Sklepy

Dla tych, którzy wolą prowadzić jeden sklep ze wszystkimi swoimi rzeczami.
Regulamin forum
§1. Działu targ można używać do prowadzenia sprzedaży pokemonów/przedmiotów na zasadzie licytacji lub do wystawiania ofert.
§2. Przed stworzeniem wątku użytkownik powinien wybrać jeden z trzech podkategorii działu (Sprzedam/Kupię/Wyceny) w zależności od planów (np. oferty sprzedaży publikujemy jedynie w ,,Sprzedam'')
§3. Temat wiadomości powinien jednoznacznie określać co jest w nim oferowane, by unikać tytuł typu ,,Witam'' czy ,,Chcę coś kupić''.
§4. Istnieje zakaz zakładania nadmiernej ilości wątków o takiej samej tematyce przez jednego gracza.
W przypadku gdy gracz sprzedaje pokemony, a ich liczba nie przekracza 10 sztuk, powinien zamieścić do nich linki (ewentualnie screeny lub same statystyki).
§5. W przypadku, gdy gracz poszukuje danego pokemona powinien podać swój maksymalny poziom lub też pożądany poziom poszukiwanego pokemona.
§6. W każdym wypadku, gdy gracz oferuje innemu graczowi pokemona, winien od razu pokazać do niego link.
§7. Przy sprzedaży pokemonów/przedmiotów/TMów gracz powinien podać przybliżoną cenę, która go usatysfakcjonuje, szczególnie jeśli sprzedaje małe ilości pokemonów lub pokemony rzadkie. Jeśli wątek powstał w celu zlicytowania jednego konkretnego pokemona, trzeba koniecznie podać cenę wywoławczą.
§8. Po udanej transakcji istnieje obowiązek napisania o tym w wątku w celu jego kasacji (najlepiej poprzez zmianę tematu na "Do zamknięcia").
§9. Oferty starsze niż 12 dni są usuwane automatycznie. Jeśli twoja oferta wciąż jest aktualna, odśwież swój post. Dozwolone jest odświeżanie wątku maksymalnie raz dziennie, rozpoczynając od dnia następującego po dniu w którym stworzyliście temat (do odświeżania zalicza się wpis w temacie, który nie jest sensowną odpowiedzią na post drugiego użytkownika - ewentualnego nabywcy lub innego zainteresowanego).
§10. W przypadku, gdy gracz nagminnie nie przestrzega powyższych zasad, moderator (po wcześniejszym wysłaniu ostrzeżenia na pw) ma prawo po prostu usunąć błędny wątek, a nawet ukarać użytkownika.
§11. Sprzedaż/zakup jakichkolwiek przedmiotów, pokemonów itp. w grze za prawdziwe pieniądze (np. sms) jest surowo zakazane i owocuje zbanowaniem kont uczestniczących w takich działaniach.
§12. Dozwolone jest posiadanie maksymalnie JEDNEGO wątku w każdym z działów i poddziałów. Wyjątkiem jest licytacja bardzo rzadkiego pokemona.
§13. Posiadacze Sklepów mają możliwość poproszenia moderatora o wyczyszczenie ich działu ze starych postów, ale nie częściej niż raz na 2 tygodnie.
§14. Podczas licytacji przebicie oferty musi wynosić co najmniej 10% (aby uniknąć przebijanie ofert o 1 Yen...). Posty nie trzymające się tej zasady chociaż w pewnym stopniu, mogą zostać zignorowane. Zasada ta nie działa, jeśli twórca licytacji sam określi minimalne przebicie.
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
 • Tematy
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
NOWY TEMAT

Twoje uprawnienia na tym forum

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów