DTP #227 - Problem wielu kont

Cotygodniowe posty na temat PokeLife oraz postępu aktualizacji.
Awatar użytkownika
DojczBoy

Re: DTP #227 - Problem wielu kont

Post autor: DojczBoy »

Zrób na razie tak:
3 konta spoko, trzeba je odznaczyć sytemowi
4-te i 5-te zostają zablokowane, można odblokowywać na miesiąc za 10zł. Będą korzystać tylko ci, którym bardziej opłaca się inwestować w nie niż w główne, albo bedą z własnych powodów. 50-takich kont i masz 500zł.

Awatar użytkownika
Erenn

Post autor: Erenn »

Bez zbędnych słów i przykładów to punkty 1-4 są bez sensu. Zniszczą sens stowarzyszeń, ugodzą w graczy z jednym kontem i przede wszystkim zrobią grę jeszcze bardziej "nudniejszą"

Awatar użytkownika
Miszczu490

Post autor: Miszczu490 »

1. W grach nientendo shiny nie były zespołową aktywnością, z tym że rozumiem że część graczy tylko po to gra, żeby z innymi łapać i oni by najbardziej ucierpieli.
2. Imho może być.
3a. Bez sensu - będę chciał sprzedać przedmiot, wylosuje mi 7h buforu i w tym czasie 4 innych graczy wystawi taniej?
3b. Tu będzie problem bo graczy jest mało, a jak ustalić ceny TMów których nie ma na targu?
3c. Tu według mnie też mocno średni pomysł, nie zawsze mam ochotę kupować najtańszą ofertę, bo na przykład z tym graczem konkuruje w lidze i nie chce mu konta boostować, wolę kupić od mniej znaczącego gracza ciutkę drożej.
4. Ok
5. Ok
6. Według mnie, tak jak pisałem na dc lepiej dopisywać do konta głównego noob konta i te konta powinny mieć założoną blokadę na targ, hw, lige i inne jakieś aktywności które mogą psuć grę, rynek.

NapoleonBonaparte

Post autor: NapoleonBonaparte »

Tak sobie myślę, że chyba nie ma (nawet dobrego) rozwiązania tego problemu poza ściganiem po IP/targu i banowanie graczy, którzy drugim i kolejnym kontem wspomaga swoje główne konto. :/

Co do usunięcia osiągnięcia rekrutera to jestem za.

Ririn

Post autor: Ririn »

Ethelnalen pisze:
29 lip 2022, o 11:09

Multikonta

1. Zmiana systemu shiny na indywidualny. Zniszczyłoby to zabawę z łapaniem w grupie ale nie wiem czy jest inne wyjście. Ten podpunkt na razie nie będzie wprowadzany, muszę najpierw wpaść na dobry zamiennik.
Równie dobrze można to powiedzieć też o ub.
2a. Pokemony na Targu - wprowadzenie aby Pokemon mógł być sprzedany na targu wyłącznie raz. Jeśli kupisz od kogoś Pokemona, nie będziesz już mógł go odsprzedać na Targu. Ograniczy to krążenie tych samych Poków między kontami i próby przekazania Pokemonów z jednego swojego konta na drugie z pomocą innego gracza.
2b. Zabronienie sprzedaży trenowanych Pokemonów na Targu. Podobny powód co powyżej, to inna opcja.
No lepsze 2a.
3a. Dodanie losowego licznika czasu przy wystawianiu przedmiotów na Targ w wysokości 1-8 godzin. Dopiero po upłynięciu tego czasu oferta pojawiłaby się na targu. Dlaczego? Żeby skończyć z opychaniem przedmiotów z multikont kolegom.
3b. Ustalenie stałych cen przedmiotów które zmieniałyby się powoli zgodnie z popytem/podażą. Trudne do zrealizowania poprawnie. Jeśli ktoś grał w Black Desert, mam na myśli podobny system tylko z mniejszym zasięgiem.
3c. Połączenie wszystkich ofert przedmiotów w jeden "listing" - czyli można kupić jedynie najtańszą ofertę, nie można kupić czegoś drożej jeśli inny gracz sprzedaje taniej.
3a. A co z ofertami w sojuszu?
3b. Nie wiem nie grałem ale chyba będzie trudno to dobrze zrobić.
3c.Ukryj to jak kostki,żeby nie było widać kto wystawił. Chodzi mi o przedmioty , nie o poki.
4. Dodanie limitu Wiśniowych Napoi. Byłby on odrębny od limitu napoi i wynosiłby połowę obecnego limitu napoi.
No ale PO CO ?? Jak są dobre wydarzenia/bonusy to ludzie piją tyle co chcą i to ich sprawa. Po co to zmieniać.
5. Usunięcie osiągnięcia rekruter, żeby nie zachęcać do zakładania więcej kont tylko dla niego.
No i to najlepszy pomysł z tych wszystkich. To zrób jako pierwsze.

Ps.
Hipotermia pisze:
29 lip 2022, o 16:27
Zostawcie mojego rekrutera!, spadnie mi wszechstronny.
Od kiedy się tym przejmujesz ? :)

Awatar użytkownika
Hipotermia

Post autor: Hipotermia »

Ririn pisze:
12 sie 2022, o 20:44
Ethelnalen pisze:
29 lip 2022, o 11:09

4. Dodanie limitu Wiśniowych Napoi. Byłby on odrębny od limitu napoi i wynosiłby połowę obecnego limitu napoi.
No ale PO CO ?? Jak są dobre wydarzenia/bonusy to ludzie piją tyle co chcą i to ich sprawa. Po co to zmieniać.
Bo i to jest najlepszy pomysł z tych wszystkich. To niech zrobi jako pierwsze.
Ririn pisze:
12 sie 2022, o 20:44
Ps.
Hipotermia pisze:
29 lip 2022, o 16:27
Zostawcie mojego rekrutera!, spadnie mi wszechstronny.
Od kiedy się tym przejmujesz ? :)
Od zawsze.

ODPOWIEDZ