Tygodnik PokeLife #32

Cotygodniowe posty na temat PokeLife oraz postępu aktualizacji.
Awatar użytkownika
Nyalina
Posty: 1685
Rejestracja: 2 paź 2012, o 19:35
Facebook: Hoenn

Tygodnik PokeLife #32

Post autor: Nyalina »

Bum! Uznałam, że lepiej będzie trochę bardziej zarwać nockę i tygodnik napisać tej nocy, niż przedłużać aż do kolejnego wieczoru. Przygotowania i pisanie wątku z wynikami (Tutaj)przedłużyło się znaaaacznie bardziej niż planowałam, więc pewnie przy następnym regulaminy wysyłania prac będą zrewidowane, by mi oszczędzić niepotrzebnej roboty. Z góry przepraszam za wszelakie błędy, ale godzina już niemłoda. No i przepraszam za opóźnienie. Życie.

Moda na ataki odcinek 458973488
Jak wygląda sprawa z atakami? Zostało: poprawić kilka drobnych już błędów, wytropić błędy które były zgłoszone, byście w nich pomogli, ustalić wartości spornych ataków wedle waszych testów, poprawić trzy pliki z gry, które odwołują się do ataków i wrzucić całą aktualkę (tak, postaramy się dać znać odpowiednio wcześniej kiedy gra i czy będzie nieczynna). To ostatnie oszacowaliśmy z Ethelem na 13 tydzień b.r. lub awaryjny 14ty w razie krzaków.

Tygodnik chory?
W przyszłym tygodniu (na cały tydzień) biorę urlop "wypoczynkowo - zdrowotny" więc nie wiem czy tygodnik się pojawi. Stąd też 13/14 tydzień, a nie 12/13 w akapicie powyżej. Mam nadzieję, że nie będę miała konieczności przedłużać i obędzie się bez komplikacji :)

Co jeszcze się działo w ciągu ostatniego tygodnia?
Skończyłam testować ataki, sprawdziliśmy konkurs i podaliśmy wyniki, przygotowaliśmy plan jak ogarnąć trochę zaniedbane forum, rozdaliśmy wam obiecane 10 wiśni plus wykonaliśmy konferencję. Szczegóły poniżej.

Konferencja tygodnika #1
A co to je? A na co to komu? Postanowiłam trochę uporządkować wasze pytania. Te na które znam odpowiedź "od ręki" zawrę w następującym po nim tygodniku. Te które muszą poczekać na naradę lub decyzję Oaka odłożę "na kupkę". Jak kupka urośnie zwołam konferencję, obgadamy sprawy i pojawi się akapit jak ten właśnie. A więc porcja pierwsza:
Czy w najbliższej przyszłości planujecie dodać system pingowania userów na forum? Wtedy nie byłoby problemów z komunikacją na forum, bo wystarczyłoby kogoś zawołać do tematu, np. jakiegoś moda, albo kolegę, bo otrzymałby powiadomienie o tym, że w tym i tym temacie ktoś go wspomniał.
Nie, nie planujemy obecnie skupiać się na tego typu dodatkach na forum. Nie wykluczamy jednak tego gdy zajdzie jakaś potrzeba zmian np. skryptu.
czy dalej jest planowane aby pokemon mógł miec tylko max 2 ruchy statusowe ?
Ustaliliśmy, że jeśli pojawią się zmiany to z pewnością po tej lidze, która się zbliża. Niestety nie jesteśmy w stanie odpowiednio sprawdzić jak po obecnych zmianach będzie zachowywała się rozgrywka. Dlatego zdegradowaliśmy ten pomysł do jednego z wyjść awaryjnych w razie dalszych problemów w lidze.
I druga sprawa, czy planujecie coś zrobić z prywatnymi wiadomościami i powiadomieniami w grze, żeby te nowe były jakoś wyróżnione? Przy wielu wiadomościach/powiadomieniach nie da się po wejściu w nie zorientować, które są nowe, a które stare, jeśli nie zwraca się uwagi na cyferkę w otrzymanej ilości.
Tak. Najpewniej wprowadzimy to razem z innymi nowościami, którą to "małą paczkę z usprawnieniami gry" mamy zaplanowaną w planerze.
Czy myśleliście nad cooldownem grup shiny? Czytaj zablokowaniem możliwości żeby po grupie zubatów, 30 minut później pojawiła się następna, inna, grupa?
Przykład - wczoraj była grupa zubatów, została wyłapana. 1 szukanie nic, 2 szukanie następna grupa zubatów.
2 dni temu grupa parasów - wyłapana. 1 szukanie nic, 2 szukanie nic, 3 szukanie paras etc
Tak. Sytuacja jak wyżej, czyli dołączenie do paczuszki.
Czy dałoby radę poprawić jakoś system poleconych? Może name'y? Albo dokładniejszy progress poziomowy? Żeby można było faktycznie kogoś przykładowo wynagrodzić postępami albo dobrej osobie dać zniżkę na poka w zamian za konto z mojego linku? Może jakiś bonus dla osoby która zakłada konto z czyjegoś linku? Np. po jednym dopalaczu albo jakiś inny skromny prezent który by dostawała ta osoba jeżeli nie przez założenie linku to np. od osoby dla której ten link zakłada?
Sprawa jest bardzo problematyczna i nie wiemy czy uda się znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie. Nie możemy w żaden sposób ujawnić kto jest poleconym. Więc wszelkie pomysły jakie się pojawiają z waszej strony są niemożliwe do wykonania. Druga kwestia która utrudnia jest taka, by granie bez rejestracji poprzez link polecony było opłacalne względem "poleconych". Bardzo chętnie byśmy dali taką opcję, ale nie mamy pomysłu na rozgryzienie tego. Jeśli macie jakieś pomysły to śmiało piszcie.
Czy jest rozważane w jakiś sposób karanie graczy za pisanie fake alertów o shiny na ogólnym chatcie?
Będziemy poprawiać regulaminy czatu, forum itd (poza grą) i będziemy to wtedy rozważać czy i jak zawrzeć to w nim. Osobiście jestem temu bardzo przychylna. Co do szerszej sprawy czatu to tu także planujemy pewne zmiany, ale nie sądzę bym mogła wam zdradzić cokolwiek na obecnym etapie. Może dowiecie się nawet gdybyśmy się zdecydowali dopiero jak wprowadzimy w życie.


Pytania i odpowiedzi
kiedy mniej więcej będzie Kalos?
Jejku ile można to samo wałkować :D Kalos jest zaplanowane po dwóch dużych aktualkach atakach i stowarzyszeniach. I dwóch małych (jedna z nich to wyżej wspominana paczuszka). Nie ma mniej więcej. Jest zbyt wiele czynników byśmy mogli podawać "mniej więcej". Jest w planach po prostu. Jak będziemy się zabierać to będę tutaj informować o postępach.
Pisz do Ethela(...)
Tak, wiem że to nie pytanie, tylko to zwróciło moją uwagę. Ethel nie zajmuje się już tego typu sprawami i jest tu tylko w celu ukończenia aktualki ataków jak obiecał. Na chwilę obecną Saira tym się zajmuje. Zdaję sobie sprawę, że post był złośliwy i sarkastyczny, aczkolwiek w takich sytuacjach jak opisane w postach okalających tenże najlepiej screenować i podesłać go na Centrum Pomocy, lub zgłosić sytuację z podaniem godziny i miejsca. Sprawa zostanie wtedy rozpatrzona przez administrację.
Pytanie o atak belly drum, czy będzie on już ostatecznie działał tak jak jest to opisane w zestawieniu czy planowane są jeszcze jakieś modyfikacje oraz czy ten atak będzie jednorazowy?
Tak będzie działał i nie będzie jednorazowy. A coś nie tak?
W pierwszym tygodniku który byl na początku lipca tamtego roku został przez was zaczęty temat stowarzyszeń i przez kilka tygodników kontynuowany a potem nagle urwany. Więc mam pytanie kiedy aktualka stowarzyszeń i czy w ogóle będzie bo mam wrażenie jakby trafiła ona na śmietnik. Jeśli już będzie to czy w tym roku bo mamy już połowę marca a ataki jeszcze nie wprowadzone no i jeszcze Kalos w planach było więc obstawiam że jednej z tych rzeczy nie zrobicie.
Nie wiem jak często i 'bardzo" są prace nad ta aktualizacją, ale pracowaliśmy nad nią od lipca i przez jakiś czas w grudniu nawet dołączyłam aktywnie do prac. Po prostu czasem natrafiał Oak na błędy, które go trzymały zdecydowanie za długo stopując wszystko. Wczoraj rozmawialiśmy o możliwej opcji wspierania nowych graczy/członków i pomysł jest wstępnie zaakceptowany. Nad tym głównie teraz siedzi Oak właśnie. Zdaję sobie sprawę jak to z boku wygląda, ale już zaczęliśmy myśleć o otwartych testach. Wszystkie trzy rzeczy, które wymieniłeś są w planach na to półrocze.
Chyba w grudniu sam Oak pisał, że ataki idą równolegle ze stowarzyszeniami, a ktoś trzeci coś dłubie przy Kalos.
Tak to idzie. Ethel siedzi tylko w atakach. Oak głównie w stowach (aczkolwiek nie może go nie być, jak co poniektórym się wydaje i często też musi być w różnych czasem dziwnych miejscach). Ja wszędzie.
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Rehki
Posty: 697
Rejestracja: 16 wrz 2013, o 14:09

Re: Tygodnik PokeLife #32

Post autor: Rehki »

Nie możemy w żaden sposób ujawnić kto jest poleconym
Dlaczego?

Shins
Posty: 3583
Rejestracja: 8 lis 2012, o 19:33

Re: Tygodnik PokeLife #32

Post autor: Shins »

@UP To jest w sumie dobre pytanie xD
Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.

dominikcolo
Posty: 306
Rejestracja: 14 lip 2015, o 16:41
Facebook: tam gdzie jestem

Re: Tygodnik PokeLife #32

Post autor: dominikcolo »

Aczy kalos zostanie wprowadzone razem z megaewolucjami czy najpierw wprowadzą kalos a za jakieś sto lat megaewolucje ?
jestem na forum ale nie teraz. Ratujmy MAGIKARPIE

miszczus
Posty: 363
Rejestracja: 24 lut 2013, o 17:32

Re: Tygodnik PokeLife #32

Post autor: miszczus »

1) Dobrze by było żeby pojawiało się ogłoszenie w grze że jest tygodnik, bo niektórzy mają klapki na oczach i są przekonani że od dawna nie było żadnego tygodnika, dziwiąc się jednocześnie o czym gracz x i x rozmawia.

2) Ucina raporty w lidze jak walki są przydługie.

3) Odnośnie poleconych fajnie by było jeżeli nie za darmo to za jakieś grosze (dla lepiej rozwiniętych kont - celowo używam słowa kont nie graczy, żeby nie było to odebrane jako obraza względem osób) była dostępna jakaś mała paczuszka z podarunkiem - żółte napoje, żółte jagody, niebieskie jagody, księga jagód... Coś skromnego, nie ważącego na grze...

Może na wzór Asha pikachu z zablokowaną możliwością sprzedaży i możliwością ewo, jakieś przysmaki... Taki zestaw startowy mający na celu ułatwienie rozgrywki. Może fiolety? Kapsułki? Bonus do łapania przez x dni? Dopalacz I poziomu? Może w momencie otrzymania przyspieszona regeneracja pa / łapanie - kumulacja dopalaczy?

Tak żeby gracz który się rejestruje czuł że też na tym zyskuje.

Odnoszę się tutaj do gracza (X - celowo nie podam nicku), który w swoim opisie posiada link i rzekomo za wbicie xx poziomu z jego linku daje xx pztów danemu graczowi który tego dokonał.
Tak to ma wyglądać?

4) W kontekście wyników konkursu również ogłoszenie w grze by nie zawadziło. Dobrze by było dostać notkę i w tym zakresie skoro była informacja że jest organizowany :)

Dziękuję za odpowiedzi na pytania które zadałem wcześniej =)

Awatar użytkownika
Profesor Oak
Administrator
Posty: 824
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 18:13

Re: Tygodnik PokeLife #32

Post autor: Profesor Oak »

miszczus pisze:2) Ucina raporty w lidze jak walki są przydługie.
Powinno być już ok, przy ostatniej poprawce, nadpisała się z kolei inna stara poprawka i przez to błąd wrócił.
Pamiętaj, administracja nigdy nie prosi o podanie hasła do konta.

miszczus
Posty: 363
Rejestracja: 24 lut 2013, o 17:32

Re: Tygodnik PokeLife #32

Post autor: miszczus »

u mnie działa, sprawdziłem właśnie :)

codebreaker
Posty: 360
Rejestracja: 17 lis 2012, o 22:06

Re: Tygodnik PokeLife #32

Post autor: codebreaker »

Rehki pisze:
Nie możemy w żaden sposób ujawnić kto jest poleconym
Dlaczego?
Dlatego, żeby go nie nękać by zrobił przelew? :lol:

Awatar użytkownika
KradneDzieci
Posty: 167
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 11:01

Re: Tygodnik PokeLife #32

Post autor: KradneDzieci »

Propsuję <3
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
januszjanusz
Posty: 14
Rejestracja: 2 lut 2016, o 19:16

Re: Tygodnik PokeLife #32

Post autor: januszjanusz »

Co do poleconych.
Mam taki pomysł
Polecający miałby w jakiejś specjalnej grupie x pokemonów na 5 Lvl i ten rejestrujący się mógłby wybrać albo poka od poleconego z jego specjalnej grupy albo startera. A gdyby polecajacy nie miałby już poków w tej grupie to miałby tylko startery.

Awatar użytkownika
Sider
Posty: 131
Rejestracja: 15 sie 2014, o 10:30
Facebook: Kanto

Re: Tygodnik PokeLife #32

Post autor: Sider »

A czy będzie może zaktualizowany chat, coby nie przewijało go automatycznie do najświeższego wpisu, gdy takowy się pojawi? Dość często chce się przeczytać wypociny innych coby "być w temacie", lub sprawdzić odpowiedź na pytanie, na które już się odpowiedziało kilka chwil wcześniej, a przez to autoprzewijanie jest to uciążliwe (zwłaszcza jak ktoś spami emotkami, itp.)
Obrazek

Awatar użytkownika
Egzor
Posty: 540
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 17:10

Re: Tygodnik PokeLife #32

Post autor: Egzor »

Czy da się poprawić, aby po użyciu jakiegoś przedmiotu nie przeskakiwało na pierwszą stronę?

Przykład:
Daję 1 czerwoną jagodę dla danego poksa, przeskakuje mi na użytkowe.
Wszystko tanie jak barszcz!
https://pokelife.pl/forum/viewtopic.php?f=58&t=70879

Zapraszam do rejestracji z mojego linku referencyjnego. Gwarantuję dożywotnią pomoc w kwestii gry i rozwoju konta. Co ja mam z tego? Drobne upominki, jeśli wbijecie odpowiedni lvl.

locant
Posty: 3
Rejestracja: 3 sie 2016, o 21:42

Re: Tygodnik PokeLife #32

Post autor: locant »

Błąd w wyborze starterów na Sinnoh. Nie da się wybrac piplupa. Wiele osób ma ten problem. do naprawy.

Awatar użytkownika
Nikkelow
Posty: 1726
Rejestracja: 18 mar 2014, o 08:18

Re: Tygodnik PokeLife #32

Post autor: Nikkelow »

Egzor, zgłaszałam to dawno temu. Dział błędów jest chyba omijany szerokim łukiem, jeśli to "nic co nie przeszkadza w grze". Tak samo, jak denerwujące sprzedawanie przedmiotów regionalnych.

Satoshi007
Posty: 531
Rejestracja: 15 sie 2014, o 00:02

Re: Tygodnik PokeLife #32

Post autor: Satoshi007 »

I brak podglądu liczby baterii z poziomu plecaka ale zepsuć grę przez aktualizację ataków to mają czas.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Yosuke
Posty: 466
Rejestracja: 1 lip 2015, o 18:58

Re: Tygodnik PokeLife #32

Post autor: Yosuke »

A ja sie odniose do tego co bylo kiedys napisane w tygodniku... Zostanie w koncu wprowadzona mozliwosc zmiany nicku?
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek

miszczus
Posty: 363
Rejestracja: 24 lut 2013, o 17:32

Re: Tygodnik PokeLife #32

Post autor: miszczus »

mattc pisze:A ja sie odniose do tego co bylo kiedys napisane w tygodniku... Zostanie w koncu wprowadzona mozliwosc zmiany nicku?
o to to byłoby super ;)


edit czy tak powinno być że użycie max repela nie dodaje się do osiągnięcia?

Dobre perfumy
Poziom: 6
Użytych Repeli/Tepeli (dowolnego rodzaju)
882 / 1000

i po kupnie 2x max repeli dalej jest tyle samo...
szkoda że dopiero teraz zauważyłem, bo masę tego używałem ostatnio =)

Maokai
Posty: 60
Rejestracja: 28 mar 2016, o 13:59

Re: Tygodnik PokeLife #32

Post autor: Maokai »

Co z eventem wielkanocnym?

Awatar użytkownika
Saira
Posty: 115
Rejestracja: 22 sty 2017, o 13:59

Re: Tygodnik PokeLife #32

Post autor: Saira »

Event wielkanocny będzie tak jak planowano.
1. Jestem kobietą i należy się do mnie zwracać w formie żeńskiej.
2. Przejęłam wszystkie obowiązki Ethela, z wszelkimi problemami proszę zwracać się do mnie.
3. Jeśli nie odpisuje w jakimś wątku, to prawdopodobnie dlatego, że nie zauważyłam, iż powinnam odpisać. Jeśli zależy Wam na jakimś odpisie z mojej strony, możecie przysyłać mi link do tematu na PW, postaram się odpisać w danym wątku.
4. To, że gdzieś nie piszę (np na czacie), nie oznacza, że go nie widzę i nie pilnuję.

Satoshi007
Posty: 531
Rejestracja: 15 sie 2014, o 00:02

Re: Tygodnik PokeLife #32

Post autor: Satoshi007 »

Czy będą sh pokedzieci czy znów nie bo "psuje rynek"?
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
koxin
Posty: 95
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 19:35

Re: Tygodnik PokeLife #32

Post autor: koxin »

Dobre pytanie
Obrazek

Awatar użytkownika
Saira
Posty: 115
Rejestracja: 22 sty 2017, o 13:59

Re: Tygodnik PokeLife #32

Post autor: Saira »

Co do pokedzieci to nie jest jeszcze ustalone.
1. Jestem kobietą i należy się do mnie zwracać w formie żeńskiej.
2. Przejęłam wszystkie obowiązki Ethela, z wszelkimi problemami proszę zwracać się do mnie.
3. Jeśli nie odpisuje w jakimś wątku, to prawdopodobnie dlatego, że nie zauważyłam, iż powinnam odpisać. Jeśli zależy Wam na jakimś odpisie z mojej strony, możecie przysyłać mi link do tematu na PW, postaram się odpisać w danym wątku.
4. To, że gdzieś nie piszę (np na czacie), nie oznacza, że go nie widzę i nie pilnuję.

Shins
Posty: 3583
Rejestracja: 8 lis 2012, o 19:33

Re: Tygodnik PokeLife #32

Post autor: Shins »

Saira pisze:Co do pokedzieci to nie jest jeszcze ustalone.
Dajcie pokedzieci. Przynajmniej te, których ewolucji w wersji shiny nie można zdobyć.
Ludzie! Używajcie znaków przestankowych poprawnie. Przed nimi nie ma przerwy, a po nich jest. Nie na odwrót!

Expie poki do 80 poziomu za PZ lub za Y (zwykłe i shiny), bez ewo przez przedmioty.

miszczus
Posty: 363
Rejestracja: 24 lut 2013, o 17:32

Re: Tygodnik PokeLife #32

Post autor: miszczus »

Saira pisze:Co do pokedzieci to nie jest jeszcze ustalone.
dobrze by było żeby shiny magmar jak już raz na parę miesięcy złapał miał rozsądną cenę, a nie sprzedawał się za mniej niż gastly i to jeszcze w bółach

tak samo electrivire / electabuzz i parę innych...

danie komuś coś prawie za darmo sprawi że tego poka już nikt nie kupi

Awatar użytkownika
Hipotermia
Posty: 3451
Rejestracja: 26 gru 2012, o 05:01

Re: Tygodnik PokeLife #32

Post autor: Hipotermia »

Dawanie pokemonów, które można złapać zawsze było durnotą ;]

Lucario, Togekiss ok - rozdawać raz do roku, bo ich się nigdzie nie dostanie, Magmary czy Roserade za darmo, przez co nikt ich złapanych za "rozsądną" jak na ich wartość bojową ceny w życiu nie chciał kupić.

Satoshi007
Posty: 531
Rejestracja: 15 sie 2014, o 00:02

Re: Tygodnik PokeLife #32

Post autor: Satoshi007 »

Może i durnota ale zawsze cieszyło jak małym nakładem sił, dynie/jajka można było otrzymać jakiegoś mocnego poka. Idę o zakład, że dużo ludzi gra jeszcze właśnie dlatego, że ma kilka takich poków.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Haxiu
Posty: 355
Rejestracja: 26 maja 2014, o 14:42

Re: Tygodnik PokeLife #32

Post autor: Haxiu »

13 tydzień bieżącego roku właśnie trwa. Za moment 14 tydzień. Czy wszystko idzie zgodnie z harmonogramem i pojawi się już aktualka ataków, czy jednak będzie jeszcze jakiś poślizg ?

Pozdrawiam
Haxiu

Awatar użytkownika
ShowTime
Posty: 58
Rejestracja: 13 gru 2012, o 18:31

Re: Tygodnik PokeLife #32

Post autor: ShowTime »

Hipotermia pisze:Dawanie pokemonów, które można złapać zawsze było durnotą ;]

Lucario, Togekiss ok - rozdawać raz do roku, bo ich się nigdzie nie dostanie, Magmary czy Roserade za darmo, przez co nikt ich złapanych za "rozsądną" jak na ich wartość bojową ceny w życiu nie chciał kupić.

wystarczy ze topka krzyczała zeby duchy zabrac z Eventu z dyniami i dalej juz zaczynacie?

Aramir
Posty: 42
Rejestracja: 24 paź 2016, o 00:36

Re: Tygodnik PokeLife #32

Post autor: Aramir »

Nie gram długo, ba niedawno wbiłem setkę.

Dni będąc zalogowanym w grze
(niekoniecznie z rzędu)
248 / 365

ominęły mnie te wszystkie super fajne nagrody o których czasem niektórzy piszą, jedyne co to wygrałem parę cherishballi w wakacje o których notabene zostało dawno temu tylko wspomnienie.

Jestem na jakimś tam etapie gry, że dobieram już sobie stworki pod kątem tego co będę miał na końcu tej drugi, i z mojej perspektywy wygląda to tak - jeśli będzie coś do wyjęcia prawie za darmo, to to wezmę, wiadomo, pewnie będzie to lucario zamiast planowanego scizora albo sh magby i wtedy wpakuje go zamiast planowanego sh charizarda. Lub ostatecznie zamiast planowanej bulby wezmę sobie budewa.

Jednak w drugą stronę, nie będzie tego? Luz, złapałem jednego sh charmandera, złapię i drugiego. Ludzie nie doceniają zbytnio tego co przychodzi zbyt łatwo.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
maillo93
Posty: 1484
Rejestracja: 19 lut 2014, o 01:58
Facebook: Poznań

Re: Tygodnik PokeLife #32

Post autor: maillo93 »

@up pokazuje, że można logicznie podejść do tej sprawy, a nie krzyczeć bezmyślnie, myśląc tylko o sobie, a nie obiektywnie o grze ;) poki które nie występuja mogą być jako nagrody. Poki, które można złapać też mogą być ale nie co roku, a raz na dwa, trzy lata i to nie zawsze te same, a na zmiane. Oczywiście wszystko musi być warte swej ceny, każdy musi się postarać żeby coś zdobyć. Musi być dość trudno. A to, że ktoś będąc na 50 lvl ma pretensje, że nie zdobył głównej nagrody.. Cóż, to mówi o o nim dość dużo ;) dobre nagrody są dla dobrych/doświadczonych graczy, a nie dla nowicjuszy, ci muszą dojść w grze trochę wyżej i wtedy też będą mieli duże szanse je zdobyć. Logiczne. To tyle.
http://pokelife.pl/?polec=443295 Jeśli chcesz zacząć grę od nowa, zarejestruj się z tego linku, a gwarantuję pomoc oraz wsparcie w grze! :D


Obrazek

Obrazek

Zablokowany