Tygodnik PokeLife #64

Cotygodniowe posty na temat PokeLife oraz postępu aktualizacji.
Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Tygodnik PokeLife #64

Post autor: Ethelnalen » 8 cze 2018, o 15:22

Niedostępne Pokemony w Dziczy

Jak pewnie zauważyliście na liście zmian, niedostępne Pokemony w Dziczy dostały lekkie zwiększenie szansy występowania w pewnych przypadkach. Postaram się wyjaśnić dlaczego i jak mocno w związku z tym, że niektórzy błędnie to interpretują.
To czy spotkacie Pokemona Niedostępnego nie jest połączone z normalnym spotkaniem Pokemona. Ma to swoją osobną szansę, która jest sprawdzana przed aktualnym wejściem do Dziczy (w której jest sprawdzane wylosowanie Pokemona lub wydarzenia), czyli w uproszczeniu:
Jeśli szansa równa X, wylosowano Niedostępnego Pokemona. Jeśli nie, przejdź do pliku dzicz/las.
Następnie jeśli zostanie wylosowane spotkanie Pokemona, odbywa się drugie losowanie, które wybiera jaki Pokemon się pokaże. Niektóre dzicze mają tylko 1 Pokemona niedostępnego, inne mogą mieć np. 5. Właśnie z tego wynikał problem - jeśli w Dziczy jest więcej niż jeden Pokemon, to szansa spotkania każdego z nich mocno malała. W Dziczy z jednym Pokemonem niedostępnym ta szansa wynosiła X, w Dziczy z 5 niedostępnymi, 0.2 X.
W ten sposób niektóre Pokemony stały się o wiele rzadsze niż inne niekoniecznie celowo.
Zmiana wprowadzona w tym Tygodniu zwiększa tą szansę dla Dziczy, w których występują więcej niż 2 niedostępne pokemony. Czyli
1 lub 2 nd Poki - X
3 lub 4 nd Poki - 2X
5 lub 6 nd Poków - 3x

Nadal będzie to trochę mniejsza szansa niż Dzicze z 1 niedostępnym ale jeśli byłoby to zrobione w stosunku 1 do 1, niektóre przedmioty stałyby się zbyt łatwe do zdobycia (np. z Gourgeista).

Przywrócenie opcji nadania Natur dla powracających graczy

Od czasu minięcia terminu tej opcji już kilka osób zgłaszało się do mnie pisząc, że dopiero co wrócili do gry i wylosowane natury kompletnie nie pasują do ich Pokemonów. W związku z tym po zastanowieniu zdecydowaliśmy się przywrócić możliwość nadania Natur dla powracających graczy. Jest to to samo, z czego wszyscy dotąd korzystali. Gracz może nadać wybór natury dla maksymalnie 12 Pokemonó pod dwoma ograniczeniami:
- konto istniało przed aktualizacją Natur
- Pokemon został złapany przed aktualizacją Natur
Przypominam, że jest to ta sama opcja co po aktualizacji, także jeśli ktoś już wykorzystał te 12 nadań wyboru nie otrzyma nowych i nie będzie widział tej opcji.
Każdy inny kto dopiero powrócił do gry lub nie wykorzystał wszystkich nadań wyborów może znaleźć tą opcję na samym dole Sali Treningowej.
Ta opcja nigdy więcej nie będzie resetowana, także jeśli ktoś zużyje wszystkie 12 nadań może o niej zapomnieć.

Możliwość zmiany Natury

Zmiana Natury jest problematyczna ze względu na fakt, że to tak jakby cecha charakteru Pokemona. Plus gdybyśmy dali możliwość zmieniania jej dowolnie nagle straciłaby swoją wagę i unikalność iii generalnie byłoby to dziwne.
Rozumiemy jednak jaki problem sprawia wylosowanie całkowicie złej natury, szczególnie na Pokemonie shiny którego nie można ot tak złapać innego. Dlatego też rozważamy z Nyaliną jak to rozwiązać. Obecnie mamy pewien pomysł, jeszcze go nie realizujemy ale przedstawię Wam o co by się opierał.

Przejdźmy więc do planu na system zmiany Natur.
Jakie są cele tego systemu:
- umożliwić zmianę Natury Pokemona, szczególnie w kwestii shiny
- nie dawać możliwości masowej zmiany Natur na zawołanie
- zniechęcić do zmieniania Natur lekką ręką na wysokopoziomowych Pokemonach
Co trzeba zrobić aby zmienić Naturę:
- zapłacić wysoką sumę Yen (1.000.000+)
- znaleźć "przedmiot Smaku" (nazwa tymczasowa) w Dziczy w podobny sposób co Okruchy LUB zapłacić dodatkowo w Punktach Zasług za "przedmiot Smaku"
- zgromadzić odpowiednią ilość Jagód (Białych? Lub tych od statystyk)
- oddać Pokemona do "Wychowawcy" (nie ten sam co ewolucja ale słowo pasuje) na długi czas 7-14 dni
Ograniczenia:
- Pokemon otrzyma Naturę losową z grupy czterech ograniczonych użytym "przedmiotem Smaku". Ale nie dostanie tej samej, więc jeśli ma już z tej grupy, to wybór będzie między trzema
- koszty mogą być zwiększone im wyższy poziom ma Pokemon aby zmiana natury u doświadczonego Pokemona była o wiele droższa
- można zmieniać Naturę jedynie jednego Pokemona na raz
- Pokemon jest całkowicie niedostępny podczas zmieniania Natury
- wysoki spadek przywiązania podczas zmiany?
- rozważamy możliwość przyspieszenia zmiany za PZ jednak to trochę przeczy celom tego systemu

Czyli w skrócie - oddajecie Pokemona na wychowanie na dłuższy czas, płacąc sume Yen oraz Jagód i określając jaką naturę chcecie za pomocą "przedmiotu Smaku", za który możecie zapłacić w PZ jeśli go nie znajdziecie/kupicie z Targu. Po tym dłuższym czasie dostajecie jedną z 4 Natur zależnie którego "przedmiotu Smaku" użyjecie.
Pomysł z "przedmiotem Smaku" pochodzi oczywiście z konsol, gdzie każda Natura ma przypisany ulubiony smak.

Bardzo chętnie usłyszymy Wasze opinie na ten temat!

Obecne planowane aktualizacje

Obecnie pracujemy nad:
- grafiki shiny Kalos
- aktualizacja regulaminu
- kilka technicznych zmian w kwestii emaili
Co jest zaplanowane na następne aktualizacje:
- na razie nic, zajmujemy się technicznymi sprawami oraz zaległymi drobnymi poprawkami

Pytania i odpowiedzi

Jak jest teraz zwiększany limit kupna PZ w Wymianie po usunięciu Filantropa?
- Nadal jest to określane z ilości wpłat dokonanych od początku istnienia konta ale wymagania zostały mocno zmniejszone i uproszczone. Dla osób, które wpłaciły mniej niż 50zł jest to 500 (wcześniej 250 było minimalnie), dla osób między 50zł i 100zł jest to 1500 oraz dla osób powyżej 100zł jest to 3000.

Ale Filantrop wliczał się do Wszechstronnego! I co teraz?
- Owszem, nie sprawdziłem dokładnie przy poprzednim Tygodniku. Nie zmienia to jednak nic z tym, że osiągnięcie zostało usunięte, także punkty we Wszechstronnym również zostaną odjęte.

W czym tkwi problem ze wrzuceniem Hali Wyzwań TERAZ?
- W tym, że mamy wobec niej pewne plany, które wymagają pracy. I nie mieliśmy czasu tego zacząć przed Sezonem. Nie wiemy kiedy damy ją ponownie do gry, na razie mamy sporo innych rzeczy do zrobienia.
Wszelkie problemy zgłaszać w Centrum Pomocy w grze, nie na PW na forum.

Awatar użytkownika
zaqwer

Re: Tygodnik PokeLife #64

Post autor: zaqwer » 8 cze 2018, o 15:30

Czyli Hali Wyzwań nie będzie ?

Amaranth

Post autor: Amaranth » 8 cze 2018, o 16:18

Ale Filantrop wliczał się do Wszechstronnego! I co teraz?
- Owszem, nie sprawdziłem dokładnie przy poprzednim Tygodniku. Nie zmienia to jednak nic z tym, że osiągnięcie zostało usunięte, także punkty we Wszechstronnym również zostaną odjęte.

Hmmm... Ethelnalen zdajesz sobie sprawę, że część ludzi zapłaciła te XXX gr., tylko po to by zdobyć +5 do osiągnięć wpływające na Wszechstronnego. W innym wypadku mogliby nie przelać nawet złotówki. Teraz z powodu zmiany dostawcy płatności (czy jak to zwał), zostanie te pięć punktów odjęte co może spowodować, że zmniejszy się poziom Wszechstronnego. Dla osób, które to osiągnięcie mają 30+ wbicie tych brakujących poziomów będzie trwało wiele tygodni.

Według mnie ta opcja jest, delikatnie mówiąc, mało sympatyczna.
Obrazek

Natsu133

Post autor: Natsu133 » 8 cze 2018, o 16:28

Nad Halą już nawet nie pracujecie, nieźle...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Nikkelow

Post autor: Nikkelow » 8 cze 2018, o 16:35

Ethelnalen pisze:Nadal będzie to trochę mniejsza szansa niż Dzicze z 1 niedostępnym ale jeśli byłoby to zrobione w stosunku 1 do 1, niektóre przedmioty stałyby się zbyt łatwe do zdobycia (np. z Gourgeista).
To i tak jest zadanie fest trudne jeszcze przed wprowadzeniem tego, bo gdyby nie było, miałabym już w plecaku z 5 przedmiotów od tego pokemona, a stan na około 20 spotkanych i pokonanych powyżej 51 poziomu to 0, więc teraz będzie jeszcze trudniej.

Co do zmiany natur dla tych, co niedawno wrócili do gry i przegapili aktualizację - zmiana płci też będzie możliwa?

Ciekawi mnie też opcja z tą zmianą natury, bo ciekawie brzmi. Może moja propozycja będzie wymagała za dużej ilości nowych rzeczy do wprowadzania, ale... czy nie lepiej będzie dodać specjalne jagody do tej zmiany? Bo tak trochę imo głupio będzie wyglądać, jak dam jagody na zwiększenie szybkości czy ataku, żeby zmienić naturę pokemonowi. Jest mnóstwo jagód w serii gier o pokemonach, a my mamy tutaj tylko kilka, można to jakoś wykorzystać. Nie wiem, czy jakoś by to wpłynęło na wygląd obecnych już jagód, bo na ten przykład, różowe mają wygląd pecha jagody, jednak jeśli chodzi o smak, to są słodkie, więc zwiększają ten atrybut u pokemona z naturą powiedzmy Jolly, który lubi słodkie jagody, ujemnym smakiem (ten, którego nie lubi pokemon z tą naturą) jest wytrawny (bardziej to tłumaczenie pasuje, niż suchy). A więc pecha jagoda dodaje smak słodki, odejmuje wytrawny = natura Jolly (według tabeli smaków po prawej stronie na tej stronie oraz według tabeli na tej stronie). Nie wiem, jak to inaczej przedstawić, ale według mnie to lepsze rozwiązanie, bowiem natur jest sporo, nie tylko 2-3 na pokemona jak w przypadku umiejętności, które od początku wprowadzenia tylko denerwują ludzi, kiedy je przelosowują na te same po 20 razy. Z naturami, jeśli będzie się czekało 7-14 dni na pokemona i jeśli mu w dodatku wylosuje nie tą, którą chce gracz, to nie oszukujmy się, ale nawet i kilka miesięcy będzie oddawał pokemona, bo będzie mu losować na zmianę natury i nie na tą, którą akurat u pokemona chce, a to wcale nie zachęca. Rozumiem, że nie ma być łatwo, bo natury są unikalne i na konsoli nie da się ich zmienić, ale jeśli już planujecie to dodać do gry, to żeby nie było to przysłowiowym "pain in the ass".

Gromash

Post autor: Gromash » 8 cze 2018, o 17:04

Nikkelow pisze: To i tak jest zadanie fest trudne jeszcze przed wprowadzeniem tego, bo gdyby nie było, miałabym już w plecaku z 5 przedmiotów od tego pokemona, a stan na około 20 spotkanych i pokonanych powyżej 51 poziomu to 0, więc teraz będzie jeszcze trudniej.
Akurat teraz jest łatwiej niż było. W tej dziczy gdzie są te Gourgeisty to jak patrze jest 6 niedostępnych poków - 4 Gourgeisty, Treneveant i Aegislash. Przedtem miałaś szansę na Gourgeista (4/6)X, teraz jako ze jest tam 6 niedostępnych poków szansa na spotkanie niedostępnego wynosi 3X, a więc na Gourgeista wynosi chyba 2X jeśli dobrze liczę, czyli jest 3 razy większa. Oczywiście jeśli wszystko dobrze rozumuję.

Awatar użytkownika
bobr77

Post autor: bobr77 » 8 cze 2018, o 17:09

to nowe wyświetlanie ogłoszeń jest bez sensu

WCZEŚNIEJ - widziałem na czerwono że jest nowe, klikałem jak mialem czas i czytalem przeciez bylo to jasne wyraźne i czytelne

TERAZ - wyskakuje na mnie ogłoszenie, zamykam je ( bo np nie mam czasu ) i klikam sobie co tam chce, zapominam o nim i wychodze z gry - w konsekwencji nie czytam go bo zapomnialem a nic mi o tym nie przypomina
Ukradli mi pokemony

DragonMaster

Post autor: DragonMaster » 8 cze 2018, o 18:30

Można prosić aby dostać możliwość wyboru sposobu wyświetlania nowych ogłoszeń w ustawieniach konta ?

Awatar użytkownika
XYuri

Post autor: XYuri » 8 cze 2018, o 19:05

Amaranth pisze:Ale Filantrop wliczał się do Wszechstronnego! I co teraz?

Hmmm... Ethelnalen zdajesz sobie sprawę, że część ludzi zapłaciła te XXX gr., tylko po to by zdobyć +5 do osiągnięć wpływające na Wszechstronnego. W innym wypadku mogliby nie przelać nawet złotówki. Teraz z powodu zmiany dostawcy płatności (czy jak to zwał), zostanie te pięć punktów odjęte co może spowodować, że zmniejszy się poziom Wszechstronnego. Dla osób, które to osiągnięcie mają 30+ wbicie tych brakujących poziomów będzie trwało wiele tygodni.

Jak Amaranth mówi, człowiek (ja, no) się spinał, żeby dobić filantropa do 4ki swego czasu, teraz ~3 dni temu skończyłem bić Kalos na 3, tragiczny region no ale warto było wpakować w limity (dzienna strata!) niemało Yen żeby zrobić tropiciela na trzy i wszechstronnego podnieść o punkcik, a jak teraz sobie czyta że w sumie to część tego na co wydawał PLNy kiedyś mu zabierają, że yeny i czas poświęcał teraz, wyrzucił w błoto, to ten.

Dawno żadna zmiana/pomysł nie była tak zniechęcający.

Haxiu

Post autor: Haxiu » 8 cze 2018, o 21:14

Amaranth pisze:Ale Filantrop wliczał się do Wszechstronnego! I co teraz?

Amaranth ma tutaj rację. Aktualnie mam 369/370 wszechstronnego. Coś tam filantropa miałem wbite, Odjęcie tych punktów niestety wyzwoli u mnie ból pewnej części ciała...
Nie za bardzo gdzie mam już odrobić te punkty... Znowu popieram Amarantha, odjęcie tych punktów cofa mnie o kilka dobrych tygodni... I dziesiątki tysięcy wypraw, jeśli nie setki...

Może by to przenieść jak stary ranking a la "Kolekcjonerskie".

Tym bardziej, że to osiągnięcie dotyka realnych, często ciężko zarobionych pieniążków.

Awatar użytkownika
sider3000

Post autor: sider3000 » 8 cze 2018, o 23:59

Ja generalnie jestem za tym by to osiągnięcie przywrócić bo faktycznie będzie o to płacz (i to słuszny). Zwiększenie limitu w wymianie za wbicie go można zamienić na zwiększenie ilości nne do wypicia dziennie czy coś i problem rozwiązany. Gracze płacili za to realne pieniądze więc jest to nie fair im to odbierać
Obrazek

triko

Post autor: triko » 9 cze 2018, o 07:04

a czy mogli byście dodać jakiś licznik tych punktów klasyfikacji?

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Post autor: Ethelnalen » 9 cze 2018, o 10:51

triko, miałem to zrobić w sumie wcześniej, dopisałem sobie do listy żeby nie zapomnieć.

Co do tego Filantropa. Rozumiem że szkoda tych punktów Wszechstronnego ale nie chce żeby to osiągnięcie zostało jako bonus, tym bardziej dlatego, żeby nikt nie czuł się zmuszony do wpłacenia żeby dostać te kilka punktów. Jeśli Filantrop był Waszym celem przy wpłacaniu, no nie wziąłem pod uwagę że ktoś mógł tak robić. Nadal mieliście z tego Punkty Zasług i wszystko także nie jest aż tak źle.
Pomyślę z Nyaliną czy nie dodać Wam czegoś tak w bonusie za usunięcie tego osiągnięcia. Ale na pewno nie będzie Filantropa już w ogóle, nawet w eventowych osiągnięciach.

bobr77, DragonMaster - nie, nie będzie takiej opcji. Ogłoszenia zawsze można sprawdzić w zakładce Inne -> Ogłoszenia, tu nic się nie zmieniło.

Awatar użytkownika
krissq2502

Post autor: krissq2502 » 9 cze 2018, o 11:18

co do tej zmiany natur jeżeli chcecie żeby to było losowe to za dużo zachodu i lepiej by to był jeden przedmiot za pz/Y w rozsądnej cenie tak jak przy umiejętności. Chociaż też losowość przy takiej ilości natur też nie jest moim zdaniem dobra i można by się było pokusić by dać wybór, a ograniczyć to nie tylko ceną, a może jakąś blokadą na jakiś umowny czas przed następną zmianą?
Po prostu oponuje za jak najprostszym rozwiązaniem bez losowości, z opcją tak jak wspomniałeś zabezpieczenia przed nadużyciem.

Awatar użytkownika
Shaybus

Post autor: Shaybus » 9 cze 2018, o 12:00

Ethelnalen pisze: Jeśli Filantrop był Waszym celem przy wpłacaniu, no nie wziąłem pod uwagę że ktoś mógł tak robić. Nadal mieliście z tego Punkty Zasług i wszystko także nie jest aż tak źle.
Mnie to tam osobiście wsio ryba z tym filantropem, ale w osiągnięciu było wpisane, że daje boost i wlicza się do wszechstronnego, więc tak trochę słabo nie wziąć pod uwagę, że ktoś mógł chcieć to nabijać. W ogóle słabo to wygląda z perspektywy gracza, kiedy jest napisane, że tyle i tyle pieniążka daje taki i taki bonus, a potem ten bonus znika i jest to skwitowane tym, że nie jest aż tak źle.
Nie zrozum mnie źle, ja tu nie próbuję wpływać na decyzję czy whatever, zdaję sobie też sprawę, że Wy jako admini na pewno zmęczeni jesteście ciągłym bólem tyłka graczy, często pewnie bezpodstawnym czy zwyczajnie durnym - ale to tutaj? Nawet nie będę kończył.

Inna sprawa to te natury, też nie do końca ogarniam po co taki effort, to tylko stówka w te i we te, po co dawać opcję zmieniania tego, skoro to taka wyjątkowa i oryginalna cecha. Jest sporo wyjątkowych i oryginalnych poków na pl, a jakoś nie ma takiej opcji w grze, że sobie zapłacę tutaj, pomacham tyle i tyle w pracy, zaopiekuję się tym i tym przez tyle i tyle, wydropię specjalne części i zbuduję sobie inkubator i potem może mi się munchlax wykluje. Ja wiem, dwie różne rzeczy, ale skoro 1% z wszechstronnego za filantropa to jest pikuś i gracze mają z tym dilować, to dlaczego punkty z natur nie są identycznym pikusiem? Całkiem już nie ogarniam kierunku w jakim grę pchać próbujecie. Niemniej jednak powodzenia z tym i sukcesu życzę! Poważnie mówię, potrzebne będzie.

Awatar użytkownika
XYuri

Post autor: XYuri » 9 cze 2018, o 16:09

Ethelnalen pisze:Jeśli Filantrop był Waszym celem przy wpłacaniu, no nie wziąłem pod uwagę że ktoś mógł tak robić. Nadal mieliście z tego Punkty Zasług i wszystko także nie jest aż tak źle.
Pomyślę z Nyaliną czy nie dodać Wam czegoś tak w bonusie za usunięcie tego osiągnięcia. Ale na pewno nie będzie Filantropa już w ogóle, nawet w eventowych osiągnięciach.
No nie jest aż tak źle, więcej czasu wolnego teraz będę miał i w ogóle, dziękuje Ci za wsparcie w rzuceniu nałogu : )

Rehki

Post autor: Rehki » 9 cze 2018, o 19:18

To ze Ethel usunal filantropa nic nie zmienia, bo wszyscy go maja usunietego, wiec max wszechstronny tez jest mniejszy o te 4-5pkt, wiec jestescie tak samo blisko celu jak byliscie wczesniej :D
madry ja.

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Post autor: Ethelnalen » 9 cze 2018, o 19:36

XYuri, miałem na myśli to, że przy zakupie płacisz za Punkty Zasług, ten postęp osiągnięcia to taki bonus. Jak dla mnie nie powinno go być od początku no ale zawsze był problem, że co jeśli usuniemy. Tak czy inaczej według mnie na dłuższą metę usunięcie go wyjdzie wszystkim na dobre, bo nie dość że było one trochę nie fair, to jeszcze wyglądało dziwnie dla nowych graczy, którzy wchodzili i widzieli że jedno z osiągnięć muszą dosłownie kupić.

Przyznaję, że mogłem Was wcześniej uprzedzić i przygotować już wcześniej coś w zamian (wiadomo że nic co by zastąpiło to 1:1 no ale jako bonus za stratę punktów).

Amaranth

Post autor: Amaranth » 9 cze 2018, o 20:47

Ethelnalen pisze:XYuri, miałem na myśli to, że przy zakupie płacisz za Punkty Zasług, ten postęp osiągnięcia to taki bonus. Jak dla mnie nie powinno go być od początku no ale zawsze był problem, że co jeśli usuniemy. Tak czy inaczej według mnie na dłuższą metę usunięcie go wyjdzie wszystkim na dobre, bo nie dość że było one trochę nie fair, to jeszcze wyglądało dziwnie dla nowych graczy, którzy wchodzili i widzieli że jedno z osiągnięć muszą dosłownie kupić.

Przyznaję, że mogłem Was wcześniej uprzedzić i przygotować już wcześniej coś w zamian (wiadomo że nic co by zastąpiło to 1:1 no ale jako bonus za stratę punktów).
A co z drugim osiągnięciem do kupienia o nazwie "Mam Gest"? Ono już jest w porządku. Wymaga raptem przelewu na 500 PLN i oprócz bonusu do złapania poka +10% wlicza się do wszechstronnego - może też wyrzućmy? :P

Może zamiast odbierać go osobom, które z takich czy innych pobudek wbiły 5 poziom Filanropa, przenieście go jak stary ranking do "(kolekcjonerskie)". Nikt nie starci tego co zdobył a nowi gracze będą wiedzieli, że nie da się go zdobyć. Było w przeszłości i jest bonusem dla starych wyjadaczy :) Taka luźna propozycja.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Post autor: Ethelnalen » 9 cze 2018, o 21:04

Mam Gest na pewno nie wlicza się do wszechstronnego (sprawdziłem też w tym momencie żeby się upewnić) i jego jedyny bonus to mała szansa złapania. Plus nie zlicza wpłat.

Awatar użytkownika
Wolfie

Post autor: Wolfie » 10 cze 2018, o 16:10

Mam pytanie odnosnie tego czy mozna jakoś sprawdzić czy sama nadałam pokemonowi umiejetnosc i nature(togekiss z 2015 roku), bo własnie chciałam go wziac do teamu, ale paczę że ma wszytsko już wybrane, a wszystkie inne pokemony wygrane w evencie jakie mam w schowku mają opcje wyboru
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Yamishi Yukihyo

Post autor: Yamishi Yukihyo » 11 cze 2018, o 01:36

Co ze zmianą nicku? Długo mnie nie było, ileś tam lat temu było mówione, że coś się w tej kwestii zrobi, ale nadal nie widzę opcji, a ten mój dziwny nick boli nadal ;_;

Awatar użytkownika
Nikkelow

Post autor: Nikkelow » 11 cze 2018, o 04:30

Mam gest nigdy nie wliczał się do wszechstronnego lol. Za filantropem nie płaczę, choć miałam prawie 2k wydane na grę i maksymalny poziom, byle coś było robione do przodu w grze, choć informacji o stowach nie widać, a w końcu by się one przydały.

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Post autor: Ethelnalen » 11 cze 2018, o 11:12

Wolfie, nie wszystkie z eventów dostawały odgórnie wybór - tylko te, których gatunek jest ekskluzywny do eventów.

Yamishi Yukihyo, będę się tym zajmował kiedy będą zrobione płatności i regulamin.

Slawek86

Post autor: Slawek86 » 13 cze 2018, o 11:34

Wiem, że może nie tutaj ale będzie najszybciej przeczytane.

Czy istnieje możliwość wprowadzenia przy przedmiotach do trzymania aby przy ich rozkładaniu można było wybierać większą liczbę przedmiotów od razu do rozkładu ? ( chodzi oczywiście o przedmioty tego samego typu) Dzisiaj rozkładałem przedmioty, niektórych miałem po 8 szt i jest to męczące za każdym razem ich szukać i klikać.

Zablokowany