Gdzie pieniądze z wulkanu?

Lukasz1029

Gdzie pieniądze z wulkanu?

Post autor: Lukasz1029 »

Od zeszłego tygodnia klikam natarczywie na wulkanie. Ilość ¥ jakie zbierałem za minerały wynosił maksymalnie ~20k.

W ten weekend trwa bonus +75% za znaleziska.

Czemu ilość znajdowanych minerałów wynosi nadal tyle samo co w tygodniu bez naliczenia jakiegokolwiek bonusu? :x :cry:

Awatar użytkownika
Edwis

Re: Gdzie pieniądze z wulkanu?

Post autor: Edwis »

gdzie piniondze som za wulkan
ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Sturla

Post autor: Sturla »

Z przykorścią stwierdzam. że 20k yenów ani razu mi się nie udało przekroczyć mimo najwyższych osiągnieć i klikania cały weekend wulkan kappa... Co śmieszne raz dostałem 374 yeny, czyli 213 o ile bouns działał. Poniżej 300 na wulkanie jeszcze nigdy nie dostałem odkąd mam 5 wbitą kappa... Gdzie so piniodze za wulkan ETHEL? W ogóle zająłeś się to sprawą?
Obrazek
marcin25121999 pisze: wiem że Buzz nie jest zbyt dobry ale z każdego poka mozna zrobic kose albo mieć go dla funu z gry tak jak właśnie sturla bardzo szanuje tego gościa przyjmuje te wszystkie hejty o Buzzie a i tak uwielbia swoją Burzę :D
Kupię shiny gollet oferty priv :D WALCZ ELECTABUZZ!!!!

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Post autor: Ethelnalen »

Poprawiłem Wulkan i Wybrzeże.
Wszelkie problemy zgłaszać w Centrum Pomocy w grze, nie na PW na forum.

Awatar użytkownika
Sturla

Post autor: Sturla »

To chyba troche za pozno... poprosze wisniowe w ramach rekompensaty xd
Obrazek
marcin25121999 pisze: wiem że Buzz nie jest zbyt dobry ale z każdego poka mozna zrobic kose albo mieć go dla funu z gry tak jak właśnie sturla bardzo szanuje tego gościa przyjmuje te wszystkie hejty o Buzzie a i tak uwielbia swoją Burzę :D
Kupię shiny gollet oferty priv :D WALCZ ELECTABUZZ!!!!

Lukasz1029

Post autor: Lukasz1029 »

Ogromna szkoda że nie działało w weekend. Dobrze że już naprawione. Miejmy nadzieję że następnym razem zadziała elegancko bez problemów.

Awatar użytkownika
Tranek

Post autor: Tranek »

Po zrobieniu limitów, krótkiej konsultacji na pokechacie i weryfikacji moich danych dochodzę do wniosku, że bonus na wybrzeżu ciągle nie działa.
Kiedyś Mamoswine powróci znacznie silniejszy!

Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kwantowy Admin

Post autor: Ethelnalen »

Sprawdzałeś wartość z komunikatu, czy jakoś z sumy yen na koncie? Bo z tego co widzę działa bonus, tylko mnożenie z bonusu znajdowało się po komunikacie ale przed dodawaniem yenów, więc wyświetlało bez tego bonusu.
Wszelkie problemy zgłaszać w Centrum Pomocy w grze, nie na PW na forum.

Awatar użytkownika
Tranek

Post autor: Tranek »

Ethelnalen pisze:
9 paź 2020, o 10:02
Sprawdzałeś wartość z komunikatu, czy jakoś z sumy yen na koncie? Bo z tego co widzę działa bonus, tylko mnożenie z bonusu znajdowało się po komunikacie ale przed dodawaniem yenów, więc wyświetlało bez tego bonusu.
Sprawdzałem tylko wartość w komunikacie. Nie przyrost Yenów na koncie. Dobrze, że skoro tylko komunikaty były błędne, to nikt nie stracił.
Teraz już widzę, że komunikaty poprawione i Yeny się zgadzają :)
Kiedyś Mamoswine powróci znacznie silniejszy!

Zablokowany