
50.000.000

od razu widac jaki rząd wielkosci, a czasem to mylące - przy wystawianiu na targ to samo, uciążliwe meh
O tak!Bardzo by się to przydało ...

Awatar użytkownika
dumbass
Posty: 133
Rejestracja: 18 kwie 2017, o 13:40

Re: Tygodnik PokeLife #132

Post autor: dumbass »

Shins pisze:
3 sty 2020, o 23:21
mgr123 pisze:
3 sty 2020, o 23:16
lucyfer pisze:
3 sty 2020, o 17:31
Nie ma co komentować wisni bo to nic nie zmieni, ale ewidetnie warto albo zuzywac wszystkie nie zostawiajac ani jednego na eventy, albo nie uzywac zadnego to sie bedzie na plus. inaczej np ja jestem 100 wisni w plecy w porownaniu z innymi.

zgadzam sie ze nie warto tego komentowac bo ja osobiscie mam teraz ponad 1000 wisni w plecy

A jakim sposobem od sierpnia wbiłeś 1000 Wiśni?
Plan był dobry, ale potem pojawia się Shins i wszystko rujnuje.
Obrazek

Frashengird
Posty: 62
Rejestracja: 17 maja 2014, o 01:38

Re: Tygodnik PokeLife #132

Post autor: Frashengird »

dumbass pisze:
3 sty 2020, o 22:12
Czy tak duża zmiana powinna wchodzić po starcie sezonu czy przed? Wywraca to wszystko do góry nogami i nie ma szans się do tego dostosować w takim czasie.

Z rego co zrozumiałem moduły i specializacje nie działają teraz w lidze i prawdopodobnie nie będą działać do końca sezonu.

P.S.
Też chce znać przepis na mnożenie wiśni w takim tempie.

Cybcio
Posty: 155
Rejestracja: 1 lip 2014, o 23:17

Re: Tygodnik PokeLife #132

Post autor: Cybcio »

Liga
Jestem za zmiana już wogole głupota dla mnie jest ze za brak walki mam walkower a do tego jeszcze nie zaatakowany ma dodatkowe zwycięstwo.

grz22
Posty: 225
Rejestracja: 17 maja 2016, o 14:32

Re: Tygodnik PokeLife #132

Post autor: grz22 »

Cybcio pisze:
4 sty 2020, o 10:18
Liga
Jestem za zmiana już wogole głupota dla mnie jest ze za brak walki mam walkower a do tego jeszcze nie zaatakowany ma dodatkowe zwycięstwo.
Dokładnie- powinno zostać wprowadzone- obowiązek atakowania wszystkich- nie zrobisz tych 99 walk- spadasz z ligi

Awatar użytkownika
patryszka
Posty: 350
Rejestracja: 30 mar 2014, o 10:12

Re: Tygodnik PokeLife #132

Post autor: patryszka »

propozycja: modul, co zwiększa kase ze znalezisk w dziczy (tzn niektore dzicze mają opcje znalezienia kasy w nich np. Wulkan czy Pustynia Lodowa)

są z jagodami, z trenerami,z przedmiotami ewo itp - więc przydałby sie z tym takim czyms jeszcze
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Gedkrogulec
Posty: 22
Rejestracja: 23 lip 2019, o 08:55

Re: Tygodnik PokeLife #132

Post autor: Gedkrogulec »

Też wam tak laguje i nie możecie się zalogować?

arni13
Posty: 161
Rejestracja: 14 paź 2013, o 16:17

Re: Tygodnik PokeLife #132

Post autor: arni13 »

Takkk,bo są problemy z serwerem

ODPOWIEDZ